یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۷

شربت متادون جان کودک 8 ساله را گرفت

قدس آنلاین

شربت متادون کودک هشت ساله‌ای را در ایلام به کام مرگ فرستاد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرداول گفت: سهل‌انگاری یک خانواده در شهرستان چرداول استان ایلام کودک هشت ساله‌ای را به کام مرگ فرستاد. 

دکتر «آرش جعفری‌زاده» افزود: یک کودک هشت ساله ساکن روستای پیازآباد بخش هلیلان که قصد نوشیدن آب آشامیدنی را داشت، شربت حاوی متادون را به جای آب مصرف می‌کند و متأسفانه خانواده این کودک نسبت به عوارض مصرف این دارو و اعزام سریع کودک به پزشک سهل‌انگاری کرده و اقدامی انجام نداده بودند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان چرداول افزود: سهل‌انگاری خانواده این کودک در انتقال او به مراکز درمانی باعث  از دست رفتن هشیاری کودک شده که در نتیجه کودک به مراکز درمانی شهرستان اسلام آباد غرب استان کرمانشاه منتقل می‌شود اما به دلیل اعزام نشدن بموقع و فاصله یک روز از مصرف متادون فوت می‌کند. بخش هلیلان با جمعیت 23 هزار نفر در 70 کیلومتری ایلام قرار دارد.

برچسب‌ها

نظرات

  • ميلاد ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۲
    2 0
    مملكتي كه حداقل 80% از مردمش از لحاظ سواد و آگاهي در همين اندازه هستن ................. خوب فقط انرژي هسته اي كم داره . بقيه چيزا مهم نيست .
  • هلیلانی ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۶
    3 0
    یه اتفاق دیگه در چند روز گذشته در یکی از روستاهای این بخش افتاد که سارقان سیم برق در حال سرقت تو یه کوچه مشغول هستند که افراد داخل یکی از خانه های تو کوچه متوجه میشن و با سر و صدا قصد فراری دادن سارقان را دارند که از سوی سارقان مورد رگبار گلوله قرار میگیرند و متاسفانه جوان بیگناه ی که لیسانسه هم بود کشته ميشه و برادر کوچکترش هم زخمی ميشه اين حادثه در هفته گذشته و در کهره هلیلان اتفاق افتاد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.