همه‌ی خبرهای امروز
 • بیمارستان هشتگرد البرز ۱۳۹۸-۰۵-۰۱ ۱۴:۱۶

  با وجود گذشت ۱۹ سال

  مشکلات «گرداگرد» بیمارستان «هشتگرد» می چرخد

  البرز-شهر جدید هشتگرد از جمله شهر هایی است که ضربان آهنگ رشد در آن بسیار تند می زند و با اینکه در طی چند سال گذشت جمعیت این شهر به افزون بر ۶۰هزار نفر رسیده است اما امکانات درمانی و نیاز مراکزی هم چون بیمارستان با جمعیت ساکن در این شهر تناسبی ندارد.

 • رودخانه کرج ۱۳۹۸-۰۴-۱۳ ۱۲:۴۹

  بی‌رمقی«جان» در امواج خروشان آب

  رودخانه کرج قربانی می‌گیرد

  البرز- جاده زیبای چالوس و رودخانه پرطراوتش که خاطره خوش سفر را برای خیلی از ما ایرانی ها تداعی می کند این روزها خبرهای خوبی را مخابره نمی کند و متاسفانه شاهد حوادث تلخی درپیرامون آن هستیم.

 • جاده چالوس ۱۳۹۸-۰۳-۲۲ ۱۰:۰۶

  افتتاح فازاول اتوبان تهران شمال در اواخر تابستان؛

  چهارمین جاده زیبای دنیا نفس می‌کشد

  البرز- اگر تا سال های نه چندان دور شلوغی وترافیک جاده چالوس به روزهای محدودی از سال خلاصه می شد ویک طرفه کردن آن برای خلاصی از بار ترافیک اتفاقی ویژه محسوب می شد اما امروز به لطف افزایش خودروها، ویلادار شدن بخشی از مردم در شهرهای شمالی و تمایل فزاینده مردم به سفر شکلی متفاوت یافته است.

 • اشتغال ۱۳۹۸-۰۳-۱۳ ۱۰:۳۴

  قدس آنلاین بررسی کرد

  صیانت از" تولید" راهکار مقابله با جنگ اقتصادی دشمن

  زهره رزمی آذر

  البرز- در شرایط کنونی کشور وبا توجه به تحریم های اعمال شده بهترین راه حمایت از تولید از نگاه اقتصاد دانان ایجاد شرایط مناسب برای افزایش پس‌انداز تولیدکنندگان، امکان ارتباط با سرمایه‌گذاران خارجی برای جذب سرمایه و تکنولوژی، هدایت نقدینگی به سمت تولید، دفع موانع اداری راه‌اندازی کسب‌وکار وکاهش مالیات بر فعالیت‌های تولیدی است.

 • اجاره‌ بها ۱۳۹۸-۰۳-۱۲ ۱۱:۵۱

  قدس آنلاین از افزایش سرسام آور اجاره گزارش می دهد

  دیوار کوتاه "اجاره‌نشین‌ها"درقیمت گذاری‌های سلیقه‌ای

  مجتبی علی مردانی

  البرز- افزایش سرسام آور اجاره بها در مناطق مختلف کلانشهر کرج و استان البرز این روزها به دغدغه ای بزرگ برای مستاجران مبدل شده است.

 • اهدا-1 ۱۳۹۸-۰۲-۲۶ ۱۱:۲۵

  گزارش قدس آنلاین از مراسم تجلیل از خانواده های اهدا کننده عضو در البرز

  روایتی تلخ وشیرین از آنهایی که بی‌دریغ زندگی می‌بخشند

  البرز- در روزگاری که چشم بر درد دیگران بستن شکل فزاینده ای به خود گرفته هستند خانواده هایی که با گذشت و فداکاری، ترجمان بخشیدنی بی دریغ می شوند و حیاتی دوباره به هم نوع می بخشند وبار دیگر این شعر زیبا را در ذهنمان نقش می بندد که بنی آدم اعضای یکدیگرند.

 • البرز ۱۳۹۸-۰۲-۲۵ ۱۴:۵۷

  به دلیل فرسودگی و کمبود اعتبارات

  ناوگان حمل‌ونقل کرج دود می‌کند

  کرج- کلان‌شهر کرج به‌عنوان مرکز استان البرز در حالی از آلودگی هوا رنج می‌برد که تاکنون به دلایل متعدد اقدامی برای تقویت ناوگان حمل‌ونقل عمومی این شهر برداشته نشده و تمامی اهداف از پیش تعیین‌شده در این راستا نیز به دلایل تحریم و یا شانه خالی کردن دولت از زیر بار تعهدات به سنگ خورده است.

 • البرز ۱۳۹۸-۰۲-۱۵ ۱۲:۵۳

  نشست خبری پرحاشیه متولی فرهنگی البرز /نقد رسانه‌هابه نحوه توزیع آگهی‌های دولتی

  البرز- اولین نشست خبری فصلی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز در حالی با حضور فعالان رسانه ای این استان برگزار شد که با حاشیه های بسیاری همراه بود.

 • عباس زارع ۱۳۹۸-۰۲-۱۰ ۱۶:۲۶

  رییس شورای شهر کرج:

  ناهماهنگی دستگاه‌های اجرایی معضل بزرگ شوراها و شهرداری‌ها است

  البرز - عباس زارع با بیان اینکه چتر حمایتی برای شوراها و شهرداری‌ها توسط نهادهای مختلف وجود ندارد، گفت: سالیانه مبالغ قابل توجهی در غالب ماده ۱۶ به دستگاه های حاکمیتی و دولتی به شیوه های مختلف از سوی شهرداری ها کمک می‌شود ولی در مقابل خدمات مورد نیاز را کسب نمی‌کنیم.

 • شهردار کرج ۱۳۹۸-۰۲-۰۸ ۱۵:۳۹

  شهردار کرج خبرداد

  افتتاح زیرگذر "آیت الله هاشمی رفسنجانی" در آینده نزدیک

  البرز- علی اصغر کمالی زاده از افتتاح پروژه ادامه مهرویلا (زیرگذر آیت الله هاشمی) طی چند روز آینده خبر داد.

 • آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی ۱۳۹۸-۰۲-۰۷ ۱۶:۱۲

  نماینده ولی فقیه در استان البرز:

  آمریکا جنگ را از صحنه عینی به صحنه مجازی برده است

  البرز - آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی بااشاره به اینکه در سایه مقاومت است که امروز آمریکا جنگ را از صحنه عینی به صحنه مجازی برده است، گفت: اگر سپاه آن مقاومت و صبور بودن را نداشت صحنه های مختلف را واگذار کرده بود.

 • جمشید انصاری ۱۳۹۸-۰۲-۰۷ ۱۴:۴۱

  رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور:

  نظامی به عنوان استخدام نخبگان نداریم

  البرز - جمشید انصاری با بیان اینکه نظامی به عنوان استخدام نخبگان نداریم و چارت به کارگیری آنان نیز بر مبنای عدالت استخدامی و برای همه داوطلبان انجام می‌شود، گفت: از۲۳ میلیون نفر نیروی کار کشور حدود سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در بخش عمومی مشغول به کار هستند.

 • جمشید انصاری ۱۳۹۸-۰۲-۰۷ ۱۳:۳۳

  رئیس سازمان استخدامی و امور اداری کشور:

  ادغام دو سازمان اموراستخدامی و برنامه‌ و بودجه در عمل موفق نبود

  البرز - جمشید انصاری با بیان اینکه ادغام دو سازمان امور استخدامی و برنامه‌وبودجه برای توسعه هرچه بیشتر امور صورت گرفت اما در عمل موفق نبود گفت: هنوز درگیر مسائل ریز سازمانی هستیم.

 • جمالی نژاد ۱۳۹۸-۰۲-۰۵ ۱۱:۱۴

  معاون وزیر کشور:

  ۲۰۰ شهر کشور در سیل اخیر آسیب دید

  البرز- مهدی جمالی نژاد از آسیب ۲۰۰ شهر از کشور در سیل اخیر خبرداد و گفت: موضوع بازتوانی در شهرها و روستاهای آسیب دیده در دستور کار است.