همه‌ی خبرهای امروز
 • قیمت مسکن ۱۳۹۹-۰۳-۲۳ ۱۰:۱۴

  مسئولان و شهروندان خرم‌آبادی ادعا می‌کنند

  قانون بازدارنده‌ای برای جلوگیری از قیمت مسکن نداریم/تشکیل کمیته نرخ‌گذاری در لرستان

  خرم‌آباد- نرخ اجاره خانه و هم‌چنین خریدوفروش در بازار مسکن خرم‌آباد از سال گذشته با سرعت افسارگسیخته‌ای در حال افزایش است و بنا بر گفته بسیاری از دست‌اندرکاران املاک جدا از افزایش قیمت برخی نهاده‌ها مانند دستمزد و یا مصالح ساختمانی بخش مهمی از این قیمت‌های نجومی به رقابت فضای مجازی و برخی سایت‌های خریدوفروش بازمی‌گردد.

 • بازار تعطیل ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۵:۰۱

  به دلیل رسوب مشکلات ناشی از کرونا

  اقتصاد لرستان حال‌وروز خوبی ندارد/کرونا تب بیکاری را بالا برد

  خرم آباد-شیوع بیماری کرونا که در ابتدا با تعطیلی موقت صنوف در سراسر کشور همراه شد حال بنا بر گفته کارشناسان اقتصادی کم‌کم در حال نمایان شدن تأثیرات سوء این بیماری در اقتصاد است.

 • لرستان ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ ۱۰:۲۷

  مردم هشدار ها را جدی بگیرند

  لرستان روی خط قرمز کرونا/۳۰۰ نفر از کادر درمان مبتلا شدند

  خرم‌آباد- اگرچه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در فروردین و در روزهای نخست اردیبهشت‌ماه تقریباً در تمامی کشور بسیار مشهود بود و این موضوع موجب شد تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آمار ابتلا، مرگ‌ومیر و شیوع این ویروس در برخی از استان‌ها و شهرستان‌های کشور نزولی شود اما طی چند هفته اخیر و با کاهش شیوع کرونا، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی رو به فراموشی و بی‌توجهی قرار گرفت تا جایی که امروز کمتر شخصی در خیابان از ماسک و دستکش هنگام تردد استفاده می‌کند.

 • خرم آباد ۱۳۹۸-۱۲-۲۳ ۱۴:۳۱

  طی اتفاقی غیرمنتظره

  «شایعه» مردم خرم‌آباد را از خانه به کف بازار کشید

  خرم‌آباد- «شایعه» ترویج‏ خبری ساختگی است که بر پایه بزرگ‏نمایی، رعب آفرینی و یا تحریف استوار است و متأسفانه در روزهای اخیر شاهد آن هستیم که شایعات در مورد کرونا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بیداد می‌کند و اخبار مستند و مطالب مفید درباره پیشگیری از ابتلا به این ویروس بین آن‌ها گم‌شده است.

 • دلفان ۱۳۹۸-۱۲-۱۳ ۱۵:۰۱

  به دلیل تحت تاثیر قرار داشتن افکار عمومی ناشی از بیماری کرونا

  بحران «دلفان» زیر سایه کرونا گم شد/مردم سیل زده چشم انتظار حمایت مسئولان

  لرستان- شهر نورآباد مرکز شهرستان دِلفان در استان لرستان است که براثر بارش‌های سیل‌آسا هفته گذشته دچار خسارت‌های بی‌شماری شد و با وجود اینکه دارو ندار بسیاری از مردم در این شهر زیرآب و گل غرق شد اما به دلیل اینکه تمامی رسانه‌ها و مسئولان درگیر کرونا بودند لذا از ابعاد این مصیبت غافل شدند.

 • لرستان ۱۳۹۸-۱۲-۰۶ ۱۲:۴۴

  پیش بینی ها و دغدغه های مسئولان محلی درست از آب در آمد

  سیل دامن پل دختر را گرفت/دیواره های حفاظتی توان حفاظت ندارند

  لرستان- سیل فروردین ماه اگر چه درس عبرتی برای مسئولان بود تا برای بارش های پائیزه و زمستانه آمادگی لازم را کسب کنند اما کمبود اعتبارات بنا بر گفته فرماندار پل دختر و هم چنین کندی عملیات احداث دیواره ساحلی حالا دست شهر را در برابر مقابله با سیل خالی گذاشت.

 • فلک الافلاک ۱۳۹۸-۱۱-۲۷ ۱۳:۳۱

  آزادسازی حریم قلعه ساسانیان در خرم‌آباد ضروری است

  «فلک الافلاک» یک‌قدم مانده تا ثبت جهانی

  خرم‌آباد- فلک الافلاک قابلیت ثبت در فهرست میراث جهانی را دارد اما متأسفانه تاکنون از این فرصت طلایی محروم مانده و همچنان نامش در فهرست آثار جهانی نوشته‌نشده است.

 • خودروی شوتی ۱۳۹۸-۱۱-۲۴ ۱۲:۲۳

  جولان کاروان‌های قاچاق در جاده‌های کهگیلویه و بویر احمد

  چرخ «خودروهای شوتی» با قاچاق می‌چرخد

  یاسوج- بنا بر گفته مدیرکل سازمان تعزیرات تا سال ۹۳ شاید تعداد خودروهای حامل کالای قاچاق یا همان شوتی‌ها به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسید اما حالا حدود هزار نفر از بومیان کهگیلویه و بویراحمد در حمل کالای قاچاق مشارکت دارند که تعداد خودروهای عبوری در جاده‌های این استان به رقمی بیش از ۳ هزار دستگاه می‌رسد و این موضوع سرآغاز بسیاری از نگرانی‌هاست.

 • بخاری نفتی ۱۳۹۸-۱۱-۲۰ ۱۰:۱۱

  گاز هست بودجه نیست

  دانش آموزان لرستان با کمبودها می‌سوزند و می‌سازند

  خرم‌آباد- زمستان که فرامی‌رسد سوژه بخاری‌های نفتی و مدارسی که فاقد سیستم‌های گرمایشی استاندارد هستند هم داغ می‌شود اما هر چه از زمستان فاصله می گیریم ظاهراً این نقیصه هم تا فصل سردی دیگر به دست فراموشی سپرده می‌شود.