همه‌ی خبرهای امروز
 • ۱۳۹۷-۰۶-۱۶ ۱۱:۱۰

  تلاش بیهوده صهیونیست‌ها برای جلوگیری از آزادسازی ادلب

   رضا پورصالح

  اگر چه عملیات‌های پراکنده‌ای در روزهای اخیر در این مناطق درحال انجام است، اما به نظر می‌رسد در روزهای آینده شاهد جدیت بیشتری در امر پاکسازی این مناطق باشیم

 • صادق کوشکی - کراپ‌شده ۱۳۹۷-۰۶-۱۱ ۱۷:۰۹

  رجزخوانی در ساعت صفر!

  این که تصور شروع جنگ دیگری در سوریه داشته باشیم، احتمال بسیار ضعیفی دارد. در حقیقت 50 هزار تروریست باقیمانده در ادلب برای آمریکایی‌ها چندان اهمیتی ندارد که بخواهند وارد جنگ تمام عیار با روسیه شوند.

 • احمد یوسفی صراف ۱۳۹۷-۰۴-۲۶ ۱۳:۴۵

  حرکات حساب نشده آمریکا در مقابل اروپا

  این سخنان حاوی کدهایی دیپلماتیک است!

  احمد یوسفی صراف / دبیر بین الملل اروپا دشمن ماست ! جمله ای که ده ها سال است از دهان مسئولین آمریکایی در هیچ رسانه یا حتی جلسه ای خصوصی نیز شنیده نشده است. اما دونالد ترامپ در حالی که در خاک اروپا قدم بر میداشت این جمله را با تفسیر خاص خودش به راحتی به زبان آورد.

 • فؤاد ایزدی ۱۳۹۷-۰۴-۱۱ ۱۲:۵۲

  کره شمالی برنده سناریوی مذاکره با آمریکا

  فواد ایزدی

  درحالی که اوایل ماه گذشته میلادی رهبران ایالات متحده و کره شمالی در سنگاپور با یکدیگر ملاقات و توافق کردند که به سمت «خلع سلاح اتمی» حرکت کنند، اما دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بلافاصله تحریم‌های کره شمالی را به مدت یک سال تمدید کرد و این پرسش به وجود آمد که آیا واقعاً کره شمالی قرار است خلع سلاح شود؟

 • کوشکی ۱۳۹۷-۰۴-۰۹ ۱۳:۰۶

  انقلاب بحرین متوقف نمی‌شود

  صادق کوشکی

  در چند روز گذشته خبرهایی منتشر شد مبنی بر وخامت حال آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر معنوی انقلاب مردم بحرین؛ و خانواده ایشان همه مسئولیت پیامدهای بیماری ایشان را متوجه حکومت آل خلیفه کردند. با این حال برای اینکه بدانیم چرا وضعیت کنونی قیام مردم بحرین به فضای کنونی رسیده و نقش آیت الله عیسی قاسم در این مسیر چه بوده، نیازمند توجه به چند نکته است.

 • سید حسام رضوی ۱۳۹۷-۰۴-۰۸ ۱۳:۰۱

  پشت پرده حملات هوایی آمریکا به طالبان

  سیدحسام رضوی

  قدس آنلاین: با انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده، وی توجه ویژه و بیشتری به منطقه آسیای مرکزی به ویژه افغانستان را در راهبرد امنیت ملی آمریکا خواستار شد زیرا از این طریق می‌خواهد رقبای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خود شامل ایران، روسیه و چین را که منافع اقتصادی، سیاسی و نظامی در این ناحیه دارند، آزار دهد.