همه‌ی خبرهای امروز
 • کرونا ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۸

  مسئولان هشدار می‌دهند

  تب کرونا در زنجان افزایش یافت؛ افزایش ۱۸۵ درصدی موارد مثبت

  زنجان – کم‌توجهی به نکات بهداشتی موجب افزایش شمار بیماران کرونایی سرپایی در استان زنجان شده است و بنا بر اظهارات استاندار تداوم این امر وضعیت ناخوشایندی را برای استان رقم‌زده لذا رعایت نکردن‌ها موجب شده شهرهای سفیدی همانند ایجرود و طارم اکنون به وضعیت زرد تبدیل شوند.

 • گندم ۱۳۹۹-۰۳-۲۰ ۱۰:۳۴

  به دلیل جلوگیری از قاچاق گندم

  خریدوفروش گندم بدون مجوز ممنوع/تمام انبارها ملزم به ثبت موجودی هستند

  زنجان- سال گذشته به دلیل افزایش نرخ ارز و قیمت ارزان محصولات کشاورزی در داخل کشور در مقایسه با سایر کشورها موجب شد تا صادرات و قاچاق محصولات کشاورزی ازجمله گندم رونق بگیرد لذا در همین راستا امسال مسئولان بر آن هستند تا از این رویه نامبارک جلوگیری کنند.

 • شرکت شیر پگاه ۱۳۹۹-۰۳-۱۲ ۱۲:۴۳

  مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان در گفت و گو با قدس آنلاین بیان کرد:

  «پگاه زنجان» ایستاده بر سکوی نخست تولید و صادرات مواد لبنی/توزیع رایگان شیر در بین مدافعان سلامت

  زنجان- مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان گفت: شرکت پگاه رتبه اول گروه صنایع غذایی و آشامیدنی را در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور داراست.

 • پسماند صنعتی زنجان ۱۳۹۹-۰۲-۱۹ ۱۱:۰۶

  پس از ۱۰ سال بلاتکلیفی

  تکلیف پسماندهای روی در زنجان مشخص شد

  زنجان- فعالیت ۵۲ واحد تولید شمش روی و هم‌چنین ۱۰ واحد تولید سرب در استان زنجان موجب شده تا کوهی از پسماندهای فلز «روی» در هفت کیلومتری این شهر بر روی‌هم انباشته شود که بنا بر آمار رسمی در حال حاضر این حجم پسماند به وزن هشت میلیون تن رسیده است.

 • جاده مسافرت سفر ۱۳۹۹-۰۲-۱۹ ۱۰:۴۵

  جاده‌های زنجان حادثه‌خیز است؛ آهسته برانید

  زنجان- اگر واژه تصادفات در آزادراه زنجان –قزوین را در موتور جستجوگر گوگل وارد کنید با لیست تصادفات زنجیره‌ای و خبرهای ناگواری از جان باختن بسیاری از هم‌وطنان روبرو می‌شوید که خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل!

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۶:۰۲

  معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زنجان خواستار شد

  کرونا را باور کنیم/بیماری جدی است

  زنجان- از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا یک‌هزارو ۳۱۸ بیمار مشکوک در این استان شناسایی شده که از این تعداد تست آزمایشگاهی ۴۵۰ بیمار مثبت بوده است و متاسفانه تاکنون ۳۵ نفر جان خود را از دست دادند.