همه‌ی خبرهای امروز
 • دیدار تیم های فوتبال سایپا و پدیده ۱۳۹۸-۰۶-۰۴ ۱۱:۰۵

  کرج خانه سایپا نیست

  سعید فغانی

  البرز- «سایپا به خانه خود برمی گردد» جمله ای که این روزها مکررا از زبان برخی مسئولان استان البرز شنیده می شود و در رسانه های مختلف در حال بازنشر است.

 • استعفا ۱۳۹۸-۰۴-۲۴ ۱۱:۱۶

  نقدی براستعفای شهردار فردیس

  ناکامی در اولین انتخاب!

  مجتبی علی مردانی

  البرز- نخستین شهردار فردیس پس از نزدیک به ۲ سال از مسئولیت خود استعفا کرد تا شورای شهری ها در اولین انتخاب خود با ناکامی وچالش روبرو شوند.

 • انتخابات مجلس ۱۳۹۸-۰۳-۰۶ ۱۵:۳۸

  یازدهمین انتخاب سرنوشت‌ساز

  حمید یزدانیان(دکترای امنیت ملی)

  البرز- هفتم خردادماه سالروز افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۵۹ است و قریب به ۹ ماه تا انتخابات سرنوشت ساز و نقش آفرین مجلس یازدهم فرصت باقی است.

 • عباس زارع- کرج ۱۳۹۸-۰۲-۱۷ ۱۰:۴۶

  دولتی شدن شهرداری‌ها و کاهش اختیارات شوراها با لایحه "مالیات بر ارزش افزوده"

  عباس زارع، رییس شورای شهر کرج

  البرز- در حالی که شوراها یا به تعبیری پارلمان‌های محلی در جوامع پیشرفته ماکتی از دولت‌های محلی هستند و گستره‌ای از نهادها اعم از شهرداری، پلیس، راهنمایی و رانندگی، آموزش و پرورش، مخابرات و... زیر سیطرۀ نظارتی نمایندگان مردم و به دور از موازی‌کاری و عملکرد جزیره‌ای به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند اما حیطۀ اختیاراتِ شوراهای اسلامی در کشورمان روز به روز تقلیل یافته و می‌رود که فقط نام و عنوانی از آن باقی بماند.

 • روزنامه ها ۱۳۹۸-۰۲-۱۲ ۱۲:۵۷

  تبلور ناعدالتی در توزیع آگهی‌های نشریات/ضرورت ورود دستگاه‌های نظارتی به عملکرد ارشاد البرز

  البرز- در حالی که انتظار اهالی رسانه البرز از اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی این استان نگاهی عادلانه و برابر در اجرای طرح های حمایتی است اما این مهم متاسفانه به بوته فراموشی سپرده شده است.

 • گل ریحان-1 ۱۳۹۸-۰۲-۱۱ ۱۱:۰۵

  نماینده البرز ناکام شایسته لیگ آزادگان

  لیگ برتر جایی برای دو" گل" نداشت

  مجتبی علی مردانی

  البرز- لیگ یک فوتبال ایران در حالی با معرفی دو تیم صعود کننده به لیگ برتر فوتبال ایران به پایان رسید که گل ریحان نماینده استان البرز علیرغم همه شایستگی ها از رسیدن به بالاترین سطح فوتبال باشگاهی ایران جا ماند.