همه‌ی خبرهای امروز
 • جهانگیری ۱۳۹۸-۰۹-۱۸ ۱۵:۵۳

  انتقاد جهانگیری از دادگاه‌های مبارزه با مفاسد اقتصادی/ پرونده بابک زنجانی با همه پرونده‌ها متفاوت است

  روزنامه اطلاعات نوشت: جهانگیری گفت: مشکلی که قبل از انقلاب هم وجود داشته این بوده که ساختار اقتصاد بسیار دولتی بود. مشکل دیگر آن بود که دولت به‌شدت متکی به منابع نفتی و بی‌نیاز از همیاری اقتصادی مردم بود، در نتیجه خود را موظف به پاسخگویی به مردم نمی‌دانست و از نظارت مردم هم بی‌نیاز به نظر می‌رسید.

 • حسین عامریان ۱۳۹۸-۰۹-۱۸ ۱۲:۳۸

  رفتار دوگانه مدعیان حقوق بشر در برابر جنایات حکومت نیجریه

  حسین عامریان: ایران باید از قدرت دیپلماتیک خود برای آزادی شیخ زکزاکی استفاده کند

  مینا افرازه

  در حالی که چهار سال از جنایت زاریا و قتل عام بسیاری از مسلمانان در این واقعه می‌گذرد، اما با این حال نه تنها عاملان این جنایت از سوی نهادهای حقوق بشری محاکمه نشده‌اند بلکه شاهد سکوت از سوی چنین نهادهایی درباره وضعیت شیخ زکزاکی و سرنوشت نامعلوم وی هستیم. اطلاعات منتشر شده نشان از آن دارد که شیخ زکزاکی و تمام اقدامات وی توسط سرویس اطلاعات عربستان از سال‌ها قبل تحت نظر بوده و رژیم آل خلیفه برای سرکوب جنبش اسلامی نیجریه و حذف رهبر شیعیان این کشور از قبل برنامه‌ریزی کرده بود.

 • سردار سلیمانی ۱۳۹۸-۰۷-۰۹ ۲۰:۳۵

  ناگفته‌های جنگ 33روزه به روایت سرلشکر سلیمانی در گفتگو با دفتر حفظ و نشر آثار رهبرانقلاب‌اسلامی

  اگر جنگ ۳۳روزه متوقف نمی‌شد، ارتش رژیم صهیونیستی متلاشی می‌شد/روایت غرق شدن ناوچۀ اسرائیلی و تماس آمریکایی‌ها با وزیر خارجه قطر

  همین که روی صندلی نشست، گفت بیست سال است که گفتگوی مطبوعاتی انجام نداده؛ با یک محاسبه‌ی سرانگشتی می‌شود از زمانی که فرماندهی سپاه قدس به او واگذار شده است. این بار اما موضوع گفتگو سبب شد تا حاج قاسم به درخواست ما پاسخ مثبت بدهد؛ جنگ ۳۳روزه. صحبت از حاج رضوان که به میان آمد، آرام‌آرام رنگ صدایش عوض شد و بغضش ترکید؛ عذرخواهی کرد و گفت قرار دیگری بگذاریم، دیگر امروز نمی‌توانم ادامه دهم. گفت امروز در کشور ما کلمه‌ی سردار و امیر عرف شده است اما حقیقتاً یک سردار به معنای واقعی، شهید عماد مغنیه بود. اگرچه بیم داشتیم هنوز زمان گفتنِ ناگفتنی‌ها نرسیده باشد اما روایت مشاهدات عینی فرماندهی که تا پایان جنگ ۳۳روزه در لبنان بوده است، این گفتگوی دوساعته را بسیار جذاب و خواندنی کرده است.

 • احمد علیرضابیگی ۱۳۹۸-۰۵-۲۷ ۲۱:۵۳

  عضو فراکسیون ولایی مجلس در گفت و گوی تفصیلی با «قدس آنلاین»:

  تحریم اتفاق جدیدی نبود اما دولت پیش بینی لازم را نداشت/ ۳۳ میلیارد ارز ۴۲۰۰ تومانی با رانت در اختیار عده‌ای قرار گرفت که هیچ توجهی به وضعیت کشور ندارند

  مینا افرازه

  دولت چون نظام توزیع را فراهم نکرده، نتیجه‌اش این شده که مردم کیلومترها صف می‌ایستند تا دو کیلو شکر یارانه‌ای یا گوشت با کارت ملی بگیرند. دولت حاضر نیست نظام توزیع را ایجاد کند و این اقدام را نوعی پوپولیسم و بازگشت به گذشته می‌داند.