همه‌ی خبرهای امروز
 • رشد اقتصادی ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ ۱۳:۱۳

  سایه کرونا بر اقتصاد لرستان سنگینی می کند؛ آسیب دیدگی ۶۰ هزارواحد اقتصادی

  خرم آباد-شیوع بیماری کرونا که در ابتدا با تعطیلی موقت صنوف در سراسر کشور همراه بود حال بنا بر گفته کارشناسان اقتصادی کم‌کم در حال نمایان شدن تأثیرات سوء این بیماری در بازار است.

 • سد سیمره ۱۳۹۹-۰۴-۲۲ ۰۹:۰۰

  بی خانمانی رودباری ها تمامی ندارد

  روستائیان سد «سیمره» در دوراهی رفتن و ماندن؛ قیمت گذاری اراضی ناعادلانه است

  لرستان- یکی از مناطقی که در جریان وقوع سیلاب فروردین‌ماه ۹۸ دچار خسارت شد، ۱۱ روستای منطقه «رودبار» شهرستان«کوه دشت» استان لرستان با جمعیت حدود یک هزار و ۵۰۰ نفر در حاشیه سد و نیروگاه سیمره بود که با بالا آمدن آب این سد همه خانه‌ها، اراضی کشاورزی و باغات این منطقه به زیرآب رفت.

 • مبتلایان به کرونا ۱۳۹۹-۰۴-۲۰ ۱۱:۰۷

  به دلیل افزایش آمار مبتلایان

  وضعیت وخیم کرونا در لرستان؛ برپایی هر گونه مراسم پیگرد قانونی دارد

  خرم‌آباد- هم‌زمان با شیوه کرونا در کشور در بهمن‌ماه سال گذشته بسیاری از مردم همکاری قابل‌توجهی را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی سرلوحه رفتار خود قراردادند اما متأسفانه با برداشته شدن محدودیت‌ها در ابتدای امسال دوباره این بیماری در استان لرستان قوت گرفته و اوضاع وخیم شده است.

 • نماینده‎ی لرستان در شورای عالی استان‌ها ۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۱۱:۲۱

  پیشگیری اولویت دارد

  سیل لرستان و تجربه‌ای که باید درس گرفت؛ احداث سد راهکار مقابله با سیل

  خرم‌آباد- همیشه بسیاری از بحران و اتفاقات خوب و بد برای همه ما درس عبرت بوده و آینده‌ساز است و لذا در همین راستا سیل سال گذشته در استان لرستان نیز که در جریان آن حجم خسارت‌های غیرقابل جبرانی به مردم و زیرساخت‌های آن وارد شد باید درس عبرتی برای جلوگیری از تکرار آن باشد.

 • قیمت مسکن ۱۳۹۹-۰۳-۲۳ ۱۰:۱۴

  مسئولان و شهروندان خرم‌آبادی ادعا می‌کنند

  قانون بازدارنده‌ای برای جلوگیری از قیمت مسکن نداریم/تشکیل کمیته نرخ‌گذاری در لرستان

  خرم‌آباد- نرخ اجاره خانه و هم‌چنین خریدوفروش در بازار مسکن خرم‌آباد از سال گذشته با سرعت افسارگسیخته‌ای در حال افزایش است و بنا بر گفته بسیاری از دست‌اندرکاران املاک جدا از افزایش قیمت برخی نهاده‌ها مانند دستمزد و یا مصالح ساختمانی بخش مهمی از این قیمت‌های نجومی به رقابت فضای مجازی و برخی سایت‌های خریدوفروش بازمی‌گردد.

 • بازار تعطیل ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۵:۰۱

  به دلیل رسوب مشکلات ناشی از کرونا

  اقتصاد لرستان حال‌وروز خوبی ندارد/کرونا تب بیکاری را بالا برد

  خرم آباد-شیوع بیماری کرونا که در ابتدا با تعطیلی موقت صنوف در سراسر کشور همراه شد حال بنا بر گفته کارشناسان اقتصادی کم‌کم در حال نمایان شدن تأثیرات سوء این بیماری در اقتصاد است.

 • لرستان ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ ۱۰:۲۷

  مردم هشدار ها را جدی بگیرند

  لرستان روی خط قرمز کرونا/۳۰۰ نفر از کادر درمان مبتلا شدند

  خرم‌آباد- اگرچه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در فروردین و در روزهای نخست اردیبهشت‌ماه تقریباً در تمامی کشور بسیار مشهود بود و این موضوع موجب شد تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آمار ابتلا، مرگ‌ومیر و شیوع این ویروس در برخی از استان‌ها و شهرستان‌های کشور نزولی شود اما طی چند هفته اخیر و با کاهش شیوع کرونا، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی رو به فراموشی و بی‌توجهی قرار گرفت تا جایی که امروز کمتر شخصی در خیابان از ماسک و دستکش هنگام تردد استفاده می‌کند.

 • خرم آباد ۱۳۹۸-۱۲-۲۳ ۱۴:۳۱

  طی اتفاقی غیرمنتظره

  «شایعه» مردم خرم‌آباد را از خانه به کف بازار کشید

  خرم‌آباد- «شایعه» ترویج‏ خبری ساختگی است که بر پایه بزرگ‏نمایی، رعب آفرینی و یا تحریف استوار است و متأسفانه در روزهای اخیر شاهد آن هستیم که شایعات در مورد کرونا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بیداد می‌کند و اخبار مستند و مطالب مفید درباره پیشگیری از ابتلا به این ویروس بین آن‌ها گم‌شده است.

 • دلفان ۱۳۹۸-۱۲-۱۳ ۱۵:۰۱

  به دلیل تحت تاثیر قرار داشتن افکار عمومی ناشی از بیماری کرونا

  بحران «دلفان» زیر سایه کرونا گم شد/مردم سیل زده چشم انتظار حمایت مسئولان

  لرستان- شهر نورآباد مرکز شهرستان دِلفان در استان لرستان است که براثر بارش‌های سیل‌آسا هفته گذشته دچار خسارت‌های بی‌شماری شد و با وجود اینکه دارو ندار بسیاری از مردم در این شهر زیرآب و گل غرق شد اما به دلیل اینکه تمامی رسانه‌ها و مسئولان درگیر کرونا بودند لذا از ابعاد این مصیبت غافل شدند.

 • لرستان ۱۳۹۸-۱۲-۰۶ ۱۲:۴۴

  پیش بینی ها و دغدغه های مسئولان محلی درست از آب در آمد

  سیل دامن پل دختر را گرفت/دیواره های حفاظتی توان حفاظت ندارند

  لرستان- سیل فروردین ماه اگر چه درس عبرتی برای مسئولان بود تا برای بارش های پائیزه و زمستانه آمادگی لازم را کسب کنند اما کمبود اعتبارات بنا بر گفته فرماندار پل دختر و هم چنین کندی عملیات احداث دیواره ساحلی حالا دست شهر را در برابر مقابله با سیل خالی گذاشت.