همه‌ی خبرهای امروز
 • مرز مهران ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۳:۲۶

  مرز مهران به‌صورت محدود بازگشایی شد

  ایلام- مهران جزو اولین مرزهایی بود که در اسفندماه و در پی شیوع ویروس کرونا در کشور به حالت تعطیلی درآمد و حالا جزو آخرین مرزهایی است که بازگشایی می‌شود.

 • قطار ۱۳۹۹-۰۲-۲۱ ۱۲:۱۵

  پس از ۹ سال انتظار

  پروژه خط آهن ایلام در انتظار کلنگ زنی است/عبور خط آهن از سراب وعده ها

  ایلام- احداث خط آهن برای استانی هم چون ایلام که به عنوان یکی از گذر گاه های اصلی زائران برای حضور در مراسم اربعین محسوب شده و از ۴۲۰ کیلومتر مرز مشترک برخوردار است بدون شک نویدی جز توسعه نخواهد داشت اما واقعیت اینست با وجود گذشته ۹ سال از وعده های داده شد هنوزاین استان چشم انتظار زمین خوردن کلنگ این آرزو ماننده است!

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۱۵:۳۶

  استاندار اعلام خطر کرد

  کرونا در ایلام رو به افزیش است/مردم تخلفات را گزارش کنند

  ایلام- هم‌زمان با برداشته شدن برخی محدودیت‌ها در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی حالا به‌قدری برای مردم بیماری کرونا ظاهراً عادی شده است که بسیاری از شهروندان با بستن کوله سفر به دامان طبیعت زده که ترافیک آخرین روز هفته گذشته در طبیعت این استان خود گواه این مدعاست.

 • پلیس ۱۳۹۹-۰۱-۲۰ ۱۰:۳۳

  استاندار خبر داد

  محدودیت های تردد در ایلام پابرجاست/سفرهای غیر ضروری سیروان را هم آلوده کرد

  ایلام- به حداقل رساندن مسافرت‌های بین‌شهری از مواردی است که در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پیگیری می‌شود اما با وجود اجرای این طرح و کاهش تردد های جاده ای اما باز هم دوربین هاط نظارتی افزون بر یک میلیون و ۳۷۷ هزار تردد در استان ایلام را به ثبت رساندند.

 • بیکاری ۱۳۹۹-۰۱-۱۸ ۱۵:۱۶

  ایلام از رتبه ۱۷ بیکاری به رتبه چهارم ایجاد اشتغال رسید

  کاهش نرخ بیکاری در ایلام آمار یا واقعیت؟

  ایلام- استاندار ایلام در پیام نوروزی خود در آستانه سال جدید خطاب به مردم این استان نوشت:« در سال ۹۸ همچنین توانستیم نرخ بیکاری را تک رقمی و به ۸.۳ درصد برسانیم و از استان هفدهم در مبارزه با بیکاری در ردیف سه، چهار استان برتر کشور قرار بگیریم»

 • استاندار ایلام ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۶:۰۱

  استاندار ایلام:

  مسافران ایلام را ترک کنند/آمار فوتی ها از نرخ کشوری بیشتر است

  ایلام - استاندارایلام خواستار ترک هرچه سریع تر میهمانان غیر ساکن در این استان شد.

 • مرزمهران ۱۳۹۸-۱۲-۱۸ ۱۲:۱۹

  کرونا مرز مهران را مسدود کرد/گردشگری تا اطلاع ثانوی ممنوع

  ایلام – ویروس کرونا که تاکنون تعداد ۱۵ نفر در استان ایلام را آلوده کرده است جان یک تن از مبتلایان را گرفت و موجب شد تا کشور عراق نیز برای جلوگیری از سرایت این ویروس به کشورش مرز مهران را بر روی این ویروس مسدود کند.

 • سیل ۱۳۹۸-۱۲-۰۸ ۱۳:۱۴

  براثر بارش‌های دو روز گذشته

  «سیل» زیرساخت‌های ارتباطی ایلام را شست

  ایلام- بارش‌های سیل‌آسا که از ساعت‌های اولیه سه‌شنبه ششم اسفندماه در استان ایلام به طغیان رودخانه‌ها منجر شد خسارات فراوانی به زیرساخت‌های شهری و روستایی وارد آورد وزندگی روزمره مردم به‌ویژه در شهرستان‌های شمالی ازجمله «سیروان»، «چرداول» و «هلیان» را مختل کرد.

 • تبلیغات انتخابات ۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۳:۵۷

  همراه با انتخابات ۹۸ در ایلام

  رقابت با هویت قومی و قبیله‌ای/انصراف نامزدها ادامه دارد

  ایلام- مشارکت مردم استان ایلام در ادوار مختلف انتخابات بنا بر گفته استاندار در مجلس اول ۵۴ درصد، مجلس دوم ۷۲ و نیم درصد، مجلس سوم ۸۳ و نیم درصد، مجلس چهارم ۷۸.۶ درصد، مجلس پنجم ۹۰.۶۴ درصد، مجلس ششم ۸۷ درصد، مجلس هفتم ۷۳ درصد و مجلس هشتم ۷۸.۵ درصد، مجلس نهم ۸۷ درصد و مجلس دهم ۷۵.۲۵ درصد و میانگین مشارکت ۷۸ درصد بوده است.