همه‌ی خبرهای امروز
 • تکیه سفلی کنگ/ تصاویر امروز ۱۲:۱۰

  تکیه سفلی کنگ/ تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ تکیه سفلی روستای کنگ که از روستاهای دیدنی اطراف مشهد می باشد در محله میانده روستا واقع گردیده که با ارتفاع 8 متر دارای زیربنای تقریبی 320 متر می باشد و در دو طبقه ساخته شده است . به لحاظ معماری این تکیه شامل فضای شبستان ، فضای اصلی تکیه به انضمام محراب، مطبخ و منظر و یک اتاق می باشد. این بنا ، به لحاظ قدمت و نوع ساخت ثبت آثار ملی شده است.

 • مراسم تقدیر از بهترین مهاجم تاریخ فوتبال لیگ برتر امروز ۰۱:۱۹

  مراسم تقدیر از بهترین مهاجم تاریخ فوتبال لیگ برتر/ گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار- مراسم تقدیر از باشگاه های خصوصی فوتبال و فوتسال خراسان رضوی به همراه تقدیر ویژه از رضا عنایتی بهترین مهاجم تاریخ فوتبال لیگ برتر در موسسه فرهنگی قدس (روزنامه قدس ) با حضور جمعی از پیشکسوتان، مربیان و فوتبال دوستان برگزار گردید .

 • فاتحان دیروز قهرمانان امروز/گزارش تصویری دیروز ۱۴:۰۱

  به مناسبت سالروز فتح خرمشهر؛

  فاتحان دیروز،قهرمانان امروز/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی امام خمینی (ره) مشهد

 • سفر رییس جمهور به مشهد ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۲۰:۲۷

  سفر رییس جمهور به مشهد/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-حسن روحانی رییس جمهور، عصر امروز به مشهد سفر کرد.

 • جنوبی ترین تربت پاک/تصاویر ۱۳۹۶-۰۳-۰۲ ۱۷:۲۸

  خرمشهر ؛ جنوبی ترین تربت جنگ/ تصاویر

  سیدحمیدهاشمی_ وخدا خرمشهر را آزاد کرد/ و نخل ها دوباره خرما خیرات کردند، برای هق هق های پیرزنی که پسرش را بی سر بخاک سپرد / و "چه مردان سبزی از آتش گذشتند" / روزهای جنگ گذشت/بمباران واضطراب/عطش و سنگلاخ /هیاهوی خاکریز / ثانیه های سرخ وتنهایی نیز../ومردمانی که تمام روزها ی سال ، از پس تمام این سال ها / می روند با گام هایی برهنه بر تربت تفته از آفتاب /با کاروان راهیانی از جنس نور/ تا جنوبی ترین شهرمظلوم/تا مظلوم ترین "جهان آرا"ها/ تا جنوبی ترین آفتاب / "السلام علیک یا آفتاب" (تصاویرآرشیو_مناطق دفاع مقدس خرمشهر وشلمچه)

 • نجات جان 5 بیمار از مرگ/گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۲:۱۲

  اهدای عضو،اهدای زندگی؛

  نجات جان 5 بیمار از مرگ/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-لحظه ای که تمام دستگاهها خط پایان حیات مغز «سید محسن» را به تصویر کشید،غم از دست دادن او برای خانواده ،بویژه مادرش لحظه دشواری بود، با این حال این مادر با اهدای اعضای فرزندش بدون هیچ تعللی موافقت کرد ،تا به جای دفن اعضای قابل پیوند«سید محسن» تولدی دوباره به آنها ببخشد و مرگ او را به زندگی دوباره تعبیر کند .

 • جشن و شادی مردم و هواداران روحانی نامزد پیروز انتخابات در مشهد ۱۳۹۶-۰۲-۳۱ ۱۰:۰۸

  شادی هواداران حسن روحانی در مشهد/ گزارش تصویری

  علی کریمی رستگار: شادی هواداران حسن روحانی در مشهد

 • انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر ۱۳۹۶-۰۲-۲۹ ۱۸:۴۹

  انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر/گزارش تصویری2

  محمد علی رضایی-انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر در مشهد

 • اجتماع حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۲۲:۴۵

  اجتماع حامیان حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در مشهد/ گزارش تصویری

  حسین کام شاد : اجتماع حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد مقدس

 • همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد- هم اکنون ۱۳۹۶-۰۲-۲۷ ۱۷:۰۴

  همایش بزرگ حامیان حجت الاسلام رئیسی در مشهد- هم اکنون

  تصاویر تکمیلی از مراسم در ادامه ارائه می شود.

 • مردم و تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری ۱۳۹۶-۰۲-۲۶ ۱۳:۰۹

  مردم و تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-هواداران کاندیداهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در مشهد .

 • مردم و نامزد های انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۳۸

  مردم و نامزد های انتخابات ریاست جمهوری در مشهد / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار : با نزدیک شدن به روز انتخابات شور انتخاباتی در بین مردم و جوانان افزایش می یابد .

 • امدادرسانی خدام بارگاه منور رضوی به زلزله زدگان خراسان شمالی ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۹:۰۵

  امدادرسانی خدام بارگاه منور رضوی به زلزله زدگان خراسان شمالی/گزارش تصویری

 • کار و کارگر در ماتم/گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۵:۵۹

  زنگ خطر بیکاری؛

  کار و کارگر در ماتم/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی-کمبــود نقدینگی،بروکراســی بانک ها، ســود و جریمه دیرکرد تسهیلات، واردات تولیدات مشابه و مالیات از جمله مشکلات حوزه تولید است که فعالیت برای بســیاری از کارخانجــات و واحدها و بنگاه های تولیدی خراســان رضوی به عنوان یکی از قطب های صنعتی کشــور را در این شرایط سخت کرده است. این در حالی است که ایجاد و حفظ اشتغال و توســعه و رونق بازار بدون شک به فعالیت و چرخیــدن چرخ کارخانجــات و بنگاه های توســط بخش خصوصی تولیدی که عمدتا اداره می شود، بستگی دارد. مادامی که تولید و فعالیــت بنگاه ها و شــرکت های تولیدی و صنعتی ادامه داشــته باشــد کارگری بیکارنخواهد شد.

 • تبلیغات انتخاباتی درمشهد ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۵:۵۱

  تبلیغات انتخاباتی درمشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ بانزدیک شدن به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در مشهد، تب و تاب تبلیغات، همچنان بر در و دیوار شهر به چشم میخورد.

 • شاعر شهیر ۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۱:۰۹

  فردوسی پارسی ؛

  شاعر شهیر /تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ «حکیم ابوالقاسم فردوسی» شاعر معاصر ایرانی (329 –411 هجری). در سال 329 هجری در روستا پاژ درشهرستان طوس به دنیا آمد.کودکی و جوانی فردوسی در زمان سامانیان سپری شد. او پس از یافتن نسخه اصلی داستانهای شاهنامه، نزدیک به سی سال از بهترین ایام زندگی خود را وقف این کار کرده است. فردوسی در سال 370 یا 371، به نظم در آوردن شاهنامه را آغاز کرد و در اوایل این کار، هم خود او ثروت و دارایی قابل توجهی داشت و هم برخی از بزرگان خراسان که به تاریخ باستان ایران علاقه داشتند، او را یاری می کردند.  فردوسی شاعری معتقد و مومن به ولایت معصومین علیهم السلام بود و خود را بنده اهل بیت نبی(ص) و ستاینده خاک پای وصی می دانست و تاکید می کرد که: گرت زین بد آید، گناه من است/       چنین است و آیین و راه من است/ بر این زادم و هم بر این بگذرم /              چنان دان که خاک پی حیدرم/

 • اجتماع عظیم منتظران ظهور/گزارش تصویری ۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۱۳:۴۹

  اجتماع عظیم منتظران ظهور/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی- اجتماع عظیم منتظران ظهور روز جمعه همزمان با سالروز ولادت منجی عالم بشریت حضرت قائم (عج) در میدان شهدا مشهد مقدس برگزار شد.

 • مسجد جمکران در شب میلاد حضرت مهدی (عج) ۱۳۹۶-۰۲-۲۲ ۱۰:۱۴

  مسجد جمکران در شب میلاد حضرت مهدی (عج)

  فرزانه پیری-مسجد جمکران در شب میلاد حضرت مهدی (عج)

 • مسجد جمکران ۱۳۹۶-۰۲-۲۱ ۱۸:۱۹

  مسجد جمکران

 • امام زاده عون بن محمدبن علی علیه السلام ۱۳۹۶-۰۲-۲۰ ۰۰:۰۵

  امامزاده عون بن محمدبن علی علیه السلام/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ حضرت آقا عون ابن محمدبن علی علیه السلام که مرقد مطهرشان در ماسوله قرار دارد ، به نقل از پایگاه امام زادگان و بقاع متبرکه ایران و طبق روایات ، فرزند محمد حنیفه یا محمد ابن حنیف از نوادگان حضرت علی (علیه السلام) شمرده می شود که احتمالا دراوایل قرن سوم یا چهارم و شاید ششم هجری همزمان با ورود امامزاده ابراهیم (علیه السلام) شفت، امامزاده هاشم (علیه السلام) رشت و نیز سید جلال الدین اشرف(علیه السلام) استانه اشرفیه، به این ناحیه روی آورده بود. گفتنی است که در مورد تاریخ بنای این بقعه و تاریخ دقیق شهادت حضرت عون بن علی (علیه السلام) سند معتبر و مکتوبی یافت نشده است.

 • دیدار تیم های سیاه جامگان و پرسپولیس ۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۱۱:۰۶

  دیدار تیم های سیاه جامگان و پرسپولیس/گزارش تصویری

  آرمین صمیمی :در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال کشور دو تیم سیاه جامگان و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم میزبان با یک گل قهرمان لیگ را شکست داد. تیم سیاه جامگان با این نتیجه در لیگ برتر فوتبال ماندگار شد.

 • شقایق ۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۰۱:۲۸

  در کوچه های شهر؛

  شقایق/ تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ شقایق ، بچه همین حوالیست . کمی آن طرف تر از ماذنه های امامی که البته رضا بود به رضای خدا / و کوچه هایی که دل مردمانش ، هماره سمت باب الجواد حرمش باز میشود / شقایق بچه همین حوالیست . با دردهایی که بزرگتر از تمام هفت سالگی اش می زند ، و پاهایی که حالا دیگر نای کشیدن جسم رنجورش را ندارد ./ او چند سال پیش طی یک سانحه تصادف به شدت آسیب می بیند و باتمام کودکی اش زمینگیر میشود / آسیه و محمد دو فرزند دیگر "راز بی بی" هرچند بضاعت مالی درس و مدرسه را ندارند اما مانند خواهرشان باری از معلولیت بر دوش "راز بی بی" نگذاشته اند ... حالا دیگر دستان خیر جهادی عاطفه هاست که میکوشد تا برای درمان پاهای شقایق کوچولو و تهیه سرپناهی برای "راز بی بی" و سه فرزندش ، دلهای مردمان امام رضایی را به دخیل ضامن آهوان گره بزند./ شقایق ، بچه همین حوالیست . کمی آن طرف تر از کوچه هایی که دل مردمانش ، هماره سمت باب الجواد حرمش باز میشود... "یاعلی"

 • همایش بزرگ دوچرخه سواری در مشهد/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۲:۲۲

  همایش بزرگ دوچرخه سواری در مشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ همایش بزرگ دوچرخه سواری در مشهد برگزارشد.

 • آزمون طلاب در مدرسه علمیه عباسقلی خان ۱۳۹۶-۰۲-۱۴ ۱۲:۰۰

  آزمون ورودی طلاب در مدرسه علمیه عباسقلی خان مشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ آزمون ورودی پذیرش طلاب در رشته فلسفه و کلام اسلامی(سطح دو و سه پیوسته حوزوی) برای سال تحصیلی جدید در مدرسه علمیه عباسقلی خان مشهد برگزار شد.

 • مهناز افشار "سفیر نیکوکاری" گلستان علی (ع) شد ۱۳۹۶-۰۲-۱۳ ۱۸:۰۸

  مهناز افشار "سفیر نیکوکاری" گلستان علی (ع) شد / گزارش تصویری

  فرامرز عامل بردبار : مهناز افشار بازیگر سینمای ایران در سفر به مشهد مقدس بازدیدی هم از مرکز نگهداری دختران مجموعه گلستان علی (ع) داشت .در این بازدید حمید رضازاده مدیرعامل این موسسه در جمع خبرنگاران استان خراسان رضوی ضمن خوشامدگویی به خانم افشار اعلام نمود طی توافق به عمل آمده، ایشان از این پس "سفیر نیکوکاری" موسسه خیریه گلستان علی (ع) خواهند بود . مجموعه گلستان علی (ع) که افشار پس از بازدید ، آن را به بهشتی برای کودکان توصیف کرد، بزرگترین مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در ایران می باشد و به گفته مدیر عامل این موسسه در مجموعه گلستان علی (ع) بچه‌ها با ازدواج از این خانواده بزرگ جدا می‌شوند. مهناز افشار وقتی افتخارات و مدال‌های کشوری دختران این مرکز را دید و با کودکان و دختران نوجوان این مجموعه دیدار کردگفت: سفر امروز من با تلخی آغاز شد، مظلومیت کودکانی همچون رقیه که توسط ناپدری به قتل رسیده بود دل هر انسان دردمندی را به درد می‌آورد، اما بازدید از گلستان علی باعث شد، این سفر با شیرینی و خاطره‌ای خوب تمام شود

 • دیدار برخی مدیران اجرایی مشهدبا جانبازان/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۱۱ ۱۴:۱۸

  با همراهی جمعی از مدیران موسسه فرهنگی قدس انجام شد؛

  یک روز در آسایشگاه جانبازان مشهد/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و همچنین روز بزرگداشت مقام جانباز، برخی از کارمندان و مدیران دستگاه های اجرایی استان از جمله مدیر کل بنیاد شهید و امورجانبازان خراسان رضوی ، مدیر مسوول موسسه فرهنگی قدس و....با جانبازان قطع نخاعی مرکز توانبخشی مشهد دیدار و گفتگو کردند.

 • کنکور کارشناسی ارشد سراسری 96 ۱۳۹۶-۰۲-۰۸ ۱۳:۴۱

  کنکور سراسری کارشناسی ارشد 96/گزارش تصویری

  محمد علی رضایی- کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال 96 در مشهد

 • نشست تخصصی وزرای امورزنان کشورهای اسلامی/تصاویر ۱۳۹۶-۰۲-۰۷ ۱۳:۵۰

  درپایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزارشد:

  نشست تخصصی وزرای امورزنان کشورهای اسلامی/تصاویر

  سیدحمیدهاشمی _ نشست تخصصی وزرای امورزنان کشورهای اسلامی باهدف سیاست‌گذاری اجتماعی و خانواده در جوامع اسلامی؛ الزامات و بایسته‌ها ، با مشارکت فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در مشهد مقدس پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزارشد.

 • نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام ۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۲۲:۴۸

  نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام

  نخستین اجلاس شهرداران جهان اسلام همزمان با سالروز بعثت پیامبرگرامی اسلام (ص) در مشهد برگزار شد. در این اجلاس 40 شهردار و رؤسای هیئت های 27 کشور جهان اسلام حضور داشتند.

 • " بابک " بهانه تاسیس مرکز توانبخشی " توانا " شد ۱۳۹۶-۰۲-۰۵ ۱۷:۱۰

  " بابک " بهانه تاسیس مرکز توانبخشی " توانا " شد

  فرامرز عامل بردبار - احمد رضا ( بابک ) کودک معلولی که به همت خانم شیخ احمدی و خیرین و حالا با تلاش و پیگیری مادرش راه درمان را طی چند سال گذشته طی کرده و این روند درمان همچنان با کمک خیرین ادامه دارد انگیزه ای برای خانم شیخ احمدی شد تا در شهر تربت جام خیریه ای با هدف کمک به معلولین آموزش پذیر و قابل درمان را تاسیس نماید . این خیریه که با مجوز رسمی سازمان بهزیستی فعالیت خود را آغاز کرده است نتیجه همت گروهی از تحصیل کرده های رشته روا نپزشکی و جمعی از خیرین دلسوز است که در هیات مدیره این خیریه مهربانانه خدمت می کنند .در حال حاضر این خیریه 130کودک معلول آموزش پذیر و قابل در مان را تحت پوشش دارد.