همه‌ی خبرهای امروز
 • علی محمد مودب ۱۳۹۷-۰۹-۱۷ ۱۷:۳۱

  در ستایش جشن‌های کوچک خانوادگی 

  علی‌محمد مؤدب

  هیچ چیز جایگزین معجزه‌های طبیعت نمی‌تواند باشد. ما باید در همین شهرها تا می‌توانیم گلدان و بوته نگهداری کنیم و همین آپارتمان‌های اجاره‌ای را سبز نگه داریم و جمعه‌ها به در و دشت برویم.

 • علی محمد مودب ۱۳۹۷-۰۹-۱۱ ۱۵:۳۸

  خانم دکتر! هشتگ METOO را دنبال کنید 

  علی‌محمد مؤدب

  کفریات را در حریر مشاوره می‌پیچید و به ضرب چماق رسمیت آنتن ملی در حلق این مردم فرو می‌کنید. حذف دین و حذف معنای حلال و حرام از روابط بین دو جنس و تعریف انواع دوستی‌های حلال بین دو جنس خیانت به این خاک است.

 • جلیلی ۱۳۹۷-۰۹-۰۸ ۱۲:۱۴

  بحران مانور زلزله

  امیر جلیلی نژاد

  می‌توان با برنامه‌ریزی دقیق‌تر و جدی گرفته‌شدن این مانور از طرف مدیران و معلمان آموزش و پرورش امید داشت که فرزندانمان یاد بگیرند در مقابل بحرانی همچون زلزله باید چه واکنش‌هایی از خود نشان دهند. این آموزش نه تنها برای دانش‌آموزان که برای والدینشان هم باید باشد.

 • 1 ۱۳۹۷-۰۹-۰۵ ۱۳:۱۱

  استفاده اشتباه از واژه "مافیا" در مافیای کنکور

  امین آصفی

  کتاب های آموزشی و آموزشگاه های علمی هیچ گونه هزینه ای بر سیستم دولتی مخصوصا وزارت آموزش و پرورش تحمیل نکرده، بلکه بازوی کمکی و مالی آن نیز هستند و خلأ های سیستم آموزش دولتی را پوشش می دهند و مانع بروز آثار منفی و خسارت های مادی و معنوی خواهند شد.

 • محمدحسین جعفریان ۱۳۹۷-۰۸-۲۸ ۱۴:۱۱

  جلوی قوانین من درآوردی را بگیرید

  محمدحسین جعفریان

  عده‌ای لایحه‌ای و مصوبه‌ای را تدوین و ابلاغ می‌کنند و هیچ زحمتی به خود نمی‌دهند تا به عواقب آن و مردم نگونبختی که گرفتار حواشی این لوایح و قوانین من درآوردی می‌شوند اندیشه کنند.

 • رزمایش بزرگ اقتدار و امنیت در حاشیه شهر مشهد مقدس / گزارش تصویری ۱۳۹۷-۰۷-۱۴ ۱۴:۴۳

  راه رسانه‌ای میانه برای امنیت و آرامش ذهن جامعه

  علی اصغر محکی

  تأمین امنیت و آرامش، خواست و انتظار آحاد جامعه از نیروی انتظامی است. با وجود این، باید دانست که تأمین و حفظ امنیت و آرامش، تولید اجتماعی است و محدود به یک نهاد یا سازمان نمی‌شود.