همه‌ی خبرهای امروز
 • زیتون ۱۳۹۸-۰۹-۳۰ ۱۵:۳۵

  اقتصاد بسیاری از مردم طارم با زیتون گره‌خورده است

  «طارم » معدن طلای سبز

  زنجان- هرچند که رودبار در استان گیلان به قطب تولید زیتون در کشور شهرت دارد اما شاید کمتر شخصی از پیشگامی تولید این محصول و رونق اشتغال‌زایی زیتون در استان زنجان و به‌ویژه شهرستان طارم اطلاعی داشته باشد.

 • نمایشگاه کتاب و مطبوعات زنجان ۱۳۹۸-۰۹-۱۸ ۱۵:۳۶

  اما و اگرهای نمایشگاه تخصصی کتاب و مطبوعات زنجان

  زنجان-دهمین نمایشگاه کتاب استان زنجان و چهارمین نمایشگاه مطبوعات با تمام کم و کاستی ها و گله و شکایتها و شیرینی هایی که داشت به پایان رسید.

 • واکسن آنفولانزا ۱۳۹۸-۰۹-۱۱ ۱۴:۰۰

  به دلیل افزایش تقاضا

  تب تزریق واکسن آنفلوآنزا در زنجان بالا گرفت/داروخانه ها با کمبود مواجه شدند

  زنجان - بیماری آنفلوانزا در زمره بیماری های ویروسی است که تا حالا اگر شخصی به آن مبتلا می شد هیچ واهمه ای برای ابتلابه آن وجود نداشت و با مراجعه به پزشک و استراحت بسیاری از مردم این بیماری را پشت سر می گذاشتند اما این روز ها با شدت گرفتن افراد مبتلا و منجر به فوت آن ها دلهره ای در دل مردم به وجود آمده که این ترس ابتلا از بیماری وزارت بهداشت و درمان را نیز با کمبود دارو مواجهه کرده است.

 • پسماند صنعتی زنجان ۱۳۹۸-۰۷-۱۱ ۱۱:۱۷

  مردم خواستار ورود دستگاه قضایی هستند

  بلاتکلیفی ۶ میلیون تن پسماند صنعتی در زنجان

  زنجان- انباشته شدن افزون بر ۶ میلیون تن پسماند فلز«روی» در ۷ کیلومتری شهر زنجان موجب شده تا فعالان اجتماعی و دوستداران محیط‌زیست بیش از گذشته فشار خود را در قالب افکار عمومی افزایش داده تا شاید مسئولان را به حل این مشکل وادار سازند.

 • بازار زنجان ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۲:۵۰

  در صورت همکاری کسبه و ادارات محقق می شود

  بازار زنجان یک گام مانده تا ثبت جهانی

  زنجان- بازار زنجان روزگاری در مسیر راه ابریشم قرار داشته است و لذا بازرگانان و تجار بسیاری از عراق به آذربایجان در این مسیر تردد داشتند ازاین‌رو ریشه‌ای تاریخی دارد که حال در فهرست ثبت جهانی قرار دارد.

 • گوجه ۱۳۹۸-۰۷-۰۲ ۱۴:۵۳

  با ورود دولت و خرید تضمینی

  وضعیت گوجه فرنگی از حالت قرمز خارج شد

  زنجان- برداشت گوجه فرنگی که از اوایل تیرماه سال جاری در دو هزار و ۸۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان طارم آغاز شده بنا بر گفته مسئولان جهاد کشاورزی افزون بر ۱۲۶ هزار تن محصول را نصیب کشاورزان خواهد کرد اما این داستان به همین جا ختم نشده و به کابوس کشاورزان تبدیل شده است.

 • ای سی یو ۱۳۹۸-۰۶-۱۶ ۱۰:۰۴

  به دلیل نبض کند خدمات

  بخش جراحی قلب بیمارستان موسوی زنجان نیاز به جراحی دارد

  زنجان- بخش جراحی قلب دربیمارستان موسوی استان زنجان به دلیل نبض کند خدمات کج دارو مریز ادامه حیات می دهد و بنا بر گفته برخی از پزشکان مشکلات موجود در این بیمارستان خود نیازمند جراحی و درمان است.

 • اجتماع عزاداران حسینی- حسینیه اعظم زنجان ۱۳۹۸-۰۶-۱۴ ۱۵:۴۰

  هشتم محرم در زنجان چه می گذرد

  زنجان-جلوه دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان به عَلَم و کتل نیست.