سه‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۰۹

قاضی‌پور

هزینه بی‌انضباطی‌‌های مالی خودروسازان را مردم می‌دهند/ آماده‌ام با وزیر صنعت مناظره کنم

قاضی‌پور

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه هزینه‌های بی‌انضباطی مالی خودروسازها را مردم پرداخت می‌کنند، گفت: من حاضر هستم در این حوزه با وزیر صنعت و شرکت‌های خودروساز مناظره کنم.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به بی‌انضباطی‌های مالی صورت گرفته در صنعت خودروسازی کشور، گفت: از حدود 4 سال قبل که موضوع کاهش قیمت و افزایش کیفیت خودروها مطرح و توسط نمایندگان مورد پیگیری قرار گرفت، مشخص شد که برخی افراد هستند که حتی آدرس شرکت‌های ایران خودرو و سایپا را بلد نیستند اما از این شرکت‌ها حقوق‌های میلیونی دریافت می‌کردند.

وی افزود: سفرهای خارجی زائد توسط مدیران شرکت‌های خودروسازی و نیز دست به دست شدن قطعه‌ها به گونه‌ای که قطعه پس از تولید با دو یا سه واسطه به دست خودروساز می‌رسید از دیگر تخلفات صورت گرفته در این بخش است.

عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه هزینه بی‌انضباطی‌های مالی خودروسازی‌ها را مردم پرداخت می‌کنند، اظهار داشت: نکته مهم اینجاست که باید هزینه‌های زائد در بخش خودروسازی پایین بیاید تا به دنبال آن کاهش قیمت خودرو نیز اتفاق بیفتاد.

قاضی‌پور خاطرنشان کرد: من آمادگی دارم تا در بحث قیمت و کیفیت خودرو با وزیر و معاون وزیر صنعت و همچنین مدیر گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو مناظره کنم؛ البته همانطور که گفتم این مناظره باید با شخص وزیر و یا معاون وی و یا دو شرکت سایپا و ایران خودرو باشد و نه انجمن‌های خودروسازی که در کشور به دنبال کسب منافع فردی خود هستند.

نظرات

  • محمد ۱۳۹۳/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۶
    1 0
    سلام به این نماینده شریف امیدوارم شما با اتفاق نظر چند خیرخواه مردم بتوانید از پس این امپریالیسم خودرو ساز بر بیائید
  • کارمند ۱۳۹۳/۰۷/۲۲ - ۲۱:۴۹
    0 0
    فروش و مونتاژ و.. در به اصطلاح صنعت خودرو مافیایست پس در جهت حمایت از حرکات و صحبتهای عده ایی از نمایندگان عدالتجو و نگران سلامت جان و جیب اکثریت ملت تنها کار ما تا سرانجام نخریدن است اندکی صبر ظفر نزدیک است

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.