همه‌ی خبرهای امروز
 • مسعود بصیری ۱۳۹۷-۱۰-۲۲ ۱۸:۵۷

  دانش آموزان گرسنه و غازهای همسایه

  مسعود بصیری

  برخی از نمایندگان مجلس انگلستان خواستار راه اندازی وزرات گرسنگی شده اند چرا که از هر 500 کودک، 100 کودک دچار سوتغذیه هستند.

 •  برهم صالح ۱۳۹۷-۰۸-۲۸ ۱۵:۴۶

  اهل گفتگو و تفاهم؛"برهم صالح" رئیس جمهور جدید عراق  را  بیشتر بشناسید

  مجید تربت زاده

  او را از جمله سیاستمدارانی می‌دانند که برای حل مشکلات مختلف، طرفدار شیوه تفاهم و گفت‌وگوست. این منش و رفتارش را چه در برخورد با رقیبان کُرد و چه در تعامل با دولت فدرال عراق می‌توان دید. 

 • 13970703001318_Test_PhotoN.jpg ۱۳۹۷-۰۷-۲۵ ۱۱:۵۴

  سکوت در برابر جنایات بن‌سلمان در یمن، خاشقچی را تکه‌تکه کرد

  در اینکه آنچه بر جمال خاشقچی گذشته جنایت است، تردیدی نیست اما سوال اینجاست، چه باعث شده ولی‌عهد سعودی و تیم حکومتی او تا این حد در جنایت جرات پیدا کنند؟

 • 0 ۱۳۹۷-۰۷-۰۵ ۱۶:۲۳

  قدس‌آنلاین واکنش‌های داخلی به سخنان رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل را بررسی می‌کند

  آیا غربگرایان همچنان به دشمن خوش گمانند؟

  روزنامه‌ها و چهره‌های حامی دولت و اصلاح‌طلب از ‌بخش‌هایی‌ از سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان‌ ملل سر ذوق آمده‌اند که از بازگشت به مذاکره و شروع گفت‌وگو با آمریکا و غرب سخن گفت

 • 1 ۱۳۹۷-۰۶-۳۱ ۰۸:۳۶

  بازی آمریکا با کارت سعودی در مدیریت بازار نفت

  برخی تحلیلگران معتقدند که عربستان سعودی در بازه زمانی طولانی‌مدت قادر به ادامه روند افزایش تولید نفت به صورت قابل توجه نخواهد بود؛ چراکه این کشور جهت استمرار صادرات نفت، نیازمند تثبیت منابع انرژی است.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۶-۱۹ ۱۳:۳۴

  دو نگرانی عمده این روزهای مقامات رژیم صهیونیستی

  این روزها سران صهیونیست‌ از مرگ ناگهانی ابومازن و شکست حزب جمهوری‌خواهان در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا به‌شدت نگرانند چرا که این دو حادثه می‌تواند روند حرکتی آنها را داخل فلسطین و عرصه منطقه و بین‌الملل متوقف کند.

 • ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ ۱۱:۱۰

  تلاش بیهوده صهیونیست‌ها برای جلوگیری از آزادسازی ادلب

   رضا پورصالح

  اگر چه عملیات‌های پراکنده‌ای در روزهای اخیر در این مناطق درحال انجام است، اما به نظر می‌رسد در روزهای آینده شاهد جدیت بیشتری در امر پاکسازی این مناطق باشیم

 • صادق کوشکی - کراپ‌شده ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۱۷:۰۹

  رجزخوانی در ساعت صفر!

  این که تصور شروع جنگ دیگری در سوریه داشته باشیم، احتمال بسیار ضعیفی دارد. در حقیقت 50 هزار تروریست باقیمانده در ادلب برای آمریکایی‌ها چندان اهمیتی ندارد که بخواهند وارد جنگ تمام عیار با روسیه شوند.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۱۵:۱۴

  سناریوهای احتمالی پس از توقف کمک مالی آمریکا به آنروا

  در پی توقف کمک مالی سالانه آمریکا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی "آنروا" که حدود ۳۵۰ میلون دلار بود، حالتی از سرخوردگی بر تمامی بخش های این آژانس در مناطق پنجگانه حاکم شده و ترس و نگرانی زیادی وجود دارد که کاهش کمک های آمریکا طی ماه های اخیر آن ها را نیز دربرگیرد.

 • ا ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۱۴:۲۵

  احتمال برکناری ترامپ پس از انتخابات نوامبر چقدر است؟

  مهدی حاجت‌پور

  همزمان با اوج گرفتن اخبار مربوط به رسوایی‌های ترامپ، موضوع استیضاح او بار دیگر به نقل محافل خبری و رسانه‌ای آمریکا تبدیل شده است.

 • علی القحوم - کراپ‌شده ۱۳۹۷-۰۶-۱۰ ۱۴:۰۷

  عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفتگو با قدس آنلاین:

  تائید دخالت مستقیم آمریکا در جنگ یمن/هدف آمریکا اشغال یمن و غارت منابع آن است

  جواد ماستری فراهانی

  «علی القحوم» گفت: ایالات متحده آمریکا در جنگ یمن نقش مستقیم دارد و ادعاهای آن در مورد دخالت نداشتن در این جنگ کذب محض است.

 • 13970604000188_Test_PhotoN.jpg ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ ۱۰:۰۱

  العربی‌الجدید بررسی کرد

  طرح امنیتی دولت وفاق ملی لیبی برای مقابله با شبه‌نظامیان در طرابلس

  دولت وفاق ملی لیبی به ریاست «فائز السراج» در حال تدوین یک طرح امنیتی با حمایت هیأت سازمان ملل و برخی کشورها برای جلوگیری از سیطره شبه‌نظامیان بر طرابلس پایتخت لیبی است.

 • مسیرات العودة ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ ۰۸:۵۵

  سرنوشت غزه چه خواهد شد؟

  ناصر ناصر نویسنده و تحلیلگر فلسطینی در مقاله ای به تشریح اوضاع جاری در نوار غزه و تلاش های طرف های مختلف برای تعیین سرنوشت آن در سایه تنش و درگیری های اخیر بین مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی پرداخته است.