همه‌ی خبرهای امروز
 • وینفرد شفر امروز ۱۰:۴۵

  آبی‌ها به پول ترانسفر حسینی به ایتالیا دل خوش کرده‌اند

  استقلال در منگنه شفر

  سینا حسینی

  ماجرای شکایت مربیان و بازیکنان خارجی از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قصه امروز و دیروز نیست، در سال‌های اخیر هر مدیری که به عنوان نفر نخست این دو باشگاه روی کار آمده است با انتخاب یک مربی جدید سیاست‌های مدنظر خود را دنبال کرده است جدا از اینکه با مربیان و بازیکنان پیشین خود تسویه حساب انجام دهد به همین دلیل مطالبات پرداخت نشده مربیان جدا شده روی هم جمع شد تا میزان بدهی‌های این دو باشگاه از حد معمول خارج شود.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۵-۲۰ ۱۱:۳۸

  فرهاد در مخمصه خود ساخته!

  تنش دوباره میان کادر پزشکی و کادر فنی استقلال

   پس از انتقاد صریح دکتر ستوده از نحوه بدنسازی بازیکنان استقلال، جرقه اختلاف میان کادر فنی و پزشکی باشگاه استقلال زده شد، تا حدی که سرمربی جوان استقلال خواستار حذف دکتر ستوده از کادر پزشکی استقلال شد اما با پادرمیانی احمد سعادتمند اختلاف جدی میان پزشکان باشگاه و کادر فنی موقتاً خاتمه یافت اما این اختلاف نظر در جریان بازی شهرخودرو دوباره به وجود آمد.

 • قهرمانی پرسپولیس ۱۳۹۹-۰۵-۱۹ ۰۲:۵۹

  ناهماهنگی در جشن قهرمانی لیگ نوزدهم

  به نام پرسپولیس به کام سازمان لیگ!

  سینا حسینی

   هنر برگزاری جشن قهرمانی هر رویداد ورزشی نشان دهنده کیفیت برنامه ریزی و مدیریت در آن رشته ورزشی است که متأسفانه این هنر در هیچ‌یک از رشته‌های ورزشی ایران به ویژه فوتبال وجود ندارد به شکلی که هر بار پس از برگزاری یک جشن قهرمانی ده‌ها سوژه انتقادی به شکل برگزاری و کیفیت این مراسم وارد می‌شود تا مشخص شود هیچ درایتی در سطح مدیران فوتبال ایران در این زمینه وجود ندارد!

 • باشگاه استقلال ۱۳۹۹-۰۵-۱۵ ۰۳:۲۲

  مدیرعامل استقلال روی مالکیت ورزشگاه سالخورده مانور می‌دهد

  گچ مالی ویرانه‌های استقلال

  سینا حسینی

   احمد سعادتمند در هفته‌های اخیر با جملات پر طمطراق و امیدوارکننده به دنبال ترمیم روحیه هواداران استقلال برای فصل بعد رقابت‌های لیگ برتر است. او یک روز پس از مسجل شدن قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم با انتشار پست اینستاگرامی وعده از شکل‌گیری یک تیم کهکشانی و رؤیایی داد تا به این ترتیب هواداران را برای ادامه بازی‌ها امیدوار کند.

 • مجیدی و شفر ۱۳۹۹-۰۵-۱۴ ۱۰:۳۱

  رویارویی پر حادثه استقلال و شهرخودرو

  مشهدی‌ها نسخه مجیدی را هم مثل شفر می‌پیچند؟

  سینا حسینی

   استقلالی‌ها هنوز خاطره بازی فصل گذشته در مشهد را از یاد نبرده‌اند، جایی که وینفرد شفر مقابل تیم مدعی شهرخودرو به میدان رفت و با گل بهنام برزای شکست خورد تا همکاری پیرمرد آلمانی با آبی‌های پایتخت به اتمام برسد، پس از آن اتفاق بود فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت آبی‌ها انتخاب شد تا یک تجربه جدید در کارنامه سرمربی آبی‌ها به ثبت برسد.

 • استقلال ۱۳۹۹-۰۵-۰۹ ۱۰:۴۴

  استقلال دوباره به دنبال خریدهای درشت است

  بی‌هنری در حفظ ترکیب اصلی

  سینا حسینی

   استقلال فرهاد مجیدی با نتایج سینوسی بازی‌های لیگ نوزدهم را یکی پس از دیگری پشت سر می‌گذارد به این امید که بتواند سهمیه مستقیم ورود به لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد تا شاید میزان انتقادها به سیستم مربیگری‌اش را به این شکل کاهش دهد.

 • سیدمهدی رحمتی ۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۱۱:۲۰

  همچنان شایعه جدایی رحمتی شنیده می شود

  کلید دروازه شهرخودرو در جیب کیست؟

  سینا حسینی

   چند ماه قبل خبری در رسانه‌های ورزشی در قالب گمانه زنی مطرح شد مبنی بر اینکه کادر فنی استقلال برای مهدی رحمتی پیغام فرستاده وی به باشگاه سابقش بازگردد.

 • دانشگر ۱۳۹۹-۰۵-۰۶ ۰۱:۰۸

  فرهاد مجیدی قید مدافع بی‌انضباط را زد؟

  «دانشگر» بر دو راهی مشهد و اصفهان

  سینا حسینی

   با نزدیک شدن به هفته‌های پایانی لیگ نوزدهم زمزمه‌های جدایی برخی بازیکنان از تیم‌های فعلی خود و احتمال پیوستن آن‌ها به تیم‌های مدعی بسیار زیادتر از قبل شنیده می‌شود، هرچند هیچ یک از بازیکنان اصل موضوع را تأیید نمی‌کنند اما با کالبدشکافی رفتار و نوع حرکات آن‌ها در تیم‌های حال حاضرشان ماجرا تا حدود زیادی علنی می‌شود.

 • کنفدراسیون فوتبال آسیا ۱۳۹۹-۰۵-۰۲ ۱۲:۲۰

  یادداشت/

  درآمدزایی خوب از جیب AFC

  سینا حسینی

  ماجرای کمک هزینه کنفدراســیون فوتبال آسیا به باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آســیا را باید به فال نیک گرفت.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۴-۳۱ ۰۴:۵۴

  شایعه مربیگری مظلومی در تیم ملی نوجوانان

  جفای بزرگ به تیم‌های پایه ملی

  سینا حسینی

  شایعه مربیگری پرویز مظلومی در تیم ملی نوجوانان نه تنها خنده دار بلکه نشان‌دهنده وقوع یک فاجعه بزرگ در سطح تیم‌های پایه فوتبال ایران است!

 • فوتبال ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۱۰:۲۹

  نگاهی به بازی‌های باقیمانده مدعیان کسب سهمیه

  سایه سایت‌های شرط بندی روی ۱۰ بازی ۶ امتیازی

  لیگ نوزدهم را می‌توان عجیب و غریب‌ترین لیگ در ادوار گذشته نام‌گذاری کرد، لیگی که با بیشترین وقفه برگزار شد تا سرنوشت قهرمان تیم‌های صعود کننده به لیگ قهرمانان و تیم‌های سقوط کننده روشن شود.

 • سوارکاری ۱۳۹۹-۰۴-۲۸ ۱۱:۱۰

  آیا پروتکل‌های بهداشتی در مسابقات سوارکاری رعایت می‌شود؟

  پرش در وضعیت قرمز

  جواد رستم زاده

   در حالی که استان خراسان رضوی و به ویژه مشهد از نظر فراگیری کرونا در وضعیت قرمز قرار گرفته و بسیاری از فعالیت‌های روزانه با محدودیت‌های جدی مواجه شده است برخی هیئت‌های ورزشی در تصمیماتی جسورانه اقدام به برگزاری مسابقات هفتگی می‌کنند.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۴-۲۸ ۱۱:۰۱

  یادداشت/

  «آدم معروف»ها کرونا نمی‌گیرند؟

  سینا حسینی

  در حالی که بسیاری از کارشناسان، صاحبنظران حوزه سلامت در برهه کنونی دائماً مردم را به استفاده از ماسک توصیه می‌کنند اما برخی چهره‌های ورزشی بدون توجه به این موضوع مهم همچنان بدون استفاده از ماسک به فعالیت روزمره خود ادامه می‌دهند!

 • Branko Ivanković برانکو ایوانکوویچ ۱۳۹۹-۰۴-۲۶ ۱۰:۴۹

  cas برای رسول پناه زمان می‌خرد؟

  برانکو، پنجره های پرسپولیس را بست

  سینا حسینی

   انتشار یک نقل و قول از سوی وکیل رسمی برانکو ایوانکوویچ موجی از نگرانی را به هواداران پرسپولیس تزریق کرد تا حدی که حتی بازیکنان پرسپولیس در این خصوص با یکدیگر صحبت می‌کردند که مبادا با تصمیم فیفا تیم گل‌محمدی که حالا شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی در اختیار دارد با مشکل غیر منتظره‌ای مواجه شود.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۴-۲۴ ۰۹:۴۵

  یادداشت/

  کاش درباره فوتبال حرف نزنید!

  سینا حسینی

  منتقد شماره یک کارلوس کی‌روش یک‌بار دیگر به واسطه ناکامی در رقابت‌های لیگ برتر مجبور به استعفا شد تا مشخص شود مربیگری در فوتبال به حرف و استدلال‌های روی کاغذ نیست بلکه این کار نیاز به استعداد و توانمندی دارد که هر کسی از آن برخوردار نیست!

 • امیر قلعه نویی ۱۳۹۹-۰۴-۲۳ ۱۱:۱۶

  قلعه‌نویی در به در تیم

  سرگردانی ژنرال در دو راهی کرمان و تهران

  سینا حسینی

   روابط سپاهانی‌ها و امیر قلعه‌نویی پس از حواشی دیدار سپاهان – پرسپولیس دیگر هرگز به روزهای شیرین گذشته برنگشت. هر روز کدورت‌ها و تنش‌ها افزایش یافت تا حدی که حالا طیف گسترده‌ای از هواداران این تیم اصفهانی در شبکه‌های اجتماعی به صراحت عامل ناکامی این تیم را شخص امیر قلعه‌نویی معرفی می‌کنند و شمارش معکوس برای قطع همکاری با این مربی را آغاز کرده‌اند.

 • استقلال ۱۳۹۹-۰۴-۲۲ ۰۴:۲۸

  کارشناسان کشتی و والیبال تیم آبی‌ها را جلو می‌برند!

  استقلال، جولانگاه معاونان چند شغله

  سینا حسینی

  چرخه انتخاب معاونان و مشاوران باشگاه استقلال توسط احمد سعادتمند یکی از مباحث پر چالش هفته‌های اخیر به‌ویژه محافل ورزشی بوده است.

 • استقلال شهر خودرو ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ ۱۰:۳۴

  هفته بیست و چهارم با دوئل‌های کرونایی به نقطه جوش می‌رسد

  «شهرخودرو» و «استقلال» زیر ذره بین مدعیان

  سینا حسینی

  روز دوم هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند روز پرخبری برای اهالی فوتبال و علاقه مندان به این رشته ورزشی به حساب بیاید، انجام بازی استقلال با وجود مثبت اعلام شدن آزمایش کرونای برخی بازیکنان این تیم، سبب شده است بازی استقلال – تراکتورسازی تبریز به یکی از حساس‌ترین بازی هفته تبدیل شود.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۴-۱۸ ۰۷:۱۰

  یادداشت/

  لیگ نیرنگ بازها

  سینا حسینی

  فوتبال ایران از بدو شکل‌گیری خود تا به امروز، چنین فضا و شرایطی را تجربه نکرده بود، هرچند بسیاری از اهالی فوتبال معتقدند اخلاق حرف اول را می‌زند و فوتبال بهانه ای برای تزریق شادابی و نشاط به جامعه است اما با کمی تأمل روی اتفاقات امروز به این باور می‌رسیم که دروغ، فریبکاری و عدم احترام به قانون سرلوحه کار فوتبالی‌ها شده است!

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۴-۱۷ ۰۹:۴۶

  یادداشت/

  حمایت‌های چشم و گوش بسته دپارتمان از داوران

  سینا حسینی

  اشتباه آماتورگونه مهدی سید علی در بازی گل گهر سیرجان و شهرخودرو مشهد می‌توانست آغازگر یک بحران بزرگ باشد، اما خوش اقبالی سید علی وقتی بود که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده مشهد به پایان رسید.

 • استقلال ۱۳۹۹-۰۴-۱۶ ۰۰:۲۱

  بازار اظهار نظرهای بی‌خودی در لیگ برتر داغ است

  ماهی‌گیری از آب گل آلود کرونا

  سینا حسینی

   یک قاعده کلی در فوتبال ایران وجود دارد که هر کسی می‌تواند در ارتباط با هر موضوعی اظهارنظر کند حتی اگر کوچک‌ترین اطلاعات و دانشی در ارتباط با آن داشته باشد، در حالی که در هیچ کجا چنین اتفاقی مرسوم نیست اما در فوتبال ایران همه درباره مسائلی که به آن‌ها ارتباط ندارد صحبت می‌کنند مگر اینکه خلافش ثابت شود.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۴-۱۵ ۰۰:۵۳

  یادداشت/

  کپی غیر بهداشتی از بوندسلیگا و لالیگا

  سینا حسینی

   عدم تصمیم گیری قاطع از ســوی مدیران ارشد ورزش کشور، فوتبال ایــران را با بحرانی بزرگ مواجه ســاخت به شــکلی که حالا همه در تلاش هســتند راه حلی پیدا کنند تا مانع گســترش و شیوع ویروس منحوس کرونا شوند.

 • استقلال ۱۳۹۹-۰۴-۱۵ ۰۰:۴۶

  بازی‌ها فعلاً تعطیل نمی‌شود

  لیگ در توفان کرونای استقلال و فولاد

  سینا حسینی

  صبح روز شنبه هیچ کسی فکرش را نمی‌کرد قرار است چه توفان سهمگینی در لیگ برتر به راه بیفتد، در شرایطی که همه خود را برای تماشای سه بازی نخست هفته بیست و سوم لیگ برتر آماده می‌کردند، تیتر یک خبرگزاری‌ها به خبری بهت آور و شوکه کننده اختصاص یافت!

 • کفاشیان ۱۳۹۹-۰۴-۰۲ ۱۱:۳۵

  آقای خوش خنده ناک اوت می‌شود؟

  گارد بسته قانون مقابل بازگشت کفاشیان

  سینا حسینی

   بازگشت کفاشیان به فدراسیون فوتبال مهم‌ترین خبری بود که صبح یکشنبه در محافل ورزشی در ارتباط با آن صحبت می‌شد.

 • مهدی قائدی ۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۰۱:۲۷

  استقلال تشنه فروش قائدی

  پیشنهاد نجومی قطری‌ها به شماره ۱۰ آبی‌ها

  سینا حسینی

  مدیرعامل باشگاه استقلال در برنامه تلویزیونی «ورزش و مردم» مدعی شد قیمت مهدی قائدی برای ترانسفر مبلغی فراتر از رقم‌های موجود است. اول اینکه ما او را نمی‌فروشیم اما اگر کسی اصرار به استخدام این بازیکن داشته باشد باید رقمی بالغ بر ۵ میلیون دلار پرداخت کند تا بتواند او را به خدمت بگیرد.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۳-۳۱ ۱۲:۱۱

  یادداشت/

  مغزهای کوچک زنگ زده

  سینا حسینی

  مثال «پفک آبی» احمد سعادتمند در ارتباط با نحوه درآمدزایی باشگاه استقلال در ماه‌های آینده در تلویزیون دستمایه تمسخر برخی منتقدان شد، همان منتقدانی که مدعی هستند باشگاه‌های ایرانی باید اروپایی‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهند!

 • مهدی تاج ۱۳۹۹-۰۳-۲۱ ۱۱:۲۵

  کارشناسان به ادعای تاج واکنش نشان دادند

  سود قرارداد ویلموتس برای دلال‌ها و اهالی فدراسیون

  سینا حسینی

  پرونده استخدام مارک ویلموتس و حواشی آن نه تنها تمامی ندارد بلکه هر روز حاشیه‌ای جدید درباره این ماجرا در رسانه‌های خبری منتشر می‌شود. هرچند میثاقی و تاج هر یک به نوعی خود را فاتح مناظره تلویزیونی دوشنبه شب می‌دانند، اما بخش عمده‌ای از اهالی فوتبال معتقدند سؤال و جواب‌های طرح شده در این برنامه تلویزیونی رضایتبخش نبود.

 • جواد رستم زاده ۱۳۹۹-۰۳-۲۱ ۱۱:۱۲

  یادداشت/

  جنگ نفت خوارها در وطن

  جواد رستم‌زاده

  دوشنبه شب در شویی مضحک مجری جاه طلب و مدیر متهم، به سر و کله هم می‌زدند تا در افکار عمومی جایگاه مخدوش خود را صیقل دهند و من در تمام این مدت و در میان آن همه دروغ و اتهام که رد و بدل می‌شد به کشتی‌های نفتکشی فکر می‌کردم که با خون دل ملوانان جان بر کف نفت این مرز و بوم را برای تبدیل کردن به پول تا مرزهای ونزوئلا بردند.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۳-۱۷ ۰۵:۰۱

  یادداشت/

  محاکمه علنی مذاکره کننده‌ها با ویلموتس

  سینا حسینی

   قرار بود پس از رقابت‌های جام جهانی و جام ملت‌های آسیا فوتبال ایران با انتخاب جانشین کارلوس کی روش طلوعی دوباره داشته باشد، منتقدان دانه درشت سرمربی پرتغالی با پرچمداری مازیار ناظمی هر روز در شبکه‌های اجتماعی از انتخاب یک مربی بزرگ خبر می‌دادند اما در نهایت یک مربی خانه نشین بلژیکی به عنوان جانشین کی روش انتخاب شد.

 • سینا حسینی ۱۳۹۹-۰۳-۰۸ ۰۱:۵۹

  یادداشت/

  هواداران مالک اصلی «شهر خودرو»

  سینا حسینی

   بررسی‌ها نشان می‌دهد برخلاف گفته مالک شهرخودرو تمام بازیکنان شهرخودرو سالم هستند و تنها یک عضو تدارکات و یکی از اعضای کادر فنی شهرخودرو(سیدعباسی) مشکوک به ویروس کرونا هستند.