همه‌ی خبرهای امروز
 • تولد نوزاد در مناطق زلزله زده ۱۳۹۸-۰۶-۲۳ ۱۲:۲۷

  حساب پس‌اندازی که سلامتی می‌آورد

  شیرهای اضافی در بانک شیر سرمایه‌گذاری می شود/بهانه برای شیر خشک ممنوع

  کرمانشاه- واژه «بانک شیر» نمی‌دانم چقدر برای شما آشنا است اما برای این حقیر که تازه با این سوژه و روبرو شده و در برابر یک بانک آن‌هم با گاوصندوقی پر از شیشه‌های شیر نایاب روبرو شدم گزارش شیرین و مهیجی است.

 • کانکس ۱۳۹۸-۰۶-۰۸ ۱۰:۰۲

  چرا کانکس نشینی در سر پل ذهاب ادامه دارد؟

  وعده نانوشته دولت و بلاتکلیفی مستأجران زلزله‌زده

  کرمانشاه- باوجوداینکه تلاش‌های بسیاری برای بازسازی واحدهای مسکونی تخریب‌شده و هم‌چنین آسیب‌دیده از طرف دولت شده و تاکنون چندین نوبت شاهد جمع‌آوری کانکس‌ها در سر پل ذهاب بودیم اما هنوز این پدیده رواج داشته و شمار زیادی کانکس درحالی‌که مردم در آن زندگی می‌کنند در محله‌های متعدد به چشم می‌خورد.

 • مرز خسروی ۱۳۹۸-۰۶-۰۳ ۱۵:۰۴

  پس از سال‌ها انتظار

  دروازه عتبات در مرز خسروی بر روی زائران گشوده می شود

  کرمانشاه- هم‌زمان با سالروز آزادسازی پاوه و بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، خبری مسرت‌بخش و شعف آوری پس از سال‌ها تلاش و پیگیری فضای استان کرمانشاه را عطرآگین کرد و آن‌هم خبر موافقت دولت عراق با بازگشایی مرز خسروی بود.

 • فاضلاب بیمارستان ۱۳۹۸-۰۵-۲۲ ۱۰:۰۴

  رودخانه «قره‌سو» بیمار است

  سلامتی محصولات کشاورزی درگرو مهار پساب‌های شهری کرمانشاه

  کرمانشاه- آبیاری مزارع به‌ویژه مزارع سبزی از آب این رودخانه نگرانی‌هایی را در بین مردم و مسئولان ایجاد کرده است به‌گونه‌ای که کارشناس مسئول بهداشت و محیط مرکز بهداشت کرمانشاه اظهار می‌کند: سبزی‌کاری با آب آلوده در حاشیه رودخانه قره‌سو ممنوع است و با این موضوع در راستای حفظ سلامت مردم برخورد جدی می‌شود.

 • پتروشیمی اسلام اباد غرب ۱۳۹۸-۰۵-۱۹ ۱۰:۱۸

  راه‌اندازی منطقه ویژه اقتصادی حلال مشکل بیکاری است

  پتروشیمی اسلام‌آباد غرب شاید وقتی دیگر

  کرمانشاه- هنگامی‌که ۱۰ سال پیش مقرر شد منطقه ویژه اقتصادی و پتروشیمی اسلام‌آباد غرب احداث شود بارقه‌ای از امید در دل مردمان این منطقه به‌منظور ایجاد اشتغال و تحول در زندگی آن‌ها پدیدار شد اما باوجود گذشت سال‌ها از این تصمیم هنوز این وعده عملی نشده است.

 • ساخت و ساز در مناطق زلزله زده تربت جام و فریمان‎ ۱۳۹۸-۰۵-۱۶ ۱۳:۵۶

  با تلاش مردم و مسئولان در مناطق زلزله‌زده

  گیلان غرب دوباره قد کشید

  کرمانشاه- همت و جدیت زلزله‌زدگان برای ادامه بازسازی‌ها در مناطق زلزله‌زده و ساخت سرپناه ادامه دارد و افزایش نرخ تورم و گرانی مصالح ساختمانی و مشکلات بسیاری که زلزله‌زدگان با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، هیچ‌کدام مانع کار بازسازی نشده است.

 • مرز خسروی ۱۳۹۸-۰۵-۰۷ ۱۰:۰۵

  کرمانشاه آماده پذیرایی از زائران عتبات و عالیات

  زائران ۷ استان غربی چشم به بازگشایی مرز خسروی دوختند

  کرمانشاه- مرز خسروی سال‌هاست که درگیر بازگشایی است و به یکی از آرزوهای مردم استان کرمانشاه تبدیل‌شده است. باوجوداینکه هنوز خبر موافقت طرف عراقی برای تضمین امنیت زائران و بازگشایی این مرز اعلام‌نشده اما مسئولان استان کرمانشاه همگی از آمادگی لازم برای پذیرایی از زائران عتبات عالیات از طریق این مرز خبر می‌دهند.

 • سومار بازارچه مرزی ۱۳۹۸-۰۵-۰۲ ۱۳:۱۱

  زیرساخت‌های مرز سومار نیاز به بازنگری دارد

  مرزهای کرمانشاه مقرون‌به‌صرفه ترین بازار برای عراق

  کرمانشاه- بازارچه مرزی سومار یکی از مصوبه‌های دولت و عاملی برای ایجاد توسعه، امنیت پایدار و اشتغال در سال ۱۶ فروردین سال ۹۴ با حضور مقام‌های استانی کرمانشاه و دیاله عراق به‌طور رسمی افتتاح و صادرات کالا از این مرز به عراق از سر گرفته شد که این آغازگر فصل نوینی از تاریخ این شهر مرزی بود.

 • کرمانشاه ۱۳۹۸-۰۴-۳۰ ۱۶:۳۵

  ۶۰ درصد زمین های کرمانشاه فاقد سند است

  حاشیه های پر رنگ اراضی قولنامه ای/قول و قرار هایی که سند نمی شود

  کرمانشاه- در گوشه و کنار ایران، عده‌ای درگیر املاک بی‌سند هستند خانه‌ها و زمین‌های بی‌سند سال‌هاست جماعتی را درگیر کرده و آنها را به ادارات ثبت سراسر کشور می‌کشاند.

 • کرمانشاه ۱۳۹۸-۰۳-۳۰ ۱۸:۱۸

  سبک سازی پرونده ۱۲۲ هزار صفحه ای کلاهبرداری در کرمانشاه

  قوه قضائیه در حال باز کردن گره کور گلیم‌بافان/کارآفرین نمونه کلاهبردار از آب در آمد

  کرمانشاه-اگر بشنوید پرونده قضایی در استان کرمانشاه در جریان است که ۱۲۲ هزار صفحه است و تاروپود آن با بسیاری از گلیم‌بافان و گبه فروشان گره‌خورده است شاید باورتان نشود که حتی خوانش پرونده ۱۲۲ هزارصفحه‌ای ماه‌ها طول می‌کشد چه برسد که دستگاه قضایی بخواهد گره از مشکلات ۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر مردم گره‌خورده با این پرونده را باز کند!

 • کرمانشاه ۱۳۹۸-۰۳-۱۲ ۰۹:۵۷

  تا پایان امسال محقق می شود

  خداحافظی با زندگی در کانکس/کرمانشاه سر و سامان می گیرد

  کرمانشاه- با وجود اینکه افزون بر ۱۷ ماه از زلزله ویرانگر کرمانشاه گذشته است اما هنوز هم با وجود کانکس های رنگارنگ و برخی چادر ها زندگی در این شهر خیلی عادی به نظر نمی رسد.

 • کارگران ۱۳۹۸-۰۳-۰۸ ۱۱:۴۱

  ورود کارگران ایرانی ممنوع

  کارگران مرزی «سومار» به جمع بیکاران پیوستند

  کرمانشاه- تعداد یک هزار کارگر ایرانی که در بازارچه مرزی سومار و از محل فعالیت در کار های خدماتی مانند بارگیری و تخلیه بار لقمه ای نان برای خانوده خود تهیه می کردند به دلیل کارشکنی های طرف عراقی و تعطیلی بازارچه از کار بیکار شدند.