دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵

آذربایجان:

انهدام یک مقر فرماندهی ارمنستان در قره‌باغ

 انهدام یک مقر فرماندهی ارمنستان در قره‌باغ

وزارت دفاع آذربایجان می‌گوید در جریان حملات ارتش این کشور یک مقر فرماندهی نیروهای ارتش ارمنستان در منطقه قره‌باغ منهدم شده و چندین افسر رده بالای این کشور کشته شدند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، واقف درگاهی، سخنگوی وزارت دفاع آذربایجان، می‌گوید یک مقر فرماندهی ارتش ارمنستان در خط مقدم مناقشه در منطقه قره‌باغ منهدم شده است.

در گاهی به خبرگزاری ریانووستی گفت: «یک مقر فرماندهی نیروهای مسلح ارمنستان در خط مقدم منهدم شده است. چندین ژنرال، سرهنگ و افسران رده بالای طرف ارمنی در این درگیری کشته شده‌اند.» وی در ادامه اعلام کرد که فیلم ویدئویی این عملیات به زودی منتشر خواهد شد.

با این حال وزارت دفاع جمهوری خودخوانده ناگورنو-قره‌باغ ادعاهای وزارت دفاع آذربایجان را رد کرد.

سنور آسراتیان، سخنگوی وزارت دفاع ناگورنو-قره باغ گفت: «ما منتظر اثبات ویدئویی اظهارات طرف آذربایجانی هستیم. صحبت کردن درباره مرگ ژنرال‌ها و سرهنگ‌ها کاملا زیاده‌روی است.»

وی در ادامه اعلام کرد که یک فروند پهپاد ارتش آذربایجان صدماتی وارد کرده است اما «نیروهای نظامی ما این پهپاد را ساقط کردند.»

نظرات

  • حسین ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۰۱:۴۵
    4 1
    شما این وزارت دفاع قره باغ رو از کجاتون در اوردین? چرا نمی خواهید اسم ارمنستان اشغال گر رو بیاورید قره باغ ارتش کجا داشت??یعنی ارمنستان براتون اینقدر خواستنی شده?
  • علی ولیپور ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۶
    3 0
    اخبار یکطرفه و غلط به نفع نیروهای کثیف ارامنه که پرچم محمد رسول اله را در جنگ کثیف قبل آتش زدند و مساجدرا طویله خوکها کردند ندهید درست که رئیس جمهور آذربایجان قابل تائید هیچیک از مسلمانان نیست ولی با زور به مردم مسلمان حکومت می کند ولی این خاک اشغالی خاک مسلمانان است طبق گفته احکام اسلامی هر گونه معامله، متجاوز به خاک مسلمین حرام است و ارامنه مستثنی نیست مردم مسلمان را نباید فدای افکار غلط کرد نباید اجازه داد که ارمنستان اسرائیل دوم در منطقه ایجاد کند

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.