همه‌ی خبرهای امروز
 • فرایند رف‌خوانی ۱۳۹۹-۰۳-۳۱ ۱۳:۲۷

  فرایند بروزرسانی منابع در کتابخانه‌های عمومی استان یزد آغاز شد

  یزد - رئیس اداره کتابخانه‌های اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد از آغاز فرایند بروز رسانی یا رف‌خوانی در کتابخانه‌های استان به منظور نظم‌دهی آمار و اطلاعات منابع موجود در کتابخانه‌ها و همسانی آنها با اطلاعات نرم‌افزار سامانه مدیریت کتابخانه خبر داد.

 • مدیرعامل شرکت گاز استان یزد ۱۳۹۹-۰۳-۲۴ ۱۴:۵۰

  مدیرعامل شرکت گاز استان یزد

  ۹۲درصد جمعیت روستایی یزد از گاز طبیعی برخوردار هستند

  یزد – مدیرعامل شرکت گاز استان یزد گفت : گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک و ارزان، یکی از حوزه های دارای اولویت و تاثیرگذار در توسعه استان بوده و بیش از۹۲ درصد جمعیت روستایی استان از گاز طبیعی برخوردار هستند.

 • خون ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ ۱۱:۳۰

  در ماه مبارک رمضان

  ۲۴۹۴ نفر در یزد خون اهدا کردند

  یزد - مدیر کل انتقال خون استان یزد گفت: در طول ماه مبارک رمضان امسال سه هزار و ۲۲۶ نفر به مراکز انتقال خون در استان مراجعه کردند، که از این تعداد دو هزار و ۴۹۴ نفر موفق به اهدای خون شدند.

 • رئیس کل دادگستری استان یزد ۱۳۹۹-۰۲-۰۱ ۱۵:۲۱

  رئیس کل دادگستری استان یزد:

  جایگاه زندان استان یزد در رتبه بندی سازمان زندان های کشور عالی است

  یزد - رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: دشمن در همه حال به دنبال هزینه تراشی برای جمهوری اسلامی ایران است و به همین دلیل زندان ها را در دستور کار خود قرار داد ولی با مدیریت حکیمانه ریاست قوه قضاییه و دیگر بخشها ،تمام نقشه هایشان نقش بر آب شد.

 • اینترنت ۱۳۹۹-۰۱-۳۱ ۱۰:۲۰

  همزمان با شیوع کرونا

  ۷ هزار درگاه اینترنت در مخابرات یزد نصب شد

  یزد - سرپرسرت مخابرات منطقه یزد گفت : همزمان با شیوع کرونا و افزایش تقاضا بیش از ۷ هزار درگاه اینترنت در مخابرات یزد نصب شد.

 • مصرف آب ۱۳۹۹-۰۱-۲۵ ۱۰:۵۴

  مصرف آب در استان یزد۳۰ درصد افزایش یافت

  یزد - سرپرست شرکت آبفا ی استان یزد گفت: با توجه به ضرورت بهداشت فردی و عمومی در مقابله با ویروس کرونا ، مصرف آب نسبت به مدت مشابه در سال گذشته نزدیک به ۳۰ درصد افزایش داشته است .

 • عرضه فرآروده های خام دامی ۱۳۹۸-۱۲-۲۶ ۱۱:۱۳

  عرضه فرآروده های خام دامی به صورت سیار ممنوع است

  یزد - رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد گفت: بر اساس ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی، عرضه فرآورده های خام دامی به صورت سیار و بدون مجوز دامپزشکی تهدید بر علیه بهداشت عمومی به شمار رفته و پیگرد قانونی دارد.

 • نشاط جمعی ۱۳۹۸-۱۲-۲۵ ۱۱:۴۶

  با شیوع ویروس کرونا

  طرح ملی نشاط جمعی تا پایان اردیبهشت در یزد اجرا می شود

  یزد - معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد گفت : با شیوع ویروس کرونا طرح ملی مسئولیت اجتماعی ونشاط جمعی که مختص ایام نوروز تدارک دیده شده بود در راستای حمایت روانی وتسهیل مدیریت کودکان ونوجوانان تهیه واز ۲۱ اسفند تا پایان اردیبهشت ماه اجرا می گردد.