دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۴

۱۵۰ شاکي در پرونده کلاهبردار۵۰۰ ميليارد ريالي

قدس آنلاین

قدس آنلاین- تبریز: فرمانده انتظامي مرند از دستگيري کلاهبردار 500ميليارد ريالي با 150 پرونده در مرند خبر داد.

به گزارش قدس آنلایناز تبریز،  علي طاحوني در تشريح اين خبر گفت:در پي شکايت تعداد زيادي از شهروندان مبني بر اينکه فردي به هويت معلوم مبني بر اينکه سرمايه آنها را در امر ترانزيت کالا و خريد و فروش کاميون براي پرداخت سود کلان، از آنان کلاهبرداري نموده است شناسايي و دستگيري متهم در دستور کار پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد متهم در قبال سرمايه شاکيان با صدور چک هاي بلامحل مبلغ 500 ميليارد ريال از شهروندان کلاهبرداري و به خارج از کشور متواري شده است.

اين مقام انتظامي افزود: با تلاش و اشراف اطلاعاتي ماموران پليس آگاهي شهرستان، متهم درحين مراجعت به کشور شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه در يکي از خيابان هاي شهر مرند دستگير شد.

سرهنگ طاحوني ادامه داد: متهم در بازجويي هاي اوليه به بيش از 500 ميليارد ريال کلاهبرداري از شهروندان آذربايجان‌شرقي و چند استان همجوار اعتراف کرده است.

اين مقام انتظامي با بيان اينکه فعلابيش از 150 نفر مالباخته از اين متهم شکايت کرده‌اند، گقت: متهم پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به دادسرا معرفي و با صدور قرار مناسب روانه زندان گرديد .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.