همه‌ی خبرهای امروز
 • quds.pdf - صفحه 1 امروز ۰۰:۰۱

  روزنامه قدس 8760

 • zendegi.pdf - صفحه 1 امروز ۰۰:۰۱

  قدس زندگی 8760

 • khorasan.pdf - صفحه 1 امروز ۰۰:۰۱

  قدس خراسان 8760

 • 97.5.25-pdf.pdf-e.pdf - صفحه 1 امروز ۰۰:۰۱

  نیازمندیهای قدس 8760

 • درگذشت گنجینه ای دیگر از موسیقی مقامی خراسان بزرگ دیروز ۲۰:۳۹

  به یاد استاد مراد علی سالار احمدی

  درگذشت گنجینه ای دیگر از موسیقی مقامی خراسان بزرگ / گزارش تصویری

  داود محمودی – چند هفته پیش وقتی به اتفاق تعدادی از دوستان و طرفداران موسیقی مقامی خراسان بزرگ در تربت جام خدمت استاد سالار احمدی رسیدیم فکر نمیکردیم که چند هفته دیگر از حضور این استاد عزیز و گرانقدر بی بهره میشویم .کنار آن همه خاطرهای خوشی که از ایشان چه از تواضع و فروتنی و چه از خلق خوش ایشان ، مهمان نوازی و خاطرات استاد از دوران جوانی و سفرهایش به کشورهای اروپایی و اجراهایش و همچنین از شغل کشاورزی اش که با چه مشقتی روزی حلال کسب می کرده است و تلاش های مستمر برای هنری که سالهاست برای این مرز و بوم ارائه کرد و به یادگار گذاشت ، اما گویی گله های این استاد بزرگ در حال حاضر در گوشم زمزمه میکند . ای کاش ارزش این استاد روزهای پایانی عمرش توسط مسئولین فرهنگی کشور درک نمیشد . ای کاش شورای ارزشیابی هنرمندان مدرک درجه یک دکتری ایشان را سالها قبل به ایشان اعطا میکرد و ای کاش های دیگری که همچنان در گوشم زنگ میزند . استاد موسیقی مقامی خراسان و دارای نشان درجه یک هنری "مراد علی سالار احمدی" بعد از مدتی مبارزه با بیماری قلبی و سکته قلبی در بیمارستان تربت جان به جان آفرین تسلیم کرد. این هنرمند با استادان بزرگانی چون مرحوم نظرمحمد سلیمانی، مرحوم نورمحمد درپور، مرحوم غلامعلی پورعطایی، مرحوم ذوالفقار عسکریان، سرور احمدی، همراهی و همخوانی کرده بود. مطلع بودیم که به استاد سالار احمدی نشان درجه ۱ هنری اعطا شده است و جای این سئوال است چرا بعد از نزدیک به نیم قرن فعالیت هنری در کهولت سن این نشان باید به ایشان اعطا شود ! قطعا این عزیزان مناعت طبع بلندی داشته و دارند اما بهتر نبود ......

 • مسیر دوچرخه سواری دیروز ۱۸:۱۷

  رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد:

  خیابان‌ها مسیر ویژه دوچرخه ندارند

  رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر مشهد گفت: متاسفانه در مشهد خیابان‌هایی که ساخته شده مسیر ویژه دوچرخه ندارد.

 • بازداشت ۲ متهم در عملیات کشف کالای قاچاق /گزارش تصویری دیروز ۱۷:۵۴

  معاون استاندار خراسان رضوی:

  افزایش ۱۳ درصدی ارزش ریالی کشف کالای قاچاق در ۴ ماه نخست سال جاری

  قدس آنلاین، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: ارزش ریالی کشف کالاهای مظنون به قاچاق در چهار ماه نخست سال جاری نشان از افزایش ۱۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.

 • بنیاد شهید خراسان دیروز ۱۷:۵۲

  واکنش مدیرکل بنیاد شهید خراسان رضوی به شهادت جانباز مشهدی در افغانستان

  قدس انلاین-مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با اشاره به شهادت جانباز مشهدی در افغانستان گفت: این جریان مربوط به اردیبهشت سال ۹۶ است، در این شرایط برخی تلاش‌ می‌کنند تا عناصر انضباطی را تضعیف کنند.

 • وحید دستجردی دیروز ۱۷:۴۹

  دستجردی در نشست شورای مرکزی جبهه زنان اصولگرا و کارآمد:

  ادامه مذاکره مشکلات کشور را بیشتر می‌کرد/ برگزاری نشست تخصصی جبهه زنان اصولگرا و کارآمد در ۱۴ شهریور

  نشست شورای مرکزی جبهه متحد زنان اصولگرا و کارآمد ظهر امروز چهارشنبه ۲۴ مرداد با حضور اعضای شورای مرکزی و به دبیرکلی مرضیه وحید دستجردی برگزار شد.

 • 1 دیروز ۱۷:۳۴

  گزارش از حاشیه ها در واگذاری یک شرکت دولتی

  آیا لاستیک پارس به سرنوشت هپکو دچار می شود!؟

  با وجود تخلفات گسترده در واگذاری، عدم اهلیت خانم م ف، مخالفت و نگرانی کارگران و مهندسین کارخانه، هشدارهای امام جمعه شهر ساوه و مخالفت جدی نماینده مردم ساوه فرد ذکر شده با حمات یکی از نماینده های همشهری خود با فشار به مسئولان بانک صنعت و معدن و مسئولان استانی در صدد تصاحب این کارخانه است.

 • کاهش مصرف آب دیروز ۱۷:۳۲

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی

  خراسان رضوی بدون قطعی آب از پیک مصرف عبور کرد

  قدس آنلاین: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: این استان از فصل پیک مصرف آب در تابستان امسال بدون مشکل و قطعی آب عبور کرد. پیک مصرف آب در خراسان رضوی از ابتدای تابستان تا ۱۵ مرداد ماه است.

 • سوخت دیروز ۱۷:۳۲

  در حین گشت زنی مرزبانان استان

  ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای خراسان رضوی کشف شد

  قدس آنلاین: فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: افزون بر ۱۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در چارچوب گشت های مرزبانان در مرزهای استان کشف و ضبط شده است.

 • احتکار دیروز ۱۷:۳۱

  با تعیین قیمتی عادلانه

  کالاهای احتکاری در اختیار مردم قرار می گیرند

  قدس آنلاین: دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: عزم جدی برای برخورد با احتکارکنندگان وجود دارد و این کالاها پس از کشف، با قیمت عادلانه در اختیار مردم قرار می گیرند.

 • مزرعه نمونه آستان قدس دیروز ۱۷:۳۱

  حجت‌الاسلام رئیسی در بازدید از مزرعه نمونه :

  بن‌بستی در عرصه‌های مختلف اقتصادی وجود ندارد/ جهاد امروز "جهاد اقتصادی" است

  قدس آنلاین: تولیت آستان قدس رضوی با اعلام شروع چندین پروژه بزرگ توسط این آستان در زمینه فناوری‌های نوین کشاورزی از جمله اصلاح بذر و تولید نهال، بر اهیمت راهبردی این فناوری‌ها در استقلال اقتصادی کشور تاکید کرد.

 • عبادی دیروز ۱۷:۲۹

  فردا در مراسمی از جوار مسجد بلال صورت می گیرد

  وداع با پیشکسوت دوبلاژ

  خانواده بزرگ رسانه ملی فردا از جوار مسجد بلال با محمد عبادی پیشکوت دوبلاژ وداع می‌کند.

 • 1 دیروز ۱۷:۰۰

  وزیر اقتصاد:

  کارگران نگران تعطیلی بنگاه‌ها پس از واگذاری نباشند

  کرباسیان افزود: از دومین ماه که در وزارت اقتصاد حضور یافتم، به صورت جدی موضوع تعریف پروژه‌های راهبردی را دنبال کردم، در نتیجه ۳۳ پروژه کلیدی تعریف شد که یکی از مهمترین آنها «تکمیل فرآیند واگذاری سهام بنگاه های مشمول واگذاری» بود.

 • 0 دیروز ۱۶:۵۶

  نیویورک تایمز:

  نقش 'مادر طبیعت' در انتخابات2020 آمریکا پررنگ خواهد بود

  نیویورک تایمز در ستون دیدگاه های خود نوشت: مهره موثر در رویداد انتخاباتی سال 2020 آمریکا، نه مطابق معمول سیاست راست - چپ، که 'مادر طبیعت' خواهد بود.

 • بلند دیروز ۱۶:۵۰

  اسامی‌فیلم‌های بلند سینمایی جشنواره فیلم‌ کودکان و نوجوانان اعلام شد

  با اعلام اسامی‌فیلم‌های بلند سینمایی ایرانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، 11 فیلم در این رویداد بین المللی، با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 • دلار دیروز ۱۶:۴۸

  گزارش قدس آنلاین از چالش جدید برای فوتبال ایران

  دردسر مشترک برای کی‌روش ،شفر و برانکو به نام دلار

  پس از اینکه کارلوس کی‌روش برای دریافت دستمزدش از فدراسیون فوتبال به واسطه تحریم های بانکی آمریکا به مشکل برخورد حالا شنیده می‌شود برانکو و شفر نیز با همین مشکل رو به رو شده‌اند.

 • 1 دیروز ۱۶:۴۷

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد؛

  ۶۷ شرکت زیانده از طریق بورس و فرابورس واگذار می شود

  وی افزود: ۲۳ شرکتی که بیش از ۴۰ درصد سود دارند، مدیریت آنها را واگذار خواهیم کرد و هلدینگ های انرژی، غذا و دارو و آتیه صبا را نیز به بخش خصوصی واگذار خواهیم کرد.

 • جشنواره اصفهان دیروز ۱۶:۴۴

  معرفی فیلم‌های بلند داستانی جشنواره فیلم‌ کودکان و نوجوانان

  با اعلام اسامی‌فیلم‌های بلند داستانی ایرانی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، 7 فیلم در این رویداد سینمایی، با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 • 1 دیروز ۱۶:۴۰

  90 دقیقه تا ثبت بهترین عملکرد دفاعی در تاریخ لیگ برتر

  پرسپولیس یکی از دو تیمی است که در فصل جدید لیگ برتر تا کنون گلی دریافت نکرده و در هر سه بازی ابتدایی، دروازه خود را بسته نگه داشته است.

 • 1 دیروز ۱۶:۳۳

  سرقت باتری‌های گران قیمت دکل‌های مخابراتی+ عکس

  این افراد همچنین در بازجویی‌های پلیسی به همراهی یکی دیگر از همدستانشان نیز اعتراف کردند که تحقیقات پلیسی برای دستگیری این فرد در حال انجام است.

 • 1 دیروز ۱۶:۲۸

  رئیس اتاق بازرگانی تهران در نامه به رئیس جمهور:

  مصوبه اخیر دولت صنایع را در خطر جدی قرار داده‌است

  رئیس اتاق بازرگانی تهران طی نامه‌ای به رئیس جمهور، با اشاره به مصوبه اخیر دولت خواهان اصلاح برخی از بندهای این مصوبه برای کمک به صنایع و جلوگیری از بروز بحران در وضعیت آنها شد.

 • ی دیروز ۱۶:۲۸

  صنعاء: آمریکا به دنبال شانه‌خالی کردن از زیر بار مسئولیت جنایات جنگی‌ در یمن است

  سخنگوی رسمی دولت نجات ملی، اظهارات وزیر دفاع آمریکا را مورد تمسخر قرار داد و اعلام کرد که این اظهارات با هدف فرار از زیر بار مسئولیت ارتکاب جنایات جنگی در یمن صورت می‌گیرد.

 • 1 دیروز ۱۶:۲۴

  مدیرعامل شرکت آلمانی دوریون:

  با وجود تحریم‌ها حاضر نیستیم از کار در ایران دست بکشیم

  مدیرعامل شرکت آلمانی دوریون تصریح کرد: در دوران توافق برجام، برخی سرمایه‌گذاران از کشورهایی نظیر آلمان و هلند برای تولید برق از نیروگاه‌های خورشیدی وارد ایران شدند.

 • انتقال خون دیروز ۱۶:۲۳

  مدیر کل سازمان انتقال خون استان در گفتگو با قدس آنلاین:

  وضعیت ذخایرخونی درخراسان رضوی درشرایط سبز قرار دارد/ مردم اهدای خون را به زمان خاصی موکول نکنند

  قدس انلاین-رضاطلبی:مدیر کل سازمان انتقال خون استان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر وضعیت ذخایر خونی و فرآورده ان در استان در شرایط سبز قرار دارد اما حفظ ان منوط به ان است که مردم به پایگاه های انتقال خون در سراسر استان مراجعه و اهدای خون داشته باشند.

 • 1 دیروز ۱۶:۱۶

  سلطانی‌فر: مشکل کی‌روش با فدراسیون فوتبال در حال حل شدن است

  وزیر ورزش و جوانان گفت: مشکل کی‌روش با فدراسیون فوتبال در حال حل شدن است.

 • 8 دیروز ۱۶:۱۳

  «الوفاق»: بحرین به طرح سیاسی جامع ملی نیاز دارد

  جمعیت ملی-اسلامی الوفاق به عنوان بزرگ‌ترین جمعیت معارض بحرین با اشاره به اینکه بحرین در بدترین مرحله از تاریخ خود قرار دارد، بر لزوم وجود یک طرح سیاسی جامع ملی تأکید کرد.

 • 1 دیروز ۱۶:۰۸

  آتش سوزی گسترده در منزل مسکونی

  سخنگدی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: زمانی که آتش نشانان به محل حادثه رسیدند آتش سوزی از زیرزمین آغاز شده بود و کاملا دو طبقه بالایی را دربرگرفته بود. خوشبختانه کسی در داخل ساختمان نبود، اما شدت حرارت و شعله‌های آتش به حدی بود که از زیرزمین به بیرون متصاعد می‌شد و عملیات نفوذ و خاموش کردن آتش را با مشکلاتی مواجه کرده بود.