همه‌ی خبرهای امروز
 • تیم ملی فوتبال مصر - محمد صلاح ۱۳۹۸-۰۴-۱۹ ۰۸:۵۹

  «صلاح» و نا توانایی در کنترل حواشی مصر در جام ملت‌های آفریقا

  سقوط فراعنه!

  امیرمحمد سلطان پور

  رقابت‌های جام ملت‌های آفریقا می‌توانست همان تورنمنتی باشد که محمد صلاح برای حضور در صف اول نامزدهای توپ طلای امسال به آن نیاز داشت، اما حذف زود هنگام مصر و البته حاشیه‌های اخلاقی بسیار زیاد در اردوی این تیم کام طرفداران فوتبال این کشور را تلخ کرد.

 • فرهاد مجیدی ۱۳۹۸-۰۳-۲۰ ۰۸:۵۶

  رئیس فدراسیون مذاکرات جدی با مجیدی را تأیید کرد

  ریسک تاج بر سر فرهاد

  سینا حسینی

  روزی که سیدرضا صالحی امیری و مهدی تاج نقشه برکناری زلاتکو کرانچار را طراحی می‌کردند هیچ یک از آن‌ها باور نمی‌کردند برای انتخاب جانشین او با یک بحران بزرگ مواجه شوند. اما عدم پذیرش پیشنهاد مربیگری این تیم از سوی مربیان سرشناس لیگ برتری این واقعیت را بر ملا ساخت که هیچ کسی حاضر نیست زیر بار این مسئولیت سنگین برود.

 • ژوزه مورینیو ۱۳۹۸-۰۳-۰۸ ۰۴:۰۴

  «ژوزه مورینیو» همچنان بی تیم مانده است

  «خاص» و باد کرده!

  مجید تربت‌زاده

  اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، ممکن است کم‌کم باورمان شود که حرف‌های مدیرکل محترم روابط عمومی وزارت ورزش - مازیارناظمی- درباره «مورینیو» طنز نبوده و سرمربی سرشناس پرتغالی، ته دلش، راضی به سرمربیگری تیم ملی کشورمان است!

 • گل گهر ۱۳۹۸-۰۱-۲۱ ۱۴:۰۰

  هفته های پایانی لیگ یک زیر ذره بین کمیته انضباطی

  ۶ تیم در رؤیای صعود، ۶تیم در کابوس سقوط

  حمید رضا خداشناس

  مســابقات فوتبال لیگ دسته اول باشــگاه های کشــور در حالــی از امــروز وارد هفته سی و یکم می شود که فقط چهار هفته به پایان این ماراتن ۳۴ هفته ای باقیمانده اســت.

 • تیم ملی ایران ۱۳۹۸-۰۱-۲۱ ۱۳:۵۵

  از رویای طلوع تا واقعیت افول

  ایران - کره جنوبی؛ با کدام سکاندار؟

  سینا حسینی

  با وجود گذشــت بیش از هفتاد روز از خداحافظی کارلوس کی روش با فوتبال ایران مسئولان فدراســیون فوتبال و وزارت ورزش در پیچ اول انتخاب گزینه ســرمربیگری مانده اند تا پروسه طلوع می کنیم جای خود را با افول می کنیم عوض کند.