همه‌ی خبرهای امروز
 • پروژه پل تا پل ۱۳۹۹-۰۴-۰۵ ۰۸:۴۵

  خاموشی ۱۰ ساله روزشمار پروژه «پل تا پل» در ساری

  ساری- اگر گذرتان به بلوار داراب ساری افتاده باشد، رژه اعداد بر روی تابلوی روزشمار با هدف شمارش معکوس پایان پروژه «پل تا پل»آشناسست.

 • آلاشت ۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۱۲:۳۶

  گلایه نجوم شناسان و گردشگران

  چشم های رصدخانه آلاشت به روی آسمان بسته است؛ رصد خانه شمال کشور در انتظار بازگشایی

  مازندران- خورشیدگرفتگی روز یک‌شنبه یکم تیر در سراسر کشور نه‌تنها مشتاقان بسیاری را برای ثبت و ضبط این واقعه به دورهم جمع کرد بلکه فرصتی نیز برای نجوم شناسان و متولیان امر فراهم ساخت تا یک‌بار دیگر امکانات خود را در چنین مواقعی محک بزنند.

 • يك قلاده پلنگ ايراني كشته شد ۱۳۹۹-۰۳-۳۰ ۱۱:۲۳

  از فضای مجازی تا دنیای واقعی

  تلاش ها برای رد زنی شایعه شکار پلنگ مازندران ادامه دارد

  مازندران- از روز جمعه ۲۳ خردادماه که شایعه کشته شدن یک پلنگ و زخمی شدن پلنگی دیگر در فضای مجازی شدت گرفته و خبرهای ضدونقیضی دست‌به‌دست می‌شود این موضوع مسئولان را بر آن داشته تا با رصد منطقه صحت‌وسقم این خبررا موردبررسی قرار دهند.

 • هراز ۱۳۹۹-۰۳-۲۷ ۱۲:۰۷

  هم‌زمان با فرارسیدن تعطیلات پایان هفته

  محورهای مازندران با محدودیت ترافیک روبروست/سفرهای غیرضروری مخاطره‌آمیز است

  ساری- هم‌زمان با نزدیک شدن به تعطیلات پایان هفته باری دیگر محورهای ارتباطی شمال کشور و به‌ویژه در استان مازندران با حجم ترافیکی بسیاری زیادی روبرو می‌شود که نه‌تنها موجب اعمال محدودیت‌های ترافیکی شده بلکه برای بسیاری از متولیان بهداشت به‌واسطه انتشار شیوع ویروس کرونا نگران‌کننده است.

 • ترافیک ۱۳۹۹-۰۳-۱۴ ۱۷:۱۵

  طی ۱۰ روز گذشته

  ۲میلیون مسافر وارد مازندران شدند/نگرانی بابت انتقال کرونا بالا گرفت

  ساری- جاده‌های مازندران در روزهای اخیر بار دیگر شاهد ترافیک سنگین مسافران و به‌اصطلاح گردشگران است ، ترافیکی که حدود یک هفته پیش نیز به دلیل تعطیلی چندروزه عید فطر هم قابل‌مشاهده بود.

 • رأس دام در کشتارگاه ها ۱۳۹۹-۰۳-۱۲ ۱۴:۰۷

  فیلم ذبح دام های تلف شده در کشتارگاه مازندران تکذیب شد

  مازندران- طی دو روز گذشته کلیپی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که ادعا شده یکی از کشتارگاه های مازندران دام های تلف شده ذبح می شود لذا در این فیلم چند راس گوسفند نشان داده می شود که زخمی یا بیمار هستند و یا تلف شده اند!

 • مازندران ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ ۰۹:۰۲

  مازندران برای پذیرایی از گردشگران آماده می‌شود

  گردشگری پذیری به قیمت جان مردم!نگرانی بابت سفر به شمال بالا گرفت

  مازندران - گردشگری پذیری، تراکم جمعیتی، روابط سنتی، نزدیکی مناطق شهری و روستایی و جابه‌جایی پرتعداد مردم مازندران از بنیادی‌ترین عوامل سرعت بخشیدن به انتشار ویروس کرونا است و لذا در شرایطی که بسیاری از متولیان بهداشتی و درمانی هشدار می‌دهند که حضور گردشگران در این استان به‌طور حتم به افزایش آمار کرونا دامن می‌زند اما مسئولان استان به دنبال راه‌اندازی تأسیسات گردشگری به‌منظور جلوگیری از خسارت بیشتر به صاحبان این اماکن هستند.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ ۱۰:۵۴

  مسئولان هشدار دادند

  مازندران روی موج کرونا/وضعیت عادی نشده است

  مازندران- ویروس کرونا سی‌ام بهمن‌ماه با شناسایی دو بیمار از سوی دانشگاه علوم پزشکی بابل یکی از دو دانشگاه علوم پزشکی در استان مازندران شیوع یافت و طبق آخرین گزارش دو دانشگاه در نخستین روز این هفته هم‌اکنون ۳۶۶ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۳۰۴ بیمار در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و ۶۳ نفر نیز در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی بابل تحت درمان قرار دارند.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۲-۱۳ ۰۸:۱۲

  با عادی‌سازی روابط اجتماعی

  شمار بیماران کرونایی در مازندران رو به افزایش است/آمارها سه‌رقمی شد

  مازندران- با برداشته شدن محدودیت‌های تردد بین استانی و هم‌چنین بازگشایی مراکز خدماتی و به‌عبارت‌دیگر عادی‌سازی شرایط کسب‌وکار بنا بر اعلام مسئولان در آخرین روزهای هفته گذشته شاهد روند افزایشی آمار بیماران کرونایی هستیم.

 • کارگران ۱۳۹۹-۰۲-۱۳ ۰۸:۱۲

  در جلسه هم اندیشی کارگران مازندران مطرح شد

  سفره معیشت کارگران کوچک شده است

  مازندران- جلسه هم اندیشی نمایندگان کارگران مازندران در حالی در آخرین روز های هفته به میزبانی استاندار برگزار شد، که دستمزد کم و نامتناسب با تورم و سبد هزینه خانوار، بدهی های دولت به تامین اجتماعی، مردودی شورای عالی کار در تامین خواسته های کارگران،دغدغه واگذاری صنایع چوب و کاغذ مازندران و مسائل کارگران ساختمانی از جمله دغدغه های مطرح شده بود.

 • مازندران ۱۳۹۹-۰۲-۰۵ ۱۵:۱۳

  به دلیل تعطیلی دو ماهه

  سایه کرونا بر اقتصاد مازندران سنگینی می کند/چرخ گردشگری به حرکت در می آید

  مازندران- افزون بر ۹۰ درصد اقتصاد مازندران بر پایه سه حوزه کشاورزی، صنعتی و گردشگری است که به دلیل شیوع بیماری کرونا خسارتی بالغ‌بر دو هزار میلیارد تومان در این مدت کوتاه تجربه کرده است.

 • مازندران ۱۳۹۹-۰۱-۲۳ ۱۶:۴۴

  بر خلاف تصور هم وطنان

  سفر به مازندران ممنوع است/ بیماری روند کاهشی داشته اما تمام نشده است

  ساری- هم زمان با ورود به مرحله دوم طرح فاصله گذاری اجتماعی در سراسر کشور عده ای از هم وطنان نیز تصور می کنند وضعیت استان های کشور عادی شده و دیگر محدودیتی برای فعالیت و یا سفر ندارند در صورتی که بنا بر گفته مسئولان استان این تصور غلط است.

 • محدودیت تردد ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۱:۳۵

  آسیب پذیری شهر های ساحلی بالاست

  مسئولان به دنبال شکست کرونا؛ مسافران در صدد دور زدن مسئولان

  مازندران- در حالی که عزم ملی اعم از مردم، مسئولان و کادر درمانی به دنبال شکست کرونا است اما در کمال ناباوری متاسفانه عده ای از مسافران هنوز در صدد دور زدن مسئولان بهداشتی برای رسیدن به شهر های ساحلی هستند!

 • مازندران ۱۳۹۹-۰۱-۰۶ ۱۶:۵۲

  با وجود هشدارهای مکرر سفر به شمال کشورادامه دارد

  توزیع رایگان کرونا/بزرگ ترین سرمایه مازندران تبدیل به تهدید شده است

  ساری- استان مازندران سالانه میزبان حدود ۳۰ میلیون گردشگر است که تقریبا ۲۰ درصد آن در ایام نوروز به استان سفر می کنند که با ورود کرونا ویورس به استان صنعت گردشگری استان تحت الشعاع قرار گرفته است .

 • بخش ویژه «بیماران کرونا» بیمارستان شریعتی مشهد ۱۳۹۸-۱۲-۲۷ ۱۰:۱۱

  به منظور جلوگیری از تشویش اذهان عمومی

  آمار کرونا اعلام نمی شود/ مازندران در پیک بیماری است

  ساری- دانشگاه علوم پزشکی مازندران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که از این پس آماری از وضعیت مبتلایان به ویروس کرونا را منتشر نخواهد کرد.

 • کرونا ۱۳۹۸-۱۲-۱۲ ۱۱:۱۰

  آخرین رخدادهایی که ویروس ناخوانده رقم زده است

  «کرونا» زندگی مردم مازندران را مختل کرد/لطفاً در خانه بمانید

  مازندران- طبق آمارها در استان مازندران ۳۵۰ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا در مراکز درمانی بستری شدند که تاکنون۴۶ نفر در مازندران مبتلابه ویروس کرونا شدند که از این تعداد ۲ نفر بهبودیافته و از مراکز درمانی مرخص شدند و دو نفر نیز جان خود را از دست دادند که یکی از آن‌ها اهل استان تهران بود.

 • میانکاله ۱۳۹۸-۱۲-۱۱ ۱۲:۴۵

  ۳۰ هزار پرنده قتل عام شدند

  مرگ پرندگان میانکاله در هاله ای از ابهام/ رد پای شکارچیان شایعه یا واقعیت؟

  مازندران- درحالی‌که افکار عمومی در طی هفته گذشته کم‌کم در حال فراموشی و دست برداشتن از گمانه‌زنی‌های مختلف پیرامون مرگ پرندگان این تالاب بود به‌یک‌باره بیانیه‌ای در فضای مجازی مازندران منتشر و دست‌به‌دست شد که در آن عده‌ای که خود را «شکارچیان شرق مازندران» نامیدند و اعلام کردند که پرندگان مهاجر تالاب بین‌المللی میانکاله را با ریختن سم قتل‌عام کردند تا انتقاد خود را از محیط‌زیست بگیرند!

 • مازندران ۱۳۹۸-۱۲-۰۸ ۱۲:۰۱

  مازندرانی‌ها با ایجاد کمپین عنوان کردند

  وقت مناسبی برای سفر به شمال نیست/شناسایی ۴ مبتلابه کرونا در بابل

  ساری- با وجود اینکه تعطیلی مراکز آموزشی در سراسر کشور باهدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در دستور کار مسئولان بهداشتی قرار گرفته اما متأسفانه آمار سفر به مناطق شمالی کشور حاکی از آن است که برخی این هشدارها را جدی نگرفته و تعطیلی را فرصتی برای تفریح دانسته تا لزوم مقابله با شیوع بیماری کرونا!

 • انتخابات ۱۳۹۸-۱۱-۲۹ ۱۲:۰۶

  همراه با انتخابات ۹۸

  گشت و گذار در فضای انتخابات مازندران/ از رقابت تا تخریب

 • مازندران ۱۳۹۸-۱۱-۱۸ ۱۱:۲۷

  فروش پرندگان در فریدون‌کنار نهادینه‌شده است

  شکار پرندگان ممنوع یا آزاد؟ ابلاغیه‌هایی که خریدار ندارد

  میهن- در حالی که مرگ و میر افزون بر ۲۰ هزار بال پرنده مهاجر در تالاب میانکاله هنوز در افکار عمومی شفاف نشده است فروش پرندگان شکاری آن هم در بازار فریدونکنار به مردم موج دیگری از نگرانی برای شهروندان به وجود آورده است.