همه‌ی خبرهای امروز
 • سینا حسینی امروز ۰۰:۵۳

  یادداشت/

  کپی غیر بهداشتی از بوندسلیگا و لالیگا

  سینا حسینی

   عدم تصمیم گیری قاطع از ســوی مدیران ارشد ورزش کشور، فوتبال ایــران را با بحرانی بزرگ مواجه ســاخت به شــکلی که حالا همه در تلاش هســتند راه حلی پیدا کنند تا مانع گســترش و شیوع ویروس منحوس کرونا شوند.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۳-۳۱ ۱۲:۱۱

  یادداشت/

  مغزهای کوچک زنگ زده

  سینا حسینی

  مثال «پفک آبی» احمد سعادتمند در ارتباط با نحوه درآمدزایی باشگاه استقلال در ماه‌های آینده در تلویزیون دستمایه تمسخر برخی منتقدان شد، همان منتقدانی که مدعی هستند باشگاه‌های ایرانی باید اروپایی‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهند!

 • جواد رستم زاده ۱۳۹۹-۰۳-۲۱ ۱۱:۱۲

  یادداشت/

  جنگ نفت خوارها در وطن

  جواد رستم‌زاده

  دوشنبه شب در شویی مضحک مجری جاه طلب و مدیر متهم، به سر و کله هم می‌زدند تا در افکار عمومی جایگاه مخدوش خود را صیقل دهند و من در تمام این مدت و در میان آن همه دروغ و اتهام که رد و بدل می‌شد به کشتی‌های نفتکشی فکر می‌کردم که با خون دل ملوانان جان بر کف نفت این مرز و بوم را برای تبدیل کردن به پول تا مرزهای ونزوئلا بردند.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۳-۱۷ ۰۵:۰۱

  یادداشت/

  محاکمه علنی مذاکره کننده‌ها با ویلموتس

  سینا حسینی

   قرار بود پس از رقابت‌های جام جهانی و جام ملت‌های آسیا فوتبال ایران با انتخاب جانشین کارلوس کی روش طلوعی دوباره داشته باشد، منتقدان دانه درشت سرمربی پرتغالی با پرچمداری مازیار ناظمی هر روز در شبکه‌های اجتماعی از انتخاب یک مربی بزرگ خبر می‌دادند اما در نهایت یک مربی خانه نشین بلژیکی به عنوان جانشین کی روش انتخاب شد.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۳-۰۸ ۰۱:۵۹

  یادداشت/

  هواداران مالک اصلی «شهر خودرو»

  سینا حسینی

   بررسی‌ها نشان می‌دهد برخلاف گفته مالک شهرخودرو تمام بازیکنان شهرخودرو سالم هستند و تنها یک عضو تدارکات و یکی از اعضای کادر فنی شهرخودرو(سیدعباسی) مشکوک به ویروس کرونا هستند.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ ۱۲:۱۴

  یادداشت/

  چوب «انتقادهای گاراژی» لای چرخ فوتبال 

  سینا حسینی

   فعالیت فوتبالیست‌های خانه‌نشین استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی به معرکه برای هواداران فوتبال ایران تبدیل شده تا حدی که برخی فیک نیوزها و پیچ‌های فان در دنیای مجازی به واسطه حرف‌های خنده دار و بعضاً کمدی آن‌ها بتوانند فالوور و ممبر بیشتری جذب کنند تا به این ترتیب سیستم درآمدزایی خود از راه کسب تبلیغات را افزایش دهند!

 • جواد رستم زاده ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ ۰۳:۲۶

  یادداشت

  هیولاها یک – کرونا صفر

  جواد رستم‌زاده

  دنیا که اسیر هیولای کرونا شد روح هیولایی خیلی از آدم‌ها هم پدیدار شد. کرونا همان‌قدر که برای جان انسان‌های ضعیف تهدید است برای خیلی از هیولاها فرصتی است برای رسیدن به امیال منفعت‌طلبانه. آلبرکامو نویسنده کتاب طاعون می‌نویسد: «اپیدمی‌هایی چون طاعون که به جان انسان‌ها می‌افتند قبل از گرفتن جان برخی‌ها روح انسانی‌شان را می‌کشند».

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ ۱۱:۲۴

  یادداشت/

  چرا حقوق‌های نجومی مدیرعامل‌ها شفاف نباشد؟

  سینا حسینی

  کامران منزوی در تازه ترین اظهارنظر خود در گفت‌وگو با تسنیم آورده است: از فتحی بابت صحبتم معذرت می‌خواهم. گفتم مدیران قبلی ۳۰ میلیون یا ۵۰ میلیون یا ۱۰۰ میلیون تومان می‌گرفتند که برداشت مناسبی از این صحبت‌ها نشد. میزان حقوق مدیران نباید منتشر شود، چون شفافیت این نیست.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۲-۲۱ ۰۳:۰۷

  یادداشت/

  عامل بدهی‌ها و فسادها؛ خارجی‌ها یا مدیران ایرانی؟

  سینا حسینی

  مهدی ‌علی‌نژاد، معاون وزارت ورزش و جوانان بار دیگر تأکید کرد: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس حق جذب مربی و بازیکن خارجی را تا اطلاع ثانوی نخواهند داشت! این یعنی تیم مدیریتی وزارت ورزش برای حل مشکلات موجود تنها صورت مسئله را پاک کردند!

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۲-۲۰ ۰۱:۳۳

  یادداشت/

  کرونا قحطی مدیریت را فاش کرد

  سینا حسینی

   عبدالله ویسی و ابراهیم صادقی روز پنجشنبه با حضور در یک برنامه تلویزیونی هر دو به صراحت تأکید کردند: دو تیم لیگ برتری در شرایط کنونی به صورت گروهی تمرین می‌کنند ولی هیچ کسی سراغ آن‌ها نمی‌رود.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۲:۰۳

  یادداشت/

  کودتای نرم «سهم خواهان» در استقلال

  سینا حسینی

  انتشار بیانیه مشترک بازیکنان فوتبال استقلال علیه وضعیت مدیریت این مجموعه و خطاب قرار دادن وزیر ورزش نشان می‌دهد اوضاع باشگاه استقلال در برهه کنونی به شدت نگران کننده است!

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۱-۳۱ ۰۹:۵۳

  یادداشت/

  ملاقات ها کی تمام می شود؟

  سینا حسینی

  در شرایطی که هواداران باشگاه استقلال در انتظار معرفی رسمی تیم اجرایی احمد سعادتمند مدیرعامل جدید باشگاه استقلال هستند؛ هنوز این اتفاق رخ نداده اما به جای آن ملاقات‌های پرشمار مدیرعامل باشگاه با چهره‌های ورزشی و غیر ورزشی ادامه دارد تا این پرسش برای علاقه مندان به باشگاه استقلال به وجود آید که اولویت‌های مدیرعامل بر چه اساس تعیین شده است؟

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۱-۲۶ ۱۲:۴۰

  یادداشت

  جولان اسپانسر جدید در سکوت مدیرعامل استقلال

  سینا حسینی

  حکایت باشگاه استقلال و اسپانسر تازه وارد این مجموعه هر روز جالب‌تر از روز قبل می‌شود. داداشیان که با پست اینستاگرامی روز نخست خود حسابی خبرساز شد و با به کار بردن جملات عجیب و غریب نگاه‌ها را به سمت خود جلب کرد، شامگاه یکشنبه در اقدامی غیرمنتظره با انتشار یک استوری اعلام کرد ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه قصد دارد بی‌پرده با هواداران حرف بزند!

 • جواد رستم زاده ۱۳۹۸-۱۲-۲۸ ۱۱:۴۴

  تکه نگاری‌های آخرین شماره

  شور زندگی

  جواد رستم زاده/ دبیر سرویس ورزش

  ۹۸؛ سال اتفاقات و حوادث بی‌سابقه، نفس‌های آخر را می‌کشد. باورم این است که با وجود همه غم‌ها، سختی‌ها و گاه شکنجه‌های روحی باید خوشحال بود که بودیم و تجربه کردیم و دیدیم روی دیگری از زندگی را.