همه‌ی خبرهای امروز
 • بازدید اصحاب رسانه از مسیر ریلی مشهد سرخس ۱۳۹۸-۱۱-۱۶ ۱۱:۴۳

  دهه فجر و خبر های خوش دولتمردان

  قطار اردبیل –میانه دهه فجر ۹۹ به مقصد می رسد

  اردبیل- عملیات اجرایی راه‌آهن میانه - اردبیل به طول ۱۷۳ کیلومتر در سال ۸۳ شروع‌شد و اگر چه قرار بود تا ظرف مدت سه سال برای بهره‌برداری برسد اما متأسفانه این قول عملی نشد و افزون بر ۱۵سال مردم این استان را چشم انتظار گذاشته است.

 • نفت سفید ۱۳۹۸-۱۱-۱۰ ۱۱:۱۳

  دشت مغان بر روی نفت خوابیده است

  اکتشاف نفت اقتصاد اردبیل را رونق می‌بخشد

  اردبیل- دشت مغان با ۲۰۰ هزار هکتار اراضی کشاورزی یکی از حاصلخیزترین مناطق ایران در تولید محصولات کشاورزی و زبانزد خاص و عام است اما جالب است که بدانید مطالعه اکتشافات نفتی نشان می‌دهد که مغان علاوه بر منابع و محصولات کشاورزی، دارای ذخایر سرشار نفتی است.

 • اردبیل ۱۳۹۸-۱۰-۰۸ ۱۰:۱۲

  اردبیل رکورددار جذب گردشگران در زمستان است

  گردشگری زمستانه فرصتی برای رونق اقتصادی

  اردبیل- بنا بر اعلام مسئولان نواحی کوهستانی، دامنه‌های برفی و پیست‌های اسکی کشور سالانه میزبان حدود ۱۵ میلیون گردشگر است.

 • اردبیل-قلعه اولتان ۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۳:۳۷

  به دلیل بی توجهی در مرمت و بازسازی

  پناهگاه «اولتان» بی پناه مانده است

  اردبیل- «اولتان قالاسی» شهری باستانی متعلق به دوران ساسانی در پارس‌آباد مغان است که ارگ اولتان در جوار رود ارس به دلیل مقاومت در برابر سپاه روم حکایت‌های بسیاری را درون خود جای‌داده است.

 • شال خلخال ۱۳۹۸-۰۹-۰۸ ۱۴:۵۱

  پای دادستانی به پروژه های سد سازی اردبیل باز شد

  سدهای معیشتی که برای مردم آب و نان نشد/حیف‌ومیل بیت‌المال با اجرای طرح‌های غیر کارشناسی

  اردبیل- سال ۱۳۹۱ خبر ساخت سد معیشتی «شیران چشمه شال» موجب خوشحالی بسیاری از مردم این منطقه شد ولی بعد از گذشت مدتی این سد معیشتی روستایی که باهدف تأمین آب کشاورزی زمین‌های پایاب سد در روستای شال در دل کوهستان «پلنگا» در دست‌ساخت بود متوقف شد.

 • دریاچه نئور اردبیل ۱۳۹۸-۰۸-۰۸ ۱۲:۵۹

  پیگیری قدس آنلاین از یک پرونده ۵ ساله

  دریاچه «نئور»اردبیل تیمار می‌شود

  اردبیل- نئور یکی از مناطق تحت حفاظت محیط‌زیست و یکی از مناطق نمونه گردشگری استان اردبیل است که البته این روزها حال‌وروز خوبی ندارد زیرا به هم خوردن حیات گونه‌ها ازجمله ماهی قزل‌آلا خل دار و رشد جلبک در سطح دریاچه از مشکلاتی است که حیات نئور را تحت تأثیر قرار داده است.