همه‌ی خبرهای امروز
 • بازار پوشاک و لباس امروز ۱۱:۲۴

  رونق تولید درگرو مبارزه با قاچاق کالا

  پوشاک خارجی بازار اصفهان را به چالش می‌کشد

  اصفهان- بر اساس آمار غیررسمی ۲ هزار و ۳۰۰ واحد تولیدی در حوزه نساجی با ۱۱۷ هزار نفر اشتغال در استان اصفهان وجود دارد که بخش مهمی از آن‌ها به‌صورت کارگاه‌های زیرزمینی فعالیت می‌کنند.

 • اصفهان ۱۳۹۸-۰۴-۰۳ ۱۱:۱۹

  بلاتکلیفی ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی «برخوار»

  کشاورزان اصفهان از تخصیص آب گلایه دارند/سیاست یک بام و دو هوای وزارت نیرو

  اصفهان-تیر ماه سال گذشته که یک بار دیگر موضوع حقابه کشاورزان شرق و غرب اصفهان منجر به تجمعات فراوان شد محسن مهر علیزاده استاندار سابق اصفهان با حضور در جمع کشاورزان برخوار ادعا کرد: بر روی بسیاری از تپه ها در استان چهارمحال و بختیاری باغ احداث شده و سالانه حدود ۲۰۰ میلیون متر مکعب آب بصورت غیر قانونی به این باغ ها پمپاژ شود

 • اصفهان ۱۳۹۸-۰۳-۲۸ ۱۰:۱۹

  به بهانه هجوم ریز گردها به اصفهان

  هوای نصف جهان را باید داشت

  اصفهان-هرچند مسئولان مربوطه و کارشناسان در لحظات اولیه، منبع این آلایندگی را کانون‌های گردوخاک در استان‌های هم‌جوار ازجمله در سمنان و یزد اعلام کردند اما از نگاه کارشناسان منشأ ریز گردها در این استان ریشه‌ای به‌جز دخل و تصرف، بی‌توجهی به طبیعت و دست‌اندازی ما به طبیعت ندارد.

 • عقاب ۱۳۹۸-۰۳-۱۷ ۱۱:۰۱

  رهاسازی پسماندها در طبیعت حیات‌وحش را تهدید می‌کند

  «زباله» طعمه مسموم برای پرندگان شکاری

  اصفهان-سال گذشته خبر هلاک شدن ۳۰ بهله عقاب در استان فارس تا چند روزی تمامی حواس رسانه‌ها و مهم‌تر از آن دوستداران حیات‌وحش را به خود مشغول کرد اما پس از مدتی هیاهو باری دیگر علت این کشتار حیات‌وحش به دست فراموشی سپرده شد.

 • زاینده رود ۱۳۹۸-۰۳-۰۱ ۱۹:۲۷

  تکثر سد ها و برداشت بی‌رویه جان زاینده‌رود را می‌گیرد

  «زاینده‌رود» تشنه مدیریت

  اصفهان-قدس: زاینده‌رود بزرگ‌ترین رودخانه منطقه مرکزی ایران است که از کوه‌های زاگرس مرکزی سرچشمه می‌گیرد، در فلات مرکزی کشور پیش می‌رود و به تالاب گاوخونی در شرق اصفهان می‌ریزد.

 • معلم ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۶:۲۰

  کسری ۱۵ هزارنفری نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش اصفهان

  نصف جهان با بحران معلم روبروست

  اصفهان-مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان که در روزهای پایانی سال گذشته نیز در نشست با رسانه‌ها از کمبود ۱۳ هزار نیرو خبر داد حال عنوان می‌کند در سال آینده به این تعداد افزوده هم خواهد شد.