همه‌ی خبرهای امروز
 • خصوصی سازی ۱۳۹۸-۰۷-۳۰ ۱۳:۱۴

  خصوصی‌سازی یا مزایده!

  ریشه مشکلات خصوصی سازی در گیلان چیست؟

  رشت- تعطیلی شرکت‌های بزرگ تولیدی و بیکاری هزاران کارگران از دو دهه گذشته یکی از مشکلات بزرگ به دنبال خصوصی‌سازی شرکت‌های دولتی در گیلان بوده است.

 • گیلان ۱۳۹۸-۰۷-۲۱ ۱۶:۱۳

  ۷ شهر و ۳۶ روستا براثر بارش‌ها دچار آب‌گرفتگی شدند

  سیل آرامش گیلان را بر هم‌ریخت/آسمان دوشنبه آرام می‌گیرد

  رشت- بارش شدید باران که از غروب شنبه استان گیلان را تحت تأثیر قرار داده است ۷ شهر و ۳۶ روستا از این استان را دچار آب‌گرفتگی وزندگی روزمره مردم را دچار اخلال کرد.

 • بایوجمی تالاب انزلی ۱۳۹۸-۰۶-۰۹ ۱۲:۴۷

  بشنو از نی چون حکایت می‌کند

  تالاب انزلی در فهرست تالاب های پر خطر/ عزم ملی تنها نسخه درمان

  گیلان- آتش‌سوزی در آخرین روز از هفته گذشته در تالاب انزلی موجب شد تا افزون بر ۱۰ هکتار از نیزارهای آن‌که مآمن بسیاری از پرندگان بود به خاکستر تبدیل شود اگرچه بنا بر گفته رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست این آتش‌سوزی‌ها عمدی است اما پایان داستان تلخ تالاب نیست.

 • افتتاح بخش‌های جدید بیمارستان رضوی ۱۳۹۸-۰۵-۱۵ ۱۰:۴۵

  ضرورت همکاری دولتمردان با بخش خصوصی

  احداث «بیمارستان جامع» بر کمبودهای درمانی گیلان مرهم می گذارد

  گیلان-متاسفانه تعداد درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کشور و به‌تبع آن استان گیلان با افزایش چشمگیر جمعیت و افزایش تقاضا برای دریافت خدمات رشد متوازن نداشته و به‌نوعی تعداد تخت‌ها و امکانات بهداشتی درمانی در نظر گرفته‌شده با میزان تقاضا همخوانی ندارد و برای ارائه خدمات درمانی در حد استاندارد به تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی لازم و کافی نیازارد.

 • انزلی ۱۳۹۸-۰۵-۰۱ ۱۶:۵۳

  با شکایت دادستان عمومی و انقلاب بندر انزلی

  حافظان محیط‌زیست به تخریب محیط‌زیست متهم شدند/ کابوس های دوستداران محیط زیست تعبیر شد

  گیلان- دادستان بندرانزلی از قربانعلی محمد پور مدیرکل حفاظت محیط‌زیست گیلان، فرشید سهیلی مجری طرح بایوجمی در تالاب انزلی و عبدالرضا کرباسی ناظر طرح بایوجمی به اتهام تخریب محیط‌زیست، تضییع حقوق بیت‌المال و نشر اکاذیب در خصوص این پروژه در بندر انزلی اعلام‌جرم کرد.