همه‌ی خبرهای امروز
 • دستگيري سارقان مسلح طلافروشی خیابان امامت مشهد در کمتر از 24 ساعت /گزارش تصویری امروز ۲۱:۳۴

  دستگیری سارقان مسلح طلافروشی خیابان امامت مشهد در کمتر از 24 ساعت /گزارش تصویری

  حسین کام شاد_سردار محمدکاظم تقوی فرمانده انتظامی استان در تشریح این خبر گفت در پی وقوع یک فقره سرقت نافرجام مسلحانه طلافروشی خیابان امامت مشهد در تاریخ 97/09/18 و متواری شدن سارقان، شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. این متهمان با سرعت عمل پلیس شناسایی و در 3 عملیات غافلگیرانه و ضربتی در شهرستان های نیشابور، مشهد و دامغان دستگیر شدند. و در بازرسی از وسایل متهمین دو قبضه اسلحه کلت کمری به همراه 4 تیر جنکی یک عدد پوکه، 3 هزار دینار و 2 عدد گوشی نیز کشف کردند.متهمان به سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی خیابان امامت مشهد اعتراف کردند، تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد.

 • آیین افتتاحیه مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) ۱۳۹۷-۰۹-۱۶ ۱۳:۵۸

  آیین افتتاحیه مجتمع دانشجویی امام رضا(ع)/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - هم زمان با 16 آذر روز دانشحو با حضور حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) در مشهد افتتاح گردید.

 • خیلی دور ....خیلی نزدیک ۱۳۹۷-۰۹-۱۳ ۱۷:۳۰

  خیلی دور ....خیلی نزدیک

  فرامرز عامل بردبار - هر صبح که شروع ی دوباره است ، بار دیگر چهره معصوم کودک در خوابت را مشاهده کرده و با مادر پیر و بیمار خود که از روی تخت برایت دستش را بالا میبرد و همسری که با یک لبخند بدرقه ات میکند خداحافظی میکنی و از خانه خارج میشوی ، هر روز و روزهای دیگر در بیرون از خانه شاهد اتفاقات و داستانهای فراوانی هستی که در ذهنت تصاویری باقی خواهند گذاشت که خیلی از آنها رنگ میبازند و شاید هم در خاطرت محو شوند اما هستند اتفاقات و تصاویری که در عین رنگ باختن باز هم در آرشیو مغزت باقی می مانند و قطعا دوام و ماندگاری هر تصویر در خاطر هر کس متفاوت و بستگی به دغدغه های فکری او دارد . اما چه خوب بود که بعضی تصاویر دوام و ماندگاری آن برای همه یکسان و دغدغه های همه می بود و اینطور نبود که برای خیلی ها خیلی دور و برای خیلی ها خیلی نزدیک باشد .

 • قلبم می تپد پس هستم ۱۳۹۷-۰۹-۱۱ ۱۹:۲۹

  قلبم می تپد پس هستم

  فرامرز عامل بردبار - در نگاه اول شاید فکر کنیم که نیستند و از بین ما رفتند اما کمی عمیق تر که بیندیشیم و ببنیم که با یک اقدام انسان دوستانه و تحسین برانگیز که در زمان حیات خود انجام داده و عضو انجمن پیوند اعضا شده و یا از سوی خانواده ی وی در زمان مرگ مغزی به این تصمیم رسیدند که چنین اتفاقی را بوجود بیاورند و اعضا ی عزیز خود را که امکان پیوند دارد از جمله قلب ، ریه , کلیه ، کبد , قرنیه , پوست و ...اهدا نمایند برای همیشه خود را جاودانه کردند . از هر منظر که بنگریم خواهیم دید که با یک عمل انسانی و خداپسندانه چند بیماری که اگر این اتفاق نمی افتاد یا در عذاب بودند و یا جان شان را از دست میدادند ، اما امید به زندگی در کنار خانواده برایشان مهیا شد . امام رضا علیه السلام در حدیث شریفی می فرمایند : "در برآوردن حاجت حاجتمندان، شاد ساختن آنها و دور کردن ناگواریها از آنان، حرص بورزید؛ چرا که در نزد خداوند بزرگ، بعد از ایمان، هیچ کاری برتر از خرسند کردن مؤمنان نیست." در جشن پنجاهمین پیوند قلب در مشهد یکی از مهمانان جشن که گیرنده قلب بود رو به پدر و مادر اهدا کننده قلب میگفت : قلب عزیز شما در سینه من می تپد پس هست .

 • مراسم جشن پنجاهمین پیوند قلب و ریه در مشهد ۱۳۹۷-۰۹-۱۰ ۱۶:۴۳

  مراسم جشن پنجاهمین پیوند قلب و ریه در مشهد / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار - جشن پنجاهمین پیوند قلب و ریه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور مسئولین ، خانوادهای اهداء کنند گان و خیرین ، تیم پزشکی در محل برج سپید مشهد برگزار شد .

 • پانزدهمی همایش بین المللی بانوان قرآن پژوه ۱۳۹۷-۰۹-۰۸ ۱۶:۲۴

  باحضورتولیت آستان قدس رضوی برگزارشد

  پانزدهمین همایش بین المللی بانوان قرآن پژوه درمشهد/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_پانزدهمین همایش بین المللی بانوان قرآن پژوه باحضور حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و دکترمحمدباقرقالیباف وجمعی از مسوولان و مدرسان حوزه و دانشگاه درمحل تالار قدس کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی برگزارشد. دراین مراسم از تعدادی از چهره های شاخص قرآنی بانوان تجلیل و تکریم به عمل آمد.

 • تجهیز یک مدرسه محروم توسط انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی وجمعی ازخیرین ۱۳۹۷-۰۹-۰۷ ۱۴:۱۱

  تجهیز یک مدرسه محروم توسط انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی و جمعی از خیرین/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_ با همت انجمن ورزشی نویسان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی و نیز مساعدت جمعی از خیرین، دبستان دکتر رامین قاسمی در منطقه برزش آباد مشهد مجهز به امکانات جدید آموزشی و سمعی و بصری شد. در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان و پیشکسوتان ورزش استان انجام شد، خبرنگاران ورزشی استان نیز حضور داشتند.

 • کارگران ساختمانی زحمت کشانی که غم امروز دارند ۱۳۹۷-۰۹-۰۶ ۲۰:۴۴

  ای کاش مسئولی بود تا خود را مسئول بداند

  کارگران ساختمانی زحمت کشانی که غم امروز دارند / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار – فرقی نمیکند صبح سحر یا ساعت هشت صبح ، ده صبح ، ساعت دوازده ظهر یا چهار بعد ظهر و اصلا دوازده شب ! هر ساعتی از خانه خارج شوی تعدادی کارگر از پیر و جوان را میبینی که دور میدانهای شهر جمع شده اند به امید آنکه کارفرمایی نیاز به آنها داشته باشد که البته برای کار در ساختمانی که قطعا موقتی است . و بعد از اتمام کار باز بیکاری و باز غم نان و باز چشم دوختن به ماشینی که میایستد ! همه هجوم می آورند و اگر دربهای ماشین قفل نشده باشد صندلی جلو و عقب پر میشود از کارگرانی که شاید به یک نفر آنها نیاز باشد و بیرون کردن آنها به یک معضل تبدیل میشود . اگر موقتی کاری هم بدست آورد مشکل ها ادامه دارد ، عدم ایمنی بعضی از کارگاههای ساختمانی ، عدم بیمه کارگران ، دستمزدهای کم و همه و همه گریبانگیر این قشر زحمت کش و کم درآمد و متاسفانه فقیر جامعه میباشد . ای کاش مسئولی بود تا خود را مسئول بداند .

 • برداشت زعفران به آخرین روزهای خود میرسد ۱۳۹۷-۰۹-۰۵ ۱۶:۵۸

  برداشت زعفران به آخرین روزهای خود میرسد / گزارش تصویری

  محمد رجبیان - کم کم پرتو های نور در افق بی کران آسمان محو میشوند و این نوید به پایان رسیدن انتظاری یکساله و آغازی پرتلاش است . از غروب خورشید آخرین روز های مهر ماه و آغاز آبان ماه دست های کوچک و بزرگِ پیر و جوان زن و مرد و حتی بچه ها آماده کار میشوند و با هر وسیله ای که در اختیار دارند به سوی مزارع میروند تا پاییز هم از الطاف خداوند در زمین بی نصیب نماند . این رفت وآمد ها و گردو غبار راه ها حکایت از رونق و برکت کار دارد شهرستان تربت حیدریه واقع در خراسان رضوی از مناطقی است که خداوند برکت را نصیب زمین هایش کرده و با تولید بیش از ۳۵ تن زعفران خشک اولین منطقه از لحاظ تولید زعفران در دنیاست. حال دیگر همگی از کوچک و بزرگ برداشت را از زمین های خود آغاز میکنند حتی کوچکتر ها هم کمک دست پدر و مادر خویش هستند و با بازیگوشی های بچگانه کمک کردن را آغاز میکنند. بزرگتر هاهم با زمزمه هایی شکرگزاری خداوند را به جای می آورند. تقریبا تمام اعضای خانواده و فامیل به کمک هم می آیند تا برداشت این نعمت الهی سرعت بیشتری را به خود بگیرد مخصوصا در سرمای کویری آن مناطق! ساعت ها میگذرد و همه به سختی مشغول کار هستند . ریشه گل های لطیفی که طلای سرخی را درون خود نهاده اند یکی پس از دیگری از دل خاک بیرون کشیده میشوند. گل های بنفشی که در زیر نور آفتاب به شدت خودنمایی میکنند . این گل ها پس از چیده شدن درون سطل ها و سبد ها انباشه می شوند. قبل از به پایان رسیدن روز گل ها که حاصل چند ساعت کار مداوم و پر زحمت هستند جمع آوری شده و همه لبخندی رضایتمند اما خسته بر لب دارند. و اینک آخرین برداشت هاست تا سال بعد و الطاف بیکران خداوند مهربان که ادامه دارد .

 • دیدار تیم های پدیده -سایپا ۱۳۹۷-۰۹-۰۴ ۲۰:۰۹

  پیروزی شیرین پدیده در هفته سیزدهم لیگ برتر

  دیدار تیم های پدیده -سایپا/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار- دیدار تیم های فوتبال پدیده - سایپا از هفته سیزدهم لیگ برتر ایران(جام خلیج فارس) در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار شد .این بازی با نتیجه1-0 به نفع پدیده به پایان رسید.

 • افتتاح اردوگاه خاتون ویژه بانوان ۱۳۹۷-۰۹-۰۳ ۲۰:۳۳

  افتتاح اردوگاه خاتون ویژه بانوان / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار - در آستانه سالروز ولادت باسعادت رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) آیین افتتاحیه نخستین مرکز فرهنگی، تفریحی و اردوگاهی ویژه بانوان در مشهد با عنوان باغ اردوگاه «خاتون» با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از مدیران و مسئولان شهری و استانی در محل این باغ افتتاح شد.

 • همایش تکریم خیرین مدرسه ساز کشور ۱۳۹۷-۰۹-۰۱ ۱۹:۴۷

  باحضوروزیرآموزش وپرورش برگزارشد

  همایش تکریم خیرین مدرسه ساز کشور درمشهد/گزارش تصویری

  سیدحمیدهاشمی_همایش تکریم خیرین مدرسه ساز کشور باحضور وزیر آموزش وپرورش درمشهد برگزارشد.

 • کار در ارتفاع شغلی سخت و پرخطر ۱۳۹۷-۰۸-۳۰ ۱۸:۲۲

  کار در ارتفاع شغلی سخت و پرخطر / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار - وقتی صحبت از کار در ارتفاع آن هم با تجهیزاتی همچون طناب در میان باشد و هر چند مجموعه تدابیر و اقداماتی به منظور پیشگیری از سقوط یا کاهش عوارض و صدمات ناشی از آن انجام شود اما باز هم خیلی ها عطای این شغل را به لقایش می بخشند و از آن صرف نظر میکنند . عامل کار در ارتفاع فردی است که آموزش‌های متناسب با نوع کار در ارتفاع را حسب شرایط گذرانده و نسبت به اخذ گواهینامه مربوط از مراجع ذیصلاح آموزشی اقدام نموده و قادر به انجام کار بصورت ایمن می‌باشد. عمده فعالیت این افراد در ارتفاع نظافت ، رنگ آمیزی ، پیچ و رولپلاک ، تعمیرات بیرونی برج و ساختمان و .... میباشد .

 • اصفهان شهری که باید دید ۱۳۹۷-۰۸-۲۸ ۲۰:۳۹

  اصفهان شهری که باید دید / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار - شهر زیبای اصفهان را اگر خواسته باشید با حوصله گشتی بزنید ، یک هفته کمترین زمانی است که میتوانید برای دیدن آن صرف کنید . بازدید از بناهای تاریخی و حکومتی ، مساجد ، خانه های قدیمی ، بازار ، میدان با شکوه نقش جهان و گپ و گفتی با مردم خونگرم و البته صرف غذای سنتی بریونی در این شهر خاطرات خوشی را برای مسافران به یادگار می گذارد .

 • ساخت خانه با الهام از خانه های قدیمی ایرانی ۱۳۹۷-۰۸-۲۷ ۲۰:۲۳

  ساخت خانه با الهام از خانه های قدیمی ایرانی / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار - بنای زیبایی با بهره گیری از خانه های قدیمی ایرانی که آرامش خاصی را برای ساکنین آنها فراهم میکرد در خیابان عارف مشهد ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفته است . این خانه توسط مالک آن برای امور خیریه و بنیاد نیکوکاری وحرکت های انسانی که خود تاسیس نموده است وقف گردیده است .

 • آیین گرامی داشت حضرت آیت الله سید علی فاضی(ره) در مشهد ۱۳۹۷-۰۸-۲۵ ۰۷:۱۸

  آیین گرامیداشت حضرت آیت الله سید علی فاضی(ره) در مشهد/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - برگزاری آیین گرامیداشت حضرت آیت الله سید علی فاضی(ره) با حضور جمع کثیری از مردم،طلاب و نخبگان فرهنگی کشور و با سخنرانی آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران، ایت الله ناصری و حجت السلام والمسلمین خسرو پناه و به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی در تالار قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار شد . در پایان از خانواده شهید هسنه ای احمدی روشن تجلیل بعمل آمد.

 • پاییز در روستای دهبار ۱۳۹۷-۰۸-۱۹ ۲۰:۵۳

  پاییز در روستای دهبار/گزارش تصویری

  داوود محمودی - طبیعت پائیزی منطقه زیبای دهبار که تنوع در نوع درختان،زیبایی این فصل رو در این منطقه دو چندان کرده است.

 • آئین شام غریبان شهادت امام رضا (ع) برگزار شد/گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۸-۱۷ ۲۳:۲۹

  آئین شام غریبان شهادت امام رضا (ع) برگزار شد/گزارش تصویری

  حسین کام شاد _طبق یک آیینی سنتی مراسم شام غریبان امام رضا (ع) پس از نماز مغرب و عشاء با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی و برخی از مسئولان کشور و لشکری از محل چهارراه شهدا مشهد آغاز شد. کفشداران، دربانان، حفاظ و فراشان بارگاه منور رضوی درحالی‌که لاله شمع‌های فروزان و اسپندان‌های مطبوع در دست داشتند، مسیر چهارراه شهدا تا حرم مطهر رضوی را در قالب دسته عزاداری و با نوای «شام غریب الغربا شد، عالم هستی زغمش غرق عزا شد» پیمودند.خادمان حرم رضوی همراه زائران عزادار با مداحی ذاکر اهل‌بیت (ع) نزار القطری به زبان عربی و انگلیسی با مفهوم تسلیت به امام عصر (عج) عزاداری کردند و پس از آن با روضه‌خوانی مداح اهل‌بیت (ع) میثم مطیعی در سوگ امام هشتم (ع) گریستند. در پایان عزاداران و خدام با شعارهای ضد استکباری، برائت خود را از دشمنان دین خدا و مستکبران عالم اعلام کردند.

 • عزاداری روز شهادت امام رضا(ع) در مشهد ۱۳۹۷-۰۸-۱۷ ۱۸:۴۱

  عزاداری روز شهادت امام رضا(ع) در مشهد/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار- عزاداری روز شهادت امام رضا (ع) با حضور پور شور زائران و مجاوران در حرم و خیابان های منتهی به حرم مطهری رضوی برگزار شد.

 • آیین سنتی خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(ع) برگزار شد /گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۸-۱۶ ۲۳:۰۳

  آیین سنتی خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(ع) برگزار شد /گزارش تصویری

  حسین کام شاد_مراسم خطبه خوانی شب شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) پس از اقامه نماز مغرب و عشاء زیر باران رحمت الهی در صحن انقلاب اسلامی حرم مطهر رضوی برگزار شد. خادمان حرم منور رضوی در حالی که لاله‌ شمع‌های روشن در دست داشتند، گرداگرد صحن انقلاب اسلامی حلقه زده بودند. تولیت آستان قدس رضوی نیز به رسم میزبانی در این مراسم معنوی با حضور در میان حاضران به آن ها خیرمقدم گفت. خدام رضوی در صفوف منظم در اطراف صحن انقلاب اسلامی ایستادند و با نوحه‌خوانی و مرثیه سرایی، شهادت امام علی بن موسی الرضا(ع) را به صاحت کبریایی حضرت بقیة الله الاعظم ارواحنا فداه تسلیت گفتند. در ادامه این مراسم خطبه شب شهادت امام رضا(ع) توسط حجت الاسلام مهدوی قرائت شد. این خطبه شامل شهادت به یگانگی ذات اقدس الهی، حمد و ستایش پروردگار یکتا و درود و رحمت بر رسول اکرم(ص) و هم چنین سلام و درود بر ائمه معصومین(ع)، شهدا و امام راحل و آرزوی سلامتی و طول عمر برای مقام معظم رهبری است. بعد از قرائت این خطبه و اجرای نوحه خوانی توسط امیر عارف، زائران محزون و خادمان بارگاه حضرت شمس الشموس(ع) در زیر بارش رحمت الهی همنوا با مرثیه سرایی مهدی رسولی اشک ماتم ریختند. گفتنی است، تولیت آستان‎های مقدس حرم امام حسین(ع)، کاظمین، عسکری(ع) و سایر آستان‌های مقدس جهان اسلام در مراسم خطبه خوانی شب شهادت امام رضا(ع) حضور داشتند.

 • عزاداری روز رخلت پیامبر اکرم (ص ) و شهادن امام حسن مجتبی در مشهد ۱۳۹۷-۰۸-۱۶ ۱۵:۲۶

  عزاداری روز رحلت پیامبر اکرم (ص ) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در مشهد/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - عزاداری روز رحلت پیامبر اکرم (ص ) و شهادن امام حسن مجتبی (ع) با حضور پور شور زائران و مجاوران در حرم و خیابان های منتهی به حرم مطهری رضوی برگزار شد

 • بازدید مسئولین از ایستگاه های زائرین پیاده/گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۸-۱۵ ۲۰:۰۲

  بازدید مسئولین از ایستگاه های زائرین پیاده/گزارش تصویری

  حسین کام شاد_ حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی - مهندس رشیدیان استاندار خراسان رضوی و سردار تقوی فرمانده انتظامی خراسان رضوی از ایستگاه های زائرین پیاده در جاده های منتهی به مشهد مقدس بازدید نموده و از روند خدمت رسانی به زائرین مطلع شدند .

 • ایستگاه صلواتی جواد الائمه ۱۳۹۷-۰۸-۱۴ ۲۱:۴۵

  ایستگاه صلواتی حضرت جوادالائمه(ع)/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - ایستگاه صلواتی حضرت جوادالائمه(ع) شانزده سال است که به همت کفشداران افتخاری بارگاه منور رضوی واقع در حاشیه شهر ملک آباد، ۳۵ کیلومتری مشهد مقدس تاسیس شده است و این روزها پذیرای زائران پیاده امام مهربانی‌ها می باشد.

 • سفر عشق با پای دل/گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۸-۱۳ ۱۹:۲۶

  سفر عشق با پای دل/گزارش تصویری

  حسین کام شاد_همزمان با نزدیک شدن ایام رحلت جانسوز پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)، شهادت دومین اختر تابناک ولایت و امامت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و سالروز شهادت جانسوز هشتمین گوهر درخشان آسمان ولایت و امامت، حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) هزاران تن از عاشقان آن حضرت با پای پیاده جهت عزاداری خود را به مشهد میرسانند. مسیر های منتهی به مشهد الرضا مملو از زائران پیاده‌ میباشدکه از گوشه گوشه شهرهای ایران به سوی مشهد مقدس در حرکت هستند.

 • راهپیمایی ۱۳ آبان در مشهد ۱۳۹۷-۰۸-۱۳ ۱۳:۴۵

  راهپیمایی ۱۳ آبان در مشهد/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-مراسم راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در مشهد مقدس

 • جام بین‌المللی کشتی زنده‌ یاد سید جعفر موسوی ۱۳۹۷-۰۸-۱۲ ۰۸:۰۲

  مسابقات فینال

  جام بین‌المللی کشتی زنده‌ یاد سید جعفر موسوی/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - نخستین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام "یادواره زنده یاد سید جعفر موسوی" با حضور ۵ تیم خارجی از کشورهای روسیه، گرجستان، آذربایجان، ارمنستان ، ترکمنستان ، تیم های ملی نوجوانان و نونهالان کشورمان و سه تیم از خراسان رضوی به پایان رسید .تیم ایران الف (زنده یاد سید جعفر موسوی) با شکست 7 بر 3 تیم خراسان رضوی الف (پهلوان احمد وفادار) در دیدار فینال، بعنوان قهرمانی دست یافت. تیم آذربایجان نیز در دیدار رده بندی با نتیجه 7 بر 3 از سد تیم اوکراین گذشت و سوم شد.

 • دیدار تیم های پدیده - نساجی مازندران ۱۳۹۷-۰۸-۱۱ ۲۳:۳۹

  هفته یازدهم لیگ برتر

  دیدار تیم های پدیده - نساجی مازندران/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - دیدار تیم های فوتبال پدیده - نساجی مازندران از هفته یازدهم لیگ برتر ایران(جام خلیج فارس) در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد برگزار شد .این بازی با نتیجه3-0 به نفع پدیده به پایان رسید.

 • جام بین‌المللی کشتی زنده‌ یاد سید حعفر موسوی ۱۳۹۷-۰۸-۱۰ ۲۳:۰۱

  نخستین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان

  جام بین‌المللی کشتی زنده‌ یاد سید جعفر موسوی/گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار - نخستین دوره رقابت های بین‌المللی کشتی آزاد نوجوانان جام بزرگداشت زنده‌ یاد استاد سید جعفرموسوی با حضور ۵ تیم خارجی از کشورهای روسیه، گرجستان، آذربایجان، ارمنستان ، ترکمنستان ، تیم های ملی نوجوانان و نونهالان کشورمان و سه تیم از خراسان رضوی در سالن شهیذ بهشتی مشهد برگزار شد.

 • باران پاییزی ۱۳۹۷-۰۸-۰۹ ۱۸:۴۸

  باران پاییزی / گزارش تصویری

  آرمین صمیمی - در آغازین روزهای دومین ماه پاییزی باورود سامانه ناپایدار بارشی به خراسان رضوی، مردم این استان شاهد بارش باران شدید در سطح استان و شهر مشهد بودند. بارش‌ نعمت الهی از شب گذشته آغاز شده و تاکنون ادامه دارد که موجب کاهش دمای هوا و تلطیف فضای شهر شده است.

 • عزاداری اربعین حسینی در حرم مطهر امام رضا(ع) ۱۳۹۷-۰۸-۰۸ ۱۶:۵۰

  عزاداری اربعین حسینی در حرم مطهر امام رضا(ع)/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-عزاداری اربعین حسینی در حرم مطهر امام رضا(ع)