همه‌ی خبرهای امروز
 • شهردار حصار گرمخان ۱۳۹۸-۰۷-۱۴ ۰۹:۱۷

  شهردار حصارگرمخان در گفتگو با قدس آنلاین:

  طرح های گردشگری شهر نیازمند سرمایه گذاری است

  بجنورد- شهر حصار گرمخان شهری از توابع استان خراسان شمالی و در فاصله حدودا ۱۵کیلومتری بجنورد قرار دارد این شهر بر اساس سرشماری نفوس مسکن سال ۱۳۹۵تعداد ۱۴۹۷ نفر جمعیت دارد.

 • صنعت چاپ ۱۳۹۸-۰۶-۱۱ ۱۶:۳۷

  قدس آنلاین گزارش می دهد:

  چرخ های صنعت چاپ در خراسان شمالی نمی چرخد

  خراسان شمالی- یازدهم شهریور برای اهالی صنعت چاپ اهمیت بسیاری دارد چرا که در این روز، صنعت چاپ ایران با بیش از دو سده قدمت دارای هویت شد و «روز ملی صنعت چاپ» نام گرفت.

 • لوازم تحریر ۱۳۹۸-۰۶-۰۹ ۱۲:۴۸

  قدس آنلاین گزارش می دهد؛

  سایه گرانی این بار بر بازار لوازم تحریر

  خراسان شمالی- هر سال با نزدیک شدن فصل سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، تکاپوی مردم برای خرید لوازم‌التحریر بیشتر می‌شود، اما گرانی ناشی از شرایط نابسامان اقتصادی کشور در سال جاری، گریبانگیر بازار لوازم‌التحریر هم شده‌است به طوری که نرخ لوازم تحریر موجود در بازار نسبت به سال گذشته افزایش بیش از ۵۰ درصدی را دارد.

 • اهدای عضو در مشهد ۱۳۹۸-۰۵-۰۶ ۱۱:۰۸

  وقتی پایان زندگی نویدبخش شروع زندگی فرد دیگر است

  خراسان شمالی- پدﻳﺪه ﻣﺮگ ﻣﻐﺰی و اﻣﻜﺎن ﺑﻬﺮه‌ﮔﻴﺮی از آن در ﭘﻴﻮﻧﺪ اﻋﻀﺎ، از ﻣﺪﺗﻬﺎ قبل در ﻣﺤﺎﻓﻞ علمی و اجتماعی ﻣﻄﺮح ﺑﻮده اﺳﺖ؛ موضوع پیوند اﻧﺪام های حیاتی ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻗﻠﺐ، ﻛﻠﻴﻪ، رﻳﻪ، ﻛﺒﺪ و ﭼﺸﻢ از ﺑﻴﻤﺎران ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﻣﺮگ ﻣﻐﺰی ﻗﺒﻞ از ﺗﻮﻗﻒ ﻗﻠﺐ، از آن رو ﻛﻪ ﻧﺠﺎت دﻫﻨﺪه ﻓﺮد دﻳﮕﺮی اﺳﺖ، از اﻫﻤﻴﺖ ویژه ای برخوردار اﺳﺖ.

 • بیابان زدایی ۱۳۹۸-۰۴-۰۲ ۱۷:۴۱

  مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی در گفتگو با قدس آنلاین:

  ۹درصد مساحت منابع طبیعی خراسان شمالی را بیابان تشکیل می دهد

  بجنورد-استان خراسان شمالی با میانگین بارندگی سالیانه حدود ۲۹۵ میلی متر دارای یک اقلیم خشک و نیمه خشک است و البته نیمه جنوبی استان به مراتب از میزان بارندگی کمتر و اقلیم شکننده تری برخوردار است و لذا بخش قابل توجهی از این منطقه یعنی حوزه آبخیز کال شور را بیابان­ها و اراضی بیابانی تشکیل می­دهند که مشکلات زیادی را برای ساکنین و بهره برداران ایجاد می کنند.

 • بجنورد ۱۳۹۸-۰۳-۲۸ ۱۶:۴۶

  گزارش قدس آنلاین از یک مشکل جدید

  روستاهایی که شهر شدند؛ دام هایی که شهر نشین شدند

  خراسان شمالی- معضل نگهداری دام و احشام در داخل شهر بارها مورد نقد قرار گرفته، وجود بوی نامطبوع فضولات دام در اطراف منازل موجب تخریب محیط زیست و انتقال بیمارهای ناشی از دام می شود و سلامت شهروندان را به خطر انداخته می اندازد که شهر پیش قلعه که باید در این زمینه مسئولان فکر اساسی داشته باشند.