پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران :

شاغلان ماهر درآمد مکفی دارند

حمیدرضا خانپور 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با اشاره به ضرورت خدمات پس از فروش گفت: تأمین انتظارات مشتری و تکرار خرید از جمله مزایای خدمات پس از فروش به نحو صحیح است.

به گزارش قدس آنلاین،حمیدرضا خانپور در گفت‌وگو با تسنیم،با اشاره به اینکه نیروی ماهر و کارآمد دارای درآمد مکفی هستند گفت: استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، ابداع و ایجاد روش‌های بهینه در امر تعمیرات، بازخورد کامل و مستقیم نقطه نظرات مشتریان در سیاست ها و روش های اجرایی امور تولیدکنندگان، پرسنل مجرب آموزش دیده و کاملاً حرفه ای و همینطور داشتن بهترین شبکه خدماتی در سطح کشور از نقاط قوت است.

وی با بیان اینکه خدمات پس از فروش باعث تأمین انتظارات مشتری و تکرار خرید می شود گفت:در راستای تفاهم نامه ای که با اتحادیه تولید کنندگان و تعمیرکاران صنایع برودتی، تهویه مطبوع و لباسشویی و قطعات یدکی منعقد کردیم، افزایش بهره وری و توانمندسازی منابع انسانی و نیروی کار ماهر از اهداف این تفاهم نامه است.

 خانپور اظهار داشت:اعزام تکنسین های مهارتی به تمام نقاط تحت پوشش از خدمات ویژه به مشتریان و امتیاز مثبت رقابتی بین عرضه کنندگان کالا است. بر اساس این تفاهم نامه برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز اتحادیه از طریق نظرسنجی، همکاری در تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی، بررسی و تعیین صلاحیت مربیان، صدور گواهینامه مهارت پی از طی مراحل سنجش مهارت و ... از سوی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ارائه خواهد شد.

به گفته وی، همکاری در زمینه مطالعه، بررسی و شناسایی مهارت های مورد نیاز نیروی کار شاغل در اتحادیه، همکاری در زمینه تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی و سرفصل های تخصصی، اجرای دوره های جدید تخصصی مورد توافق، ثبت دوره های آموزشی مشترک از طریق پورتال سازمان و ... از تعهدات اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران صنایع برودتی، تهویه مطبوع و لباسشویی و قطعات یدکی مربوطه است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران  با تأکید بر لزوم توسعه فرهنگ کار و مهارت آموزی و فراهم نمودن بستر اشتغال پایدار، خواستار تعامل بیشتر صنایع تولیدی با آموزش فنی و حرفه ای در راستای ارتقاء جایگاه مشتری، توسعه فرهنگ مشتری مداری و در نهایت افزایش تولیدات ملی شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.