همه‌ی خبرهای امروز
 • جنگل‌های هیرکانی ۱۳۹۸-۰۴-۲۵ ۱۱:۲۷

  با ثبت جهانی و در راستای حراست از موزه طبیعی دنیا

  جنگل‌های هیرکانی جنگلبان می خواهد

  گرگان- ثبت جنگل‌های هیرکانی در هفته گذشته با موج از تبریک‌های متفاوت از طرف استانداران و مسئولان این استان‌ها همراه بود اما نکته مغفول در این پرونده این است که چه شخصی و چگونه باید از این جنگل‌ها پاسداری کند؟

 • گندم ۱۳۹۸-۰۴-۰۴ ۰۹:۲۱

  به دلیل اعتراض کشاورزان به قیمت خرید تضمینی

  گندم گلستان خریدار دارد فروشنده ندارد

  گلستان-باوجوداینکه همه‌ساله یکی از گلایه‌های کشاورزان هم‌زمان با فصل برداشت کمبود تعداد مراکز خرید گندم و پرداخت مطالبات ناشی از فروش این محصول بود اما امسال چنین گلایه‌ای از طرف زارعان گلستانی مطرح نیست زیرا بسیاری از آن‌ها رغبتی برای فروش گندم و دسترنج خود به قیمت‌های دولتی ندارند.

 • گلستان ۱۳۹۸-۰۴-۰۱ ۱۰:۰۲

  سیل مشکلات در مناطق سیل‌زده پس از ۳ ماه

  بازسازی در گلستان حرکت لاک‌پشتی دارد/ بانک‌ها لنگ می‌زنند

  گرگان-هم‌زمان با جاری شدن سیل بسیج نیروهای مردمی برای کمک به سیل‌زدگان دلگرمی بسیاری را برای مردم اق قلا و گمیشان به همراه داشت اما حالا باوجود کوتاه آمدن سیل حجم کمک‌ها و شور رسیدگی به مشکلات مردم نیز ظاهراً فروکش کرده است.

 • آشوراده ۱۳۹۸-۰۳-۱۱ ۱۰:۵۸

  گردشگری در گلستان مناقشه‌ای باریشه ۱۶ ساله

  کار در«آشوراده» بالا گرفت/فعالان محیط‌زیست شکایت کردند

  گرگان-قدس: طرح گردشگری مبتنی بر طبیعت یک از اصطلاحات و بنا بر گفته مسئولان استان گلستان فرصتی برای بهره‌برداری اقتصادی از زیستگاه‌های طبیعی است که البته چندین سال است به بلای جان جزیره آشوراده و دوستدارانش تبدیل‌شده است.

 • جنگل بان ۱۳۹۸-۰۲-۱۸ ۱۵:۳۳

  با اخراج ۴۷۰ قرق بانان

  جنگل‌های گلستان برای قاچاقچیان قرق شد

  گرگان- هنوز رد پای سیل در استان‌های شمالی خشک نشده و زخم تبرهای قاچاقچیان چوب‌بر تنه درختان «هیرکانی» التیام نیافته است که در اقدامی تأمل‌برانگیز قرق بانان گلستان از کار بیکار و از جنگل بانی معاف شدند.