همه‌ی خبرهای امروز
 • کمبود آب ۱۳۹۹-۰۴-۱۱ ۱۳:۲۰

  به دلیل کمبود آب

  خلخال تشنه مدیرت منابع آبی است

  اردبیل- خشک‌سالی‌های مستمر در چندین سال گذشته عرصه را برای ساکنان شهری و روستایی خلخال در استان اردبیل تنگ کرده است و باوجود تلاش مسئولان برای تأمین نیازهای آب اما هم چنان مردمان این شهرستان با کمبود آب مواجه هستند.

 • خط‌‌آهن شلمچه ـ بصره ۱۳۹۹-۰۳-۱۴ ۱۲:۳۷

  پس از گذشت ۱۶ سال

  قطار اردبیل –میانه یک سال دیگر تاخیردارد/تمدید وعده‌ها تمامی ندارد

  اردبیل- رسیدن قطار به هر منطقه‌ای در کشور تاکنون منشأ توسعه و خیروبرکت بوده است و از همین رو مردم استان اردبیل نیز سال‌هاست که چشم‌انتظار رسیدن خط آهن به این استان هستند.

 • دریاچه نئور اردبیل ۱۳۹۹-۰۳-۰۶ ۱۱:۵۱

  تب کرونا صنعت آب درمانی اردبیل را بیمار کرد

  اردبیل- مراکز آب‌درمانی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل به شمار می‌روند که نقش و اهمیت اساسی در جذب گردشگران به منطقه دارند اما این صنعت پر رونق به دلیل شیوع بیماری کرونا روز های بسیار بی رونق و سردی را تجربه می کند.

 • پل شیشه ای ایران ۱۳۹۹-۰۲-۲۵ ۱۱:۳۸

  در استان اردبیل

  نخستین پل معلق تمام شیشه‌ای ایران آماده پذیرایی از گردشگران است

  اردبیل- استان اردبیل با یک‌میلیون و ۲۴۸ هزار نفر جمعیت با استان‌های گیلان، زنجان و آذربایجان شرقی همسایه بوده و گردشگری در کنار کشاورزی و صنعت به‌عنوان سه محور توسعه این استان در نظر گرفته‌شده است.

 • سرمازدگی ۱۳۹۹-۰۲-۱۳ ۰۸:۲۰

  سرمازدگی قصه تکراری باغات اردبیل

  نوروز امسال پر باران اما مملو از خسارت/ شیوه باغداری نیازمند تغییر است

  اردبیل- بارش های امسال اگرچه تاکنون موجی از خوشحالی و خرسندی برای کشاورزان کشور به همراه داشه است اما از طرف دیگر با موجی از خسارت های بی شمار در اراضی کشاورزی همراه بوده که این موضوع موجب تلخ کامی بهره برداران حوزه کشاورزی شده است.

 • تحصیل برای دانش آموزان عشایر ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۱۲:۱۸

  به دلیل محرومیت از اینترنت و تلویزیون

  «شبکه شاد»برای دانش آموزان روستایی شاد کننده نیست

  اردبیل- دانش‌آموزانی که تا دیروز در بسیاری از روستاهای محروم در حسرت تأمین کاغذ و دفتر بودند حال به دلیل آموزش مجازی باید دغدغه خرید بسته اینترنتی و تلویزیون داشته باشند غافل از اینکه در بسیاری از روستاهای صعب العبور اردبیل به دلیل نبود امواج رادیویی حتی تلویزیون هم کاربردی ندارد!

 • تاکسی کرونا ۱۳۹۹-۰۱-۲۳ ۱۲:۵۸

  تذکر مسئولان اردبیل هم زمان با سرگیری فعالیت های اصناف:

  وضعیت اردبیل سفید نیست/در صورت ضرورت از خانه خارج شوید

  اردبیل- از سر گیری فعالیت بسیاری از اصناف و هم چنین شرکت های خصوصی از روز شنبه بیست و سوم فروردین ماه اگر چه بنا بر گفته مسئلان به صورت هوشمند و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی آغاز شده است اما این موضوع بدین معنا نیست که شرایط به حالت عادی برگشته و خطری مردم را تهدید نمی کند.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۱:۳۷

  آمار جان باختگان کرونا در اردبیل به ۵۲ تن رسید/کنترل ها تشدید می شود

  اردبیل– تعداد بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا که در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند بنا بر آمار رسمی تاکنون به ۳۶۰ نفر رسیده و متاسفانه این بیماری جان تعداد ۵۲ نفر را در این استان گرفته است.