همه‌ی خبرهای امروز
 • رفیق دوست ۱۳۹۷-۰۶-۳۱ ۱۱:۳۶

  رفیق دوست در گفت و گوی تفصیلی مطرح کرد

  آمریکا بداند که ناوهایش در خلیج فارس در امنیت نیستند/ حمله به ایران، قطعا به نابودی اسرائیل منجر خواهد شد

  رفیق دوست گفت: آمریکا به خاطر قلبش، روحش و هر چه که دارد یعنی رژیم غاصب صهیونیستی به ما حمله نمی‌کند؛ حمله به ایران قطعا به معنی نابودی اسرائیل خواهد بود.

 • باهنر ۱۳۹۷-۰۶-۲۷ ۰۹:۰۶

  محمدرضا باهنر:

  مجلس برای استیضاح‌ها نقشه راهی ندارد/ دولت فرمانده اقتصادی نیاز دارد

  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دولت، ۱۰ سرتیپ اقتصادی وجود دارد اما یک سرلشکر وجود ندارد؛سرلشکری که بتواند این‌ها را به خط کند، یعنی همه آن ۱۰ نفر، برای خود «مجتهد» هستند!

 • ابطحی ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ ۱۱:۲۲

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در مصاحبه با «قدس آنلاین» مطرح کرد

  پوست اندازی دولت با اجرایی شدن قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان/ برخی از وزرا و معاونین دولتی از بی‌حالی در جلسات خوابند

  مینا افرازه

  سید محمد جواد ابطحی اظهار داشت: وزیری که انرژی و انگیزه لازم را ندارد و یا مدیر کل و استانداری که پا به سن گذاشته نمی‌تواند در جنگ اقتصادی از تمام ظرفیت و توان استفاده کند. متأسفانه محافظه کاری دولت و گرایشی که به استفاده از بازنشستگان و سالخوردگان دارد بی‌نظیر است و دولتی را سراغ نداریم که تا این حد میانگین سنی وزرای کابینه اش بالا باشد. امیدواریم با قانون جدید ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان راه برای جوانگرایی و چابک سازی دولت باز شود.

 • محمدرضا پورابراهیمی - کراپ‌شده ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ ۰۹:۰۷

  پورابراهیمی در گفت و گوی تقصیلی مطرح کرد

  التیماتوم مجلس به دولت در حوزه معیشت/ ۳ سناریو برای تحریم‌های ترامپ/ بررسی لایحه نظام بانکداری اسلامی پس از تعطیلات مجلس

  رئیس «کمیسیون اقتصادی» مجلس شورای اسلامی صراحتا اعلام کرد اگر دولت ظرف ماه‌های آینده اقدامی جدی در برطرف کردن مشکلات اقتصادی کشور و مردم نداشته باشد مجلس در نیمه دوم سال جاری تصمیم دیگری خواهد گرفت و این یک اولتیماتوم به دولت در حوزه معیشتی است.

 • علیرضا بیگی ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ ۱۱:۴۹

  عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت و گو با «قدس آنلاین» :

  حلقه مفقوده‌ای در دولت نمی‌گذارد اراده مبارزه با فساد به نتیجه برسد

  مینا افرازه

  احمد علیرضا بیگی گفت: در موضوع ثبت سفارش خودروها، آقای رئیس جمهور به عنوان رئیس قوه مجریه بایستی مسببان و خاطیان این موضوع را به دستگاه قضا معرفی می‌کرد نه اینکه طی نامه‌ای از دستگاه قضایی درخواست کند تا این قوه به موضوع ورود کرده و متخلفان را پیدا کند. این مسئله بیانگر این است که حلقه مفقوده‌ای در دولت نمی‌گذارد اراده مبارزه با فساد به نتیجه برسد.

 • کدخدایی ۱۳۹۷-۰۵-۲۴ ۱۶:۱۵

  عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت‌وگوی مشروح با «قدس آنلاین» عنوان کرد:

  گزارش مراجع چهارگانه در رد صلاحیت احمدی‌نژاد مؤثر بود/ فرزندانم ژن خوب ندارند/ نظارت استصوابی در جامعه خوب تبیین نشده است

  مینا افرازه

  قدس آنلاین - عباسعلی کدخدایی الیادرانی سخنگو و عضو حقوقدان شورای نگهبان، متولد اصفهان است. وی تحصیلات خود را در رشته حقوق بین الملل تا مقطع دکترا سپری کرده است. کدخدایی همچنین جزو اساتید مطرح حوزه حقوق بین الملل بوده و عضو هیأت علمی دانشگاه  تهران می باشد. کدخدایی در تاریخ ۲۹ خرداد ماه ۹۵ طی حکمی از سوی آیت‌الله جنتی به عنوان مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد. وی همچنین از تیر ماه سال ۹۵ تاکنون در سمت سخنگوی شورای نگهبان نیز مشغول به کار است. سخنگوی فعلی شورای نگهبان پیشتر نیز از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۹۲ عضو شورای نگهبان، و از ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۲ قائم‌مقام دبیر شورای نگهبان، معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان و سخنگوی شورای نگهبان بود.

 • ابوترابی ۱۳۹۷-۰۳-۱۳ ۱۲:۲۳

  عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس در مصاحبه با قدس آنلاین تصریح کرد

  حق شرط ایران برای FATF با اعتراض دیگر اعضا باطل می شود / کشور را از ترس تحریم، درون چاه FATF  می اندازند

  مینا افرازه

  ابوالفضل ابوترابی گفت: اساس الحاق کشورمان به کنوانسیون FATF، اقدامی خطرناک و اشتباه است. کمیسیون امنیت ملی از ترس اینکه ایران جدای از برجام دچار تحریم بانکی نشود در پی تصویب کنوانسیون است، درحالیکه اعضای کمیسیون از ترسی که از تحریم دارند خود را درون چاهی می‌اندازند که پایانی ندارد.

 • علی اکبر محمد ۱۳۹۷-۰۲-۲۴ ۱۳:۱۴

  گفت‌وگوی "قدس" با نماینده جنبش امت اسلام آمریکا:

  غرب از الگوشدن ایران برای جهان می‌ترسد

  علی اکبر محمد، نماینده لوئیس فرخان رهبر جنبش امت اسلام آمریکا در همایش بین‌المللی افق‌نو حاضر شده و  این پنجمین سفر وی به ایران است. علی اکبر محمد همچنین نماینده جنبش امت اسلام در آفریقا بوده و از سال ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۲، ۱۲سال را در غنا در غرب آفریقا برای تبلیغ اسلام گذرانده است. با وی به عنوان یک شهروند مسلمان آمریکایی و فعال اجتماعی به گفت‌وگو پرداختیم.

 • اسکات بنت ۱۳۹۷-۰۲-۲۴ ۱۰:۳۹

  گفت‌وگوی "قدس" با افسر پیشین ارتش آمریکا و میهمان همایش بین‌المللی افق نو :

  قانون و فرهنگ بیش از حد آزاد زمینه‌ساز سقوط آمریکاست

  اسکات بنت، افسر پیشین ارتش آمریکا در بخش عملیات‌های ویژه و روانی و نویسنده کتاب «حقه‌بازی» است. کتابی که در آن در خصوص حمایت مالی تروریسم توسط عناصر سیاسی کشورش صحبت کرده که جنجال زیادی را موجب شد و حتی زندانی شدن وی را برای مدتی به همراه داشت. او منتقد بسیاری از سیاست‌های دولت آمریکا بوده و جنبه‌های تازه‌ای را از تلاش‌های کشورش برای بی ثباتی و کمک به تروریسم در منطقه افشا کرده است. در زمینه‌های مختلف همچون حمایت مالی آمریکا از تروریسم، نگاه افکار عمومی آمریکا به رژیم صهیونیستی و ایران به گفت‌وگو با وی پرداختیم.  

 • فواد ایزدی ۱۳۹۷-۰۲-۲۰ ۱۶:۰۳

  کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با " قدس آنلاین":

  آبی از اروپا گرم نمی شود/ اروپا قبل و بعد از برجام تابع آمریکا بوده است/ خرید نفت ایران و همکاری بانک ها و شرکت های اروپایی تنها تضمین به عدم خروج جمهوری اسلامی از برجام است

  ساحل عباسی

  اروپا با جلوگیری از مانع تراشی آمریکا می تواند به ایران در خرید نفت کمک کند واین موضوع و سایر موضوعات عنوان شده را به عنوان یک تضمین به ایران اطلاع رسانی کند. در غیر این صورت اگر اروپا نیز شروط جمهوری اسلامی ایران را نپذیرد دلیلی بر باقی ماندن در برجام وجود ندارد و علی رغم تحمیل خسارت های فراوان به جمهوری اسلامی ایران در نهایت درس عبرتی برای آمریکا باوران است که به هیچ وجه نمی توان به آمریکا اعتماد کرد و مشکلات بین ایران وآمریکا با نشستن پای میز مذاکره و امضای توافق نامه ای چون برجام قابل حل نیست

 • کواکبیان ۱۳۹۷-۰۲-۱۹ ۱۶:۳۶

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با «قدس آنلاین» :

  نباید فرصت زیادی برای مذاکره با اروپایی‌ها صرف کرد / همه اقدامات جمهوری اسلامی آماده اجراست

  مینا افرازه

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نباید فرصت زیادی برای مذاکره با اروپایی‌ها صرف کرد و در مدت زمان یک هفته‌ای هم می‌توان به این نتیجه دست یافت که آیا اروپایی‌ها اراده جدی و قاطعی برای ایستادگی در برابر تحریم‌های آمریکا دارند یا اظهارات‌شان تنها در حد شعار است و با مختصر تطمیع مالی از سوی عربستان تمامی تعهدات را از یاد می‌برند.

 • ترقی ۱۳۹۷-۰۲-۱۹ ۱۵:۵۴

  کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با "قدس آنلاین ":

  یکی از دلایل امیدواری رییس جمهور به ادامه برجام شرمندگی وی در برابر مردم است/ امید بستن مجدد به اروپا مانند دویدن به دنبال سراب برای سیراب شدن است

  ساحل عباسی

  جای تعجب دارد که آقای رئیس جمهور بعد از مشاهده بد قولی ها وعدم تعهد چند باره آمریکا وغرب همچنان خوش بینانه از ارتباط با اروپا وبرآورده کردن مطالبات جمهوری اسلامی توسط اروپا سخن می گوید! بی شک اعتماد مجدد به غرب اشتباه وخسارت محض خواهد بود چرا که در دو سال گذشته اروپا به صراحت نشان داده که همه تصمیمات آنها وابسته به نظر آمریکاست. اینکه آقای رئیس جمهور انتظار دارد اروپا تا دوسه هفته آینده تمامی انتظارات جمهوری اسلامی ایران را در موضوع برجام برآورده کند دقیقا دنبال سراب دویدن وسیراب شدن از سراب است، بنابراین امید بستن به اروپا اقدامی اشتباه تر از سایر اقدامات انجام شده است.

 • ثروتی.jpg ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۵:۰۳

  موسی الرضا ثروتی در گفت و گو با "قدس آنلاین":

  کلاه مجلس پشمی برای رئیس جمهور ندارد!/ طرح سوال از رئیس جمهور از سوی این مجلس دور از انتظار است

  ساحل عباسی

  متاسفانه رفتار نمایندگان مجلس با دولت غیر از مماشات چیزی نیست. مجلس درخصوص دولت واعاده مطالبات مردم بیراهه می رود چرا که تا کنون نتوانسته دولت را وادار به پاسخگویی در قبال عدم اهتمام به موضوعاتی چون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، فرار مالیاتی، پس گرفتن بدهی ها از بدهکاران بانکی و فساد سیستماتیک در دولت، حقوق های نجومی واشرافی گری مدیران کنند.

 • سعدالله زارعی ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ ۱۱:۳۴

  دکتر سعدالله زارعی در گفت و گو با "قدس آنلاین ":

  عدم موضع رسمی جمهوری اسلامی ایران در موضوع برجام خدشه به حیثیت جمهوری اسلامی است

  ساحل عباسی

  هر چند دولت با صراحت معتقد است این مساله پاسخگوی مطالبات ما خواهد بود وما از طریق اروپاییان ودیگر طرف های مذاکره میتوانیم به مطالبات خود در برجام برسیم اما کارشناسان نسبت به این مساله بسیار بد گمان هستند وبا دیده شک به آن می نگرند چرا که رفتارهای دولتمردان اروپایی نشان داده که آنها دنباله رو سیاست های آمریکا علیه ایران هستند.

 • مهدی چمران ۱۳۹۷-۰۲-۱۰ ۱۰:۳۹

  اظهارات رئیس سابق شورای شهر تهران درباره شورای شهر پنجم و جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

  جلسات«جمنا» با قالیباف و رئیسی/ نجفی کار خوبی کرد به دادگستری نامه داده است/ این چه رسمی است که هر کس سر کار می‌آید، می‌گوید «ویرانه تحویل گرفته‌ام»

  نائب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری جلسات «اتاق فکر» این جبهه هر ۱۵ روز یکبار با حضور چهره‌های شناخته شده اصولگرایی خبر داد.