همه‌ی خبرهای امروز
 • 1 ۱۳۹۸-۰۳-۲۷ ۱۴:۲۱

  نمایندگان مجلس از وضعیت مسکن خود در تهران می‌گویند

  نماینده نجف آباد: من شبها در دفترم می‌خوابم

  مینا افرازه

  مسعود پزشکیان گفته است: برخی نمایندگان برای زندگی و اجاره مسکن در تهران با مشکل مواجه هستند و گویا گرانی سرسام آور و افسار گسیخته اجاره بهای خانه دامان نمایندگان مجلس را نیز گرفته است.

 • اراک ۱۳۹۸-۰۳-۲۷ ۱۲:۰۸

  خبرنگار اعزامی قدس آنلاین از اراک گزارش می‌دهد

  آغاز شمارش معکوس برای عبور ایران از سقف تعهدات برجامی 

  آرش خلیل خانه

  شمارش معکوس برای عبور ایران از سقف برجامی ٣٠٠ کیلو اورانیوم با غنای پایین آغاز شده و تا ١٠ روز دیگر ایران از این سقف عبور می‌کند.

 • زنگنه ۱۳۹۸-۰۳-۲۲ ۱۹:۳۱

  نگاهی به کارنامه نفتی‌ها در دوره تحریمی

  آیا کارنامه ضعیف نفتی‌ها نمره قبولی می‌گیرد؟

  مینا افرازه

  صنعت نفت یکی از مهترین منابع سرمایه ای کشور است و اهمیت عملکرد و اقدامات وزارتخانه نفت در دوران تحریم نمود بیشتری دارد. از آنجا که کشورمان به درآمد فرآورده ها و محصولات نفت وابسته است، همین عامل موجب شد که با اعمال تحریم های سال های گذشته آسیب هایی وارد شود  و این مساله با اقدام اخیر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی تحریم خرید و فروش نفت  کشورمان دوباره اهمیت خود را بیش از پیش نشان دهد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۳-۲۲ ۱۹:۲۸

  آیا اصلاح طلبان مابقی کمیسیون‌ها را به رقیب واگذار می‌کنند؟

  پیشتازی اصولگرایان در نبرد درون کمیسیونی

  مینا افرازه

  انتخابات سال آخر دوره دهم مجلس شکست اصلاح طلبان بود و اختلاف جبهه اصلاح طلبان را نمایان‌تر کرد.

 • شینزو آبه ۱۳۹۸-۰۳-۲۲ ۱۶:۴۴

  سفر آبه به تهران و انتظارات بین‌المللی برای کاهش تنش در منطقه

  آرش خلیل خانه

  سفر شینزو آبه به تهران در حالی در کانون توجهات جهانی قرار گرفته که بسیاری انتظار و امید دارند رایزنی‌های او در تهران به کاهش تنش در منطقه میان ایران و آمیکا منجر شود. تنشی که کشورهای بسیاری را در داخل و خارج از منطقه به شدت نگران کرده است.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۳-۱۹ ۱۴:۴۳

  چهره بدون روتوش فرانسه/ مستعمره آمریکا در قاره اروپا

  مینا افرازه

  اینکه دولت فرانسه در موضع گیری های خود تا این حد دنباله رو آمریکاست، نشان از وابستگی های اقتصادی و سیاسی این کشور به آمریکا دارد. وابستگی اروپایی ها به دلار آمریکا یکی از مهمترین دلایل وابستگی این کشورها به خصوص فرانسه است، موضوعی که خود ماکرون هم در اظهاراتش صراحتاً بر آن اعتراف دارد.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۳-۰۷ ۱۵:۵۰

  نگاهی به پشت پرده تحرکات و افزایش نیروهای نظامی آمریکا در منطقه

  نمایش جنگ برای مذاکره

  مینا افرازه

  با تحرکات اخیر آمریکایی‎‌ها و افزایش نیروهای نظامی این کشور در منطقه، احتمال درگیری نظامی بین ایران و آمریکا تا چه حد جدی است؟ این سوالی است که همزمان با تشدید تحرکات نظامی آمریکا در خاورمیانه ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است که ما در این گزارش به بررسی آنرا پرداخته‌ایم.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۳-۰۱ ۱۳:۴۴

  زیاده خواهی اروپایی‌ها در برجام تمامی ندارد

  بدهکاران به ایران، طلبکار از آب درآمدند!

  مینا افرازه

  چند روز پیش، سازمان انرژی اتمی در راستای اقدامات جدید در چارچوب مفاد برجام میزان تولید اورانیوم غنی شده ۳.۶۷ را به چهار برابر افزایش داد که همین موضوع واکنش برخی از مقامات اروپایی را در پی داشت.

 • 1 ۱۳۹۸-۰۲-۳۱ ۱۳:۳۰

  رایزنی‌های فراکسیونی برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس رونق گرفت

  تکاپوی فراکسیون‌ها برای تصاحب صندلی ریاست مجلس

  مینا افرازه

  قرار است روز یکشنبه پنجم خرداد ماه انتخابات هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی برگزار و طی آن گزینه‌های رئیس،؛ نواب اول و دوم و دبیران با رأی اکثریت نمایندگان مجلس انتخاب شوند. «قدس آنلاین» در گزارشی به بررسی گزینه‌های احتمالی هر یک از فراکسیون‌های سیاسی برای تصدی هیئت رئیسه در سال آخر دوره دهم مجلس پرداخته است.