همه‌ی خبرهای امروز
 • بازار زنجان ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۲:۵۰

  در صورت همکاری کسبه و ادارات محقق می شود

  بازار زنجان یک گام مانده تا ثبت جهانی

  زنجان- بازار زنجان روزگاری در مسیر راه ابریشم قرار داشته است و لذا بازرگانان و تجار بسیاری از عراق به آذربایجان در این مسیر تردد داشتند ازاین‌رو ریشه‌ای تاریخی دارد که حال در فهرست ثبت جهانی قرار دارد.

 • گوجه ۱۳۹۸-۰۷-۰۲ ۱۴:۵۳

  با ورود دولت و خرید تضمینی

  وضعیت گوجه فرنگی از حالت قرمز خارج شد

  زنجان- برداشت گوجه فرنگی که از اوایل تیرماه سال جاری در دو هزار و ۸۰۰ هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان طارم آغاز شده بنا بر گفته مسئولان جهاد کشاورزی افزون بر ۱۲۶ هزار تن محصول را نصیب کشاورزان خواهد کرد اما این داستان به همین جا ختم نشده و به کابوس کشاورزان تبدیل شده است.

 • ای سی یو ۱۳۹۸-۰۶-۱۶ ۱۰:۰۴

  به دلیل نبض کند خدمات

  بخش جراحی قلب بیمارستان موسوی زنجان نیاز به جراحی دارد

  زنجان- بخش جراحی قلب دربیمارستان موسوی استان زنجان به دلیل نبض کند خدمات کج دارو مریز ادامه حیات می دهد و بنا بر گفته برخی از پزشکان مشکلات موجود در این بیمارستان خود نیازمند جراحی و درمان است.

 • اجتماع عزاداران حسینی- حسینیه اعظم زنجان ۱۳۹۸-۰۶-۱۴ ۱۵:۴۰

  هشتم محرم در زنجان چه می گذرد

  زنجان-جلوه دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان به عَلَم و کتل نیست.

 • کشف قاچاق چوب ۱۳۹۸-۰۶-۰۲ ۰۹:۳۸

  قاچاقچیان چوب جنگل‌های طارم را نشانه گرفتند

  قطع درختان= افزایش بلایای طبیعی /دودی که به چشم خودمان می رود

  زنجان-از هنگامی‌که طرح تنفس جنگل‌ها در شمال کشور در راستای نفس کشیدن طبیعت از دست بهره‌برداران به تصویب و اجرایی شده است اما عده‌ای در سایر جنگل‌های طبیعی کشور ازجمله مناطق زاگرس نشین و استان زنجان به جان طبیعت افتاده و نفس درختان را بریده‌اند.

 • تخریب باغ ویلاهای غیر مجاز ۱۳۹۸-۰۵-۲۱ ۱۶:۱۰

  رد پای ادارات دولتی در تصرف اراضی ملی زنجان

  باغ ویلاهای غیر مجاز ریشه اراضی کشاورزی را می خشکانند

  زنجان- باغشهرها ازجمله پدیده‌های جدیدی است که در بسیاری از استان‌های کشور به‌ویژه در مناطق سرسبز مانند ویروس به جان طبیعت و اراضی دولتی افتاده است تا آنجا که بنا بر گفته دادستان زنجان ۹۰ هکتار از اراضی باغشهرها متعلق به دولت و اراضی ملی است.

 • مسکن ۱۳۹۸-۰۴-۲۴ ۱۵:۰۵

  حکایت مالکان شرعی اما غیر قانونی

  زمین های قولنامه ای برای زنجانی ها درد سر ساز شد

  زنجان- اگر سری به مشاوران املاک و یا حتی سایت های فروش مسکن در شهرهایی هم چون زنجان، ابهر یا خرمدره زده باشید به طور حتم با ساختمان ها و یا زمین هایی مواجه شدید که بنا بر اظهارات مالکان آن ها قولنامه ای هستند.

 • مرزعه با ارز دیجیتالی ۱۳۹۸-۰۴-۱۹ ۱۱:۱۹

  مزارع «بیت کوئین» سوزانده می‌شود

  ارز دیجیتالی آفت شبکه برق کشور

  زنجان- شناسایی ۱۶ مزرعه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوین) و شایعه وجود بیشترین مزارع بیت کوئین در این استان موجب شد تا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با دعوت از رسانه‌ها در خصوص رابطه ارزهای دیجیتال و مصرف برق توضیح دهد.

 • سیر ۱۳۹۸-۰۳-۰۷ ۱۳:۰۳

  به دلیل کاهش قیمت سیر

  کشاورزان طارمی یک دل سیر گلایه دارند

  زنجان-قدس: اگر در زمره افرادی هستید که از بازار میوه و تره‌بار خرید می‌کنید حتماً به یاد دارید که تا همین یک ماه پیش قیمت سیر از کیلویی ۲۰ هزار تومان حتی یک ریال هم کوتاه نیامد.

 • مرغداری ۱۳۹۸-۰۳-۰۵ ۰۹:۳۸

  به دلیل ضعف در سیستم حمل و نقل

  نهاده‌های دامی و طیور در بنادر خاک می‌خورد

  زنجان- افزایش قیمت مرغ از سال گذشته تاکنون با فرازوفرودهای بسیاری همراه بوده است. اعتراضات در خصوص قیمت مرغ از سال گذشته با تحصن‌های مرغداران در برابر استانداری و فرمانداری در زنجان رقم خورد زیرا تولیدکنندگان مدعی بودند پرورش مرغ و فروش به قیمت ۴۷۰۰ تومان به ازای هر کیلو به‌هیچ‌وجه صرفه اقتصادی ندارد.