همه‌ی خبرهای امروز
 • جشن و شادی مردم در شب نیمه شعبان دیروز ۱۲:۳۹

  "نیمه شعبان" میلاد نور عدل و حاکمیت مستضعفان

  ملک محمدعلیزاده

  خراسان شمالی- یوم الله نیمه شعبان ۲۵۵ هجری طلوع فجر خورشید تابناکی را نوید میداد که همه گیتی و بلکه سراسر تاریخ انسانهای مظلوم و مستضعف در تب و تاب انتظار آن بسر می برد.

 • سپاه پاسداران ۱۳۹۸-۰۱-۲۵ ۱۴:۳۵

  واعدوالهم ما استطعتم من قوه

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یاور مظلومان و خصم ظالمان

  ملک‌محمد علیزاده

  خراسان شمالی-سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قلوب ۸۰ میلیون ایرانی جای دارد و فداکاریها و ایثارگریهای این فرزندان امام و انقلاب چه در دوران دفاع مقدس که لباسهای آنان به خون پاکشان آغشته بود و چه امروز که در یاری رساندن و کمک به سیل زدگان به گل آغشته است هیچگاه از ذهن ملت انقلابی ایران فراموش نخواهد شد.

 • توهین ۱۳۹۷-۱۲-۰۷ ۱۵:۰۲

  مسئولان لطفا شان و منزلت خبرنگاران را حفظ کنید

  سمانه محمدزاده ثانی

  خراسان شمالی- روابط عمومی و رسانه‌ها دو بال پرواز و مکمل یکدیگرند ولی متاسفانه گاهی برخی از روابط عمومی ها با برخورد نامناسب این بال را می شکنند.

 • حماسه شهدای هویزه ۱۳۹۷-۱۰-۱۶ ۱۷:۳۸

  ۱۶ دی ماه ۱۳۵۹

  حماسه شهدای هویزه

  ملک محمد علیزاده

  خراسان شمالی-داستان حماسه دشت هویزه از آنجا آغاز می شود که گروهی از جوانان جان بر کف اسلام و عاشقان راه امام حسین(ع) در چهاردهم دی ماه ۱۳۵۹ خود را آماده می کنند تا یکی از حماسه های بیشمار دفاع مقدس را با ایثار خون خود بیافرینند و به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و متجاوزان مزدور استکبار جهانی پاسخی حسین گونه بدهند.

 • حماسه 9 دی ۱۳۹۷-۱۰-۰۸ ۱۳:۰۵

  حماسه ۹ دی روز تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب اسلامی

  ملک محمد علیزاده

  خراسان شمالی- حماسه ۹دی سال ۸۸ چنان بزرگ و با عظمت و مقتدرانه بود که طومار فتنه ها و نقشه های دشمنان داخلی و خارجی و تمام محاسبات آنان را در هم پیچید و از بین برد.

 • وحدت حوزه و دانشگاه ۱۳۹۷-۰۹-۲۷ ۱۰:۴۶

  به بهانه ۲۷ آذر

  شهید مفتح تجلی وحدت حوزه و دانشگاه

  ملک محمد علیزاده

  خراسان شمالی- مقابله با حضور روحانیت و مذهب در صحنه اجتماع و سیاست گسستن پیوندهای میان روحانیت و مردم و خصوصاً نسل جوان، ترویج اندیشه و تفکر شرک آلود جدایی دین از سیاست در تاریخ معاصر ما، همواره بخش مهمی از تدابیر و تلاشهای قدرتهای استکباری را به خود اختصاص داده است.

 • روز دانشجو ۱۳۹۷-۰۹-۱۶ ۱۵:۵۰

  ۱۶آذر، روز دانشجو

  ملک محمد علیزاده

  خراسان شمالی- ۱۶ آذر روز دانشجو نام دارد و همه ساله به یاد اعتراض دانشجویان در ۱۶آذر سال ۱۳۳۲ و شهادت و مجروحیت و دستگیری گروهی از دانشجویان توسط مزدوران رژیم منحوس پهلوی گرامی داشته می شود و مراسم و محافل گوناگون در دانشگاه های کشور برگزار می شود.

 • جشن میلاد پیامبر اکرم ۱۳۹۷-۰۹-۰۴ ۱۱:۳۶

  محمد(ص) مشعل راه هدایت و بهانه خلقت و حافظ وحدت

  ملک محمدعلیزاده

  خراسان شمالی- ظلمتی که جهان را چونان جنینی در برگرفته بود، خفاشان شب پرست را مجال حکومت بخشیده بود.