همه‌ی خبرهای امروز
 • اتباع بیگانه ۱۳۹۹-۰۴-۱۰ ۱۱:۳۵

  به دلیل وجود مشکلات ریز و درشت

  وضعیت اتباع بیگانه در یزد سر و سامان می خواهد

  یزد- اتباع بیگانه در استان‌های مجاور سیستان و بلوچستان به‌ویژه استان یزد به‌واسطه تعدد و تکثر کارگاه‌های صنعتی و نیز اراضی کشاورزی به کار وزندگی اشتغال دارند که این موضوع علاوه بر مزیت‌ها دچار آسیب‌هایی نیز شده است.

 • قاچاق انسان ۱۳۹۹-۰۳-۲۰ ۱۳:۲۳

  قاچاق انسان گریبانگیر مشکلات اجتماعی یزد شده است

  فوت اتباع بیگانه دستاویز جدید رسانه های بیگانه

  یزد- هنوز مدت زیادی از داستان سازی رسانه‌های بیگانه در خصوص شکنجه دادن اتباع بیگانه توسط مرزبانان و غرق کردن آن‌ها در رودخانه هیرمند نمی‌گذرد که حالا داستان جدیدی با عنوان کشتن اتباع بیگانه در یزد نقل محافل بیگانه شده است.

 • گوجه سبز ۱۳۹۹-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۴

  امسال

  گوجه سبزهای «ابرکوه» طعمه بلایای طبیعی شدند

  یزد- ۴۰ درصد اشتغال ابرکوه وابسته به فعالیت‌های کشاورزی، دامداری و دام‌پروری است و هشت هزار خانوار از این طریق امرارمعاش می‌کنند. که متأسفانه بلایای طبیعی ازجمله خشک‌سالی، سرمازدگی، نبود ثبات قیمت در بازار محصولات و سایر مشکلات دیگر همه‌ساله این کشاورزان را متحمل خسارت‌های زیادی می‌کند.

 • توفان ۱۳۹۹-۰۲-۰۸ ۱۱:۰۳

  توفان آرامش استان یزد را بر هم زد

  یزد- توفان همراه با گرد و خاک عصر یکشنبه برخی از مناطق استان یزد را درنوردید و سرعت آن در ابرکوه به ۱۲۲ کیلومتر در ساعت رسید.

 • یزد-دهم فروردین 57 ۱۳۹۹-۰۱-۱۰ ۱۶:۰۲

  ۱۰ فروردین روز یادآوری حماسه عظیم نهضت مردمی در یزد

  یزد- دهم فروردین ماه سال ۱۳۵۷ برای مردم دارالعباده یزد یادآور حماسه عظیم نهضت مردمی در براندازی رژیم ستمگر شاهنشاهی و پشتیبانی از رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

 • یزد ۱۳۹۸-۱۲-۱۸ ۱۳:۳۳

  مسئولان هشدار دادند

  مردم کرونا را جدی بگیرند/تفرجگاه‌های یزد شلوغ‌تر از همیشه

  یزد- متأسفانه تاکنون ۱۳ نفر از شهروندان یزدی به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند و تعداد مبتلایان به ۸۱ نفر رسیده است اما ظاهراً هنوز این موضوع برای بسیاری از شهروندان زنگ خطر محسوب نمی‌شود زیرا نگاهی به فعالیت بازار و اصناف و حضور مردم و از طرفی حجم سفرها به مناطق گردشگری مانند ییلاقات شهرستان تفت گویای بی‌توجهی به این ویروس خطرناک است.