یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۶

انتقاد باهنر از عدم احراز صلاحیت برخی نامزدها

قدس آنلاین

نائب رئیس اول مجلس در جلسه غیررسمی صبح امروز به ارائه توضیحاتی پیرامون نوسانات بازار سکه و ارز و رد صلاحیت تعدادی از نمایندگان مجلس پرداخت.<BR>

به گزارش قدس آنلاین به نقل ازفارس: محمدرضا باهنر نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی پیش از آغاز جلسه علنی رسمی صبح امروز (یکشنبه)، در جلسه‌ای غیرعلنی و غیررسمی به ارائه توضیحاتی در زمینه نوسانات و التهابات بازار سکه و ارز و گرانی‌های ایجاد شده پرداخت.

نائب رئیس اول مجلس همچنین در خصوص رد صلاحیت تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس هشتم که داوطلب انتخابات مجلس نهم شده‌اند، توضیحاتی مطرح و تصریح کرده است: در خصوص ردصلاحیت‌ها پیگیری‌هایی انجام شده تا در زمینه بررسی صلاحیت‌ها به قانون توجه شود.

در این جلسه باهنر همچنین از عدم احراز صلاحیت تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس هشتم انتقاد کرده و گفته است: عدم احراز صلاحیت برای نمایندگان فعلی مجلس معنا ندارد و عدم احراز صلاحیت برای افراد ناشناخته است و نمایندگان فعلی مجلس یا باید تأیید صلاحیت شوند یا رد صلاحیت.

وکلای ملت پس از برگزاری جلسه علنی رسمی به مدت 2 ساعت از ساعت 10:30 به بررسی نوسانات بازار ارز و سکه طی هفته‌های اخیر با حضور سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی و مهدی غضنفری وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه غیرعلنی می‌پردازند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.