همه‌ی خبرهای امروز
 • جانباز ۱۳۹۹-۰۳-۲۱ ۰۹:۲۵

  قدس آنلاین از کرمانشاه گزارش می‌دهد

  «خودسوزی» پایان جان‌سوز بی‌توجهی به مشکلات جانبازان

  کرمانشاه- در میان اخبار تلخ و شیرین بسیاری که روز دوشنبه در فضای رسانه‌ای کشور منتشر شد خبر خودسوزی یک جانباز دفاع مقدس آن‌هم در مقابل بنیاد شهید کرمانشاه از بین تمامی این خبرها تلخ‌تر بود.

 • آسیه پناهی ۱۳۹۹-۰۳-۱۱ ۱۲:۰۴

  مردم سوال می کنند

  تفاوت‌تخریب ویلای دختر وزیر با آلونک‌نشینان چیست/دستگاه قضایی ماجرا را پیگیری کند

  کرمانشاه- کرمانشاه- سه‌شنبه هفته گذشته ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۹۹ یک زن آلونک ساکن شهرک فدک پس از تخریب سرپناهش توسط مأموران اجرائیات شهرداری کرمانشاه، در مسیر انتقال به کمپ «چشمه سفید» دچار سکته قلبی شد و جان خود را از دست داد و حال این موضوع به یکی از پرحاشیه ترین موضوعات فضای مجازی و رسانه‌ها نه‌تنها در استان کرمانشاه بلکه در کشور تبدیل‌شده است.

 • رودخانه قره سو ۱۳۹۹-۰۲-۲۹ ۱۲:۲۴

  باوجود وعده‌های مکرر

  چشم رودخانه «قره‌سو» به اعتبارات خشک شد/بی‌سامانی در طرح ساماندهی

  کرمانشاه- رودخانه قره‌سو به‌عنوان تنها رودخانه دائمی شهر کرمانشاه درگذشته به‌عنوان منبع آب شرب شهر کرمانشاه مورداستفاده قرار می‌گرفت اما در سال‌های اخیر به دلیل تخلیه بیش‌ازاندازه فاضلاب‌های شهری، کشاورزی و صنعتی به لحاظ آلودگی آن‌قدر در وضعیت بغرنجی قرار دارد که حتی جان هزاران آبزی درون خود را بارها گرفته است.

 • طاق بستان کرمانشاه ۱۳۹۹-۰۲-۲۴ ۱۲:۵۴

  آمار بیکاران هم چنان روند افزایشی دارد

  سایه سنگین کرونا بر اقتصاد کرمانشاه/واحدهای گردشگری و تولیدی ضرر می دهند

  کرمانشاه- سایه‌اندازی کرونا بر اقتصاد کرمانشاه از کارگر گرفته تا کاسب و کشاورز حاصلی به‌جز رکود، بیکاری و افت اقتصادی نداشته است.

 • بیمارستان اسلام اباد غرب ۱۳۹۹-۰۲-۱۰ ۰۹:۴۵

  با بازسازی مجدد

  زخم های بیمارستان اسلام آباد غرب درحال التیام است

  کرمانشاه- بخش عمده ای از بیمارستان اسلام آبادغرب در حالی که چند ماه قبل از زلزله به بهره برداری رسیده بود در جریان زلزله ۷.۳ ریشتری ۲۱ آبان سال ۹۶ دچار آسیب شد و فاز نخست این بیمارستان که قدمت زیادی داشت نسبت به مرحله دوم آسیب کمتری دید.

 • کشت برنج ۱۳۹۹-۰۲-۰۷ ۱۲:۳۸

  دغدغه مسئولان کرمانشاه از افزایش سطح زیر کشت

  کشت برنج سفره‌های زیرزمینی را خالی می‌کند

  کرمانشاه- در استان کرمانشاه ۲۳ دشت وجود دارد که از این تعداد ۸ دشت ممنوعه است و این موضوع می‌تواند به‌عنوان زنگ خطری باشد تا در مصرف آب به‌ویژه در بخش کشاورزی تجدیدنظر کنیم اما بااین‌وجود با این تهدید آبی بخش زیادی از اراضی این استان زیر کشت برنج قرار دارد.

 • "دردهای خفته ی بیکاری" ۱۳۹۹-۰۱-۲۲ ۱۴:۱۳

  اصناف در انتظار حمایت های دولتی

  کرونا تب بیکاری درکرمانشاه را افزایش داد

  کرمانشاه- براساس اعلام مرکز آمار ایران، استان کرمانشاه در زمستان ۹۸ نرخ بیکاری ۱۷.۸ درصدی را تجربه کرد و این نرخ در مدت مشابه سال قبل از آن ۲۱.۱ رصد بوده است که نشان دهنده کاهش ۳.۲ درصدی نرخ بیکاری است اما این استان با همین نرخ بیکاری بر روی سکوی دوم بیکارترین استان کشور ایستاده است.

 • مرزسومار ۱۳۹۸-۱۲-۱۴ ۱۱:۳۶

  با توسعه مرز سومار

  نبض صادرات در کرمانشاه جان می‌گیرد

  کرمانشاه- باوجوداینکه مرز سومار کوتاه‌ترین مسیر را تا بغداد به‌عنوان پایتخت عراق دارد و سهولت مناسبی را برای دسترسی به بخش عربی عراق فراهم می‌کند اما از کمبود زیرساخت‌ها به‌عنوان اصلی‌ترین مشکل رنج می‌برد و در حال حاضر در بسیاری از زیرساخت‌ها ازجمله جاده، برق، مخابرات، آب و امکانات بهداشتی با مشکل مواجه است.

 • تخلفات انتخاباتی ۱۳۹۸-۱۲-۰۲ ۱۰:۱۲

  مسئولان قضایی و اجرایی هشدار دادند

  تحرکات کاندیدها رصد می‌شود/خریدوفروش رأی ممنوع است

  کرمانشاه- با پایان یافتن زمان تبلیغات کاندیدها و شمارش معکوس برای آغاز حماسه‌ای دیگر بسیاری از دست‌اندرکاران اجرایی انتخابات برای برپایی انتخاباتی سالم تلاش می‌کنند تا تخلفی در این راستا حادث نشود و حقی از مردم پایمال نگردد.