همه‌ی خبرهای امروز
 • کرونا ۱۳۹۹-۰۴-۰۹ ۱۲:۲۸

  کرونا در خوزستان کمرنگ نشده است؛ وضعیت قرمز ادامه دارد

  اهواز- خوزستان در بحث شیوع بیماری کرونا از یک ماه پیش در وضعیت قرمز قرارگرفته است و در روزهای اخیر تعداد مبتلایان این استان به نحو چشمگیری افزایش‌یافته است.

 • غیزانیه ۱۳۹۹-۰۳-۲۵ ۰۸:۳۸

  پس از ۴ سال انتظار

  آب به «غیزانیه» رسید؛ وعده مسئولان برای اجرای فاز دوم تا ۵۰ روز دیگر

  اهواز- بخش غیزانیه سال‌هاست که با کمبود آب‌دست و پنجه نرم می‌کند و بسیاری از مردمان آن در طی سال‌های گذشته نیاز خود و دام‌های منطقه را با خرید آب توسط تانکرهای سیار برآورده می‌کنند.

 • پل- اهواز ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ ۱۶:۱۷

  قدس آنلاین از اهواز گزارش می دهد

  تقاطع غیر همسطح چمران چقدر می ارزد؟

  خوزستان- مهمترین موضوع در مدیریت شهری تخصیص منابع است، اصولا در راه اندازی هر طرحی باید پرسید گره گشایی آن چیست؟ ما در شهری زندگی می کنیم که شهرداری برای نبود ۲ میلیارد تومان، معضل عظیم بازیافت زباله را دارد، ۴ سال یک اتوبوس و ایستگاه اتوبوس به شهر اضافه نشده اما تمام اعتبارها خرج زیرگذر و روگذر می‌شود...

 • کرونا-خوزستان ۱۳۹۹-۰۲-۲۲ ۱۰:۲۷

  گزارش قدس آنلاین از کاسبان بیمار

  سوداگران ماسک محرومیت خوزستان را تمدید کردند

  خوزستان- همان ابتدای ورود کرونا، ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در اهواز نایاب شد، نگرانی ها با خط تولید های بیشتر و داشتن بزرگترین کارخانه الکل سازی هم فروکش نکرد و دلالان بازار سیاه تاختند تا امروز به ابتدای محدودیت و محرومیت ها برگردیم...

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۲-۲۱ ۱۸:۱۱

  به دلیل عدم رعایت مردم به فاصله اجتماعی

  خوزستان به‌روزهای کرونایی بازگشت/ورود به آبادان ممنوع

  خوزستان- از ۲۳ فروردین‌ماه که محدودیت‌های تردد و کسب‌وکار برای مردم سراسر کشور برداشته شد بسیاری از مسئولان بهداشتی بیم این موضوع را داشتند که شاید دوباره به‌روزهای کرونایی بازگردیم و احیاناً بی‌توجهی مردم به افزایش مبتلایان دامن بزند لذا این پیش‌بینی خیلی زود محقق شد و حالا خوزستان با افزایش 100 درصدی آمار مبتلایان باری دیگر به به محدودیت های قبل بازگشت.

 • کرایه تاکسی ۱۳۹۹-۰۲-۱۳ ۰۸:۱۷

  قدس آنلاین از خوزستان گزارش می دهد

  افزایش کرایه تاکسی غیر قانونی است/با متخلفان برخورد می شود

  خوزستان_ چند روزی است بحث تکراری راننده و مسافر بر سر افزایش کرایه های شهری بالا گرفته، این بار کرونا بهانه است...

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۲-۰۸ ۰۸:۴۵

  به دلیل عدم رعایت فاصله اجتماعی

  افزایش ۵۰ درصدی آمار مبتلایان کرونا در خوزستان/ظرفیت بیمارستان رازی تکمیل شد

  اهواز- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: موارد بستری بر اثر ویروس کرونا در خوزستان در مدت یک هفته گذشته ۵۰ درصد افزایش یافته‌است.

 • سیل ۱۳۹۹-۰۱-۰۱ ۱۵:۳۴

  روزشمار۹۸

  خوزستان در سالی که گذشت

  خوزستان-  سال پر فراز و نشیب ۹۸ گذشت، حالا بر خلاف هر پایان سالی تب و تاب در خیابانهای شهر جاری نیست و ما مسلما آب نمی ریزیم پشت سر سالی که ابتدا و انتهایش را سیل برد، سیلی که معلوم نیست کدام پل را شکست که هیچ چیز سر جایش بر نمی گردد.

 • مشروبات الکلی در مشهد ۱۳۹۸-۱۲-۲۴ ۱۷:۰۲

  در کمال ناباوری و در پی انتشار یک شایعه

  آمار جان‌باختگان الکل درخواستان از کرونا سبقت گرفت

  اهواز- درحالی‌که بیماری کرونا هم چون کابوسی بر زندگی مردم خوزستان سایه انداخته است و تاکنون جان ۳۰ نفراز شهروندان را گرفته اما نکته عجیبی که در این میان خودنمایی می‌کند این است که آمار جان‌باختگان ناشی از مصرف الکل از بیماری کرونا در خوزستان سبقت‌گرفته و جان ۴۸ نفر از شهروندان را ستانده است!

 • کرونا_ خوزستان ۱۳۹۸-۱۲-۲۱ ۰۹:۱۴

  جهاد خدمت در خوزستان

  برای شکست کرونا با هم هستیم

  خوزستان_ در کنار افرادی که تجهیزات لازم برای مبارزه با کرونا را ناجوانمردانه احتکار می کنند کسانی هم هستند که وقت، شغل و امکانات خود را به کار گرفته اند تا برای حفظ جان مردم مردانه بایستند.

 • مالچ ۱۳۹۸-۱۲-۱۱ ۱۲:۲۷

  قدس آنلاین بررسی می کند

  مالچ پاشی به طبیعت جان می دهد یا جان می گیرد؟

  خوزستان- مدت زمان زیادی است در مناطقی از خوزستان استفاده از مالچ پاشی برای از بین بردن ریزگردها محل مناقشه بین فعالان و مسوولان محیط زیست است، در زمانی که اکثر کارشناسان محیط زیست استفاده از ماده نفتی مالچ را موجب خاک و آب واز بین رفتن پوشش گیاهی و موجودات می دانند خبر از مالچ پاشی نفتی۸۰۰ هکتار از زمین‌های دشت‌آزادگان تیتر خبرها می شود، آغاز این عملیات در منطقه بیت کوصر، جمعی از سمن ها و فعالین محیط زیست و منابع طبیعی سراسر استان را به منطقه می کشاند.

 • ساخت و ساز- خوزستان ۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۱:۳۹

  قدس آنلاین گزارش می‌دهد

  قیمت مسکن ترمز بریده است/خانه به دوش ها باز هم جا ماندند

  خوزستان- این روزها اگر قصد خرید خانه با پس انداز تمام سالهای عمرتان را داشته باشید باید در اولین مشاور املاک قرارداد ببندید اگر بخواهید دور بزنید و برگردید  تمام عمر فرزندانتان را هم پس انداز کنید دیگر کاربردی ندارد.

 • سرطان- خوزستان ۱۳۹۸-۱۱-۲۶ ۱۲:۰۱

  گزارش قدس آنلاین از افرادی که پنجه در پنجه «چنگار» دارند

  هزینه کلان سرطان بر اقتصاد خانواده سنگینی می کند/ خیران آستین همت بالا بزنند

  خوزستان- سالها قبل حتی نام سرطان وحشناک تر از ابتلا به آن در جامعه امروزی بود اما برای جامعه ای با آلودگی هوا این بیماری روز به روز بیشتر جولان می دهد، مبتلایان می دانند هنوز هم "چنگار" چقدر بی رحم است و درد دارد اما بی پولیش درد بیشتری دارد.