همه‌ی خبرهای امروز
 • سواحل گیلان ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ ۱۳:۳۶

  هم‌زمان با فرا رسیدن فصل سفر

  جولان مراکز غیرمجاز در سایه تعطیلی مراکز مجاز/بازگشایی سواحل با رعایت بهداشت

  رشت- گیلان دومین استان درگیر در جریان شیوع کرونا در کشور بود که همین موضوع موجب شد تا به دلیل تعطیل تعطیلی مراکز اقامتی از پذیرایی میهمانان نوروزی معذور باشد اما با نزدیک شدن به فصل تابستان و هم‌چنین تعطیلات عید فطر لذا گمانه‌زنی‌ها برای موج جدید از سفر به این استان است که باید چاره‌اندیشی لازم در دستور کار قرار گیرد.

 • رشت ۱۳۹۸-۱۲-۲۱ ۱۵:۰۲

  باوجود توصیه‌های مؤکد مسئولان برای خانه ماندن

  ترافیک در بازارهای رشت افزایش یافت/پلاک های غیر بومی در خیابان جولان می دهند

  رشت- درحالی‌که تمامی مسئولان بهداشتی و درمانی فریاد می‌زنند که راه مبارزه با کرونا توسعه بیمارستان‌ها و افزایش تخت‌های آی سی یو نیست بلکه راه مقابله با این بحران سخت ، بسیار ساده و آن‌هم پیشگیری و در خانه ماندن است اما شلوغی بازار آن‌هم هنگام غروب گواه این موضوع است که ظاهراً گوش خیلی از افراد به این حرف‌ها بدهکار نیست.

 • بازار روز ۱۳۹۸-۱۲-۱۱ ۱۳:۴۹

  اقتصاد محلی بیمار شد

  «کرونا» بساط بازارچه های محلی را جمع کرد

  گیلان- پرواز ها لغو شده، مردم انزلی کمپین« همه در خانه بمانیم» راه انداخته اند، مردم برای خرید مایحتاج عمومی کمتر از خانه خارج می شوند و آن هایی هم که به خرید می روند تمایلی به خرید از دستفروشان ندارند و لذا بساط اقتصاد خورد و خیابانی جمع شده است.

 • چادر شب ۱۳۹۸-۱۲-۰۳ ۱۱:۵۶

  در صورت حمایت مسئولان و معرفی ظرفیت‌ها

  صنایع‌دستی گیلان فرصتی برای توسعه گردشگری خارجی است

  رشت- استان گیلان را به‌عنوان نماد سرزمین رنگ‌ها می‌دانند و این صفت از رنگ‌های به‌کاررفته در لباس‌ها و هم‌چنین بافته‌های سنتی که در زندگی روزمره خودنمایی می‌کند به‌ویژه در روستاها کاملاً مشهود است.

 • مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان ۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۱:۵۸

  به دلیل موجی از انتقادات

  «برف» مدیر کل راهداری گیلان را وادار به کناره گیری کرد

  رشت- اگرچه هیچ‌یک از مسئولان استان گیلان تا این لحظه در خصوص غافلگیر شدن دستگاه اجرایی خود در برابر بارش‌ برف توضیحی ندادند اما به دلیل ایجاد موج انتقاد بابت عملکرد نامطلوب حوزه راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لذا مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گیلان استعفا داد .

 • برف ۱۳۹۸-۱۱-۲۵ ۱۳:۴۳

  نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام‌جمعه رشت:

  مسئولان بپذیرند که انتقاد مردم به‌حق است/«بحران» در مدیریت بحران

  رشت- امسال و درحالی‌که ستاد مدیریت بحران از چند روز قبل می‌دانست که بارش برف سنگین خواهد بود و حتی جلسه‌ای با همین محوریت در استانداری برگزار شد و تمامی دستگاه‌ها نیز بر آمادگی لازم اصرار داشتند چه بهانه‌ای می‌توان برای نقصان در مدیریت بحران داشت؟

 • برف رشت ۱۳۹۸-۱۱-۲۳ ۱۲:۱۹

  روی خوش و ناخوش بارش برف در شمال کشور

  جامه سپید بر تن طبیعت؛رخت سیاه بر تن ۷ خانواده گیلانی

  رشت- بارش سنگین برف در گیلان از شامگاه یکشنبه آغاز شد در برخی از نقاط این استان تا اواخر سه‌شنبه‌شب به ارتفاع یک و نیم متر رسید و البته این تمام ماجرا نبود زیرا این حجم برف مشکلات ریزودرشتی را برای شهروندان و مسافران این اتان به همراه داشت که فوت ۷ نفر از هم‌وطنان درزمره تلخ‌ترین حوادث این برف سنگین بود.

 • برف ۱۳۹۸-۱۱-۲۲ ۱۳:۴۰

  خاطره بهمن ۸۳ تکرار شد

  برف مردم و مسئولان گیلان را غافلگیر کرد/آب و برق قطع شد پرواز ها زمینگیر شدند

  رشت- بهمن‌ماه سال ۱۳۸۳ بارش برف سنگین در استان‌های شمالی بسیاری از مردم و مسئولان را مانند بارش‌های دو روز گذشته در استان گیلان یک‌بار دیگر غافلگیر کرد.