همه‌ی خبرهای امروز
 • تخم مرغ ۱۳۹۹-۰۴-۱۵ ۱۳:۴۵

  در استان سمنان

  ارز دولتی بهانه‌ای برای گران‌فروشی مواد پروتئینی؛ فرمانداران موظف به دخالت شدند

  سمنان- مرغداران استان سمنان امروز با مصائب فراوانی روبرو هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به گرانی نهاده‌های طیور و فقدان بازار برای فروش تولیداتشان اشاره کرد.

 • کمبود آب ۱۳۹۹-۰۴-۰۲ ۱۲:۱۳

  مردم سرخه: کمبود آب‌داریم ؛ مسئولان: کمبود نداریم

  سمنان- کمبود آب در سرخه استان سمنان مشکلی قدیمی و دیرینه است که حتی چندین بار پای نماینده این منطقه در مجلس شورای اسلامی را برای دلگرمی و همراهی با مردم به روستاهای این خطه کشانده است.

 • کالپوش ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۰:۱۷

  پس از گذشت ۱۵ ماه

  روند لاک‌پشتی بازسازی «کالپوش» ادامه دارد/۲ واحد از ۱۱۴ واحد تخریبی تکمیل شد

  سمنان- اسفندماه سال۹۷ در پی بارش برف و کولاک شدید، روستای حسین‌آباد از توابع بخش کالپوش میامی در شرق استان سمنان دچار رانش زمین و بسیاری از ساختمان‌های اطراف سد تخریب شد که هنوز روند بازسازی آن به سرانجام نرسیده است.

 • سمنان ۱۳۹۹-۰۳-۱۷ ۱۲:۳۳

  سرمایه گذران چشم انتظار برداشته شدن موانع

  سیمان بیارجمند سمنان پس از ۱۳ سال هم چنان در پیچ تولید مانده است

  سمنان- افزون بر ۱۳ سال پیش وقتی شنیده شد که شرکت سیمان بیارجمند در شرق سمنان قرار است با احداث کارخانه سیمان مشکل اشتغال جوانان را حل کرده و اقتصاد منطقه را متحول کند لذا بسیاری از مردم برای شکوفایی اقتصاد استان خود پادررکاب سرمایه‌گذاری گذاشتند اما کمتر شخصی فکر می‌کرد که پس از گذشته ۱۳ سال این طرح به سرانجامی نرسد.

 • فقط 40 قلاده یوز ایرانی داریم ۱۳۹۹-۰۲-۰۷ ۱۲:۳۹

  اقدامات ۶ ساله به نتیجه نرسید

  یوزهای ایرانی به خانه بازگشتند/توران پناهگاهی امن

  سمنان- یوزپلنگ ایرانی در فهرست سرخ قرار دارد و گونه‌ای درخطر انقراض است لذا تا ۶۰ سال پیش تعداد ۳۰۰ یوز در زیستگاه‌های ایران وجود داشت اما امروز به کمتر از ۳۰ قلاده رسیده است که باید علت این کاهش چشمگیر جمعیت بررسی شود.

 • خطر بیکاری ۱۳۹۹-۰۲-۰۳ ۱۲:۴۴

  قدس آنلاین گزارش می دهد

  اشتغال در سمنان به روایت مسئولان/طرح های اشتغالزایی نیاز به رصد دارد

  سمنان- اگرچه آمارهای منتشره از سوی مسئولان در خصوص ایجاد اشتغال و مقابله با بیکاری در استان سمنان نویدبخش است اما برخی از کارشناسان در این راستا اعتقاددارند که باید در نحوه ارائه آمار تجدیدنظر کرد.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۱-۰۹ ۱۳:۴۳

  همراه با اخبار کرونایی در سمنان

  تست کرونا اختیاری نیست/شایعه پراکنی ممنوع

  سمنان- از آغاز شیوع ویروس کرونا در استان سمنان مکان های عمومی زیادی در سطح شهربه تعطیلی کشیده شده است و کاهش قابل توجهی در تمامی صنوف دیده می شود اما ظاهرا بازار شایعه پراکنی داغ و پر رونق است.

 • حیات وحش در البرز ۱۳۹۸-۱۱-۲۸ ۱۲:۲۶

  چالشی که با مهربانی مردم حل می‌شود

  «نذر طبیعت» حیات بخش دنیای وحش/خوش ییلاق چشم انتظار اقدامات خیر خواهانه

  سمنان- در طی سال‌های گذشته قریب به‌اتفاق استان‌های کشور دچار خشک‌سالی و ضعف مراتع بودند و حال با فرارسیدن زمستان و بارش برف همان اندک پوشش گیاهی از جانوران علف خوار در حیات‌وحش دریغ شده است و لذا اهمیت حمایت از وحوش ضرورتی دوچندان پیداکرده است.