چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰

خبر بد برای منصوریان/

دو آبی‌پوش از بازی در اهواز محروم شدند/ سمت راست استقلال چپ کرد!

تیم فوتبال استقلال

تیم فوتبال استقلال در شرایطی روز پنجشنبه در هفته دهم لیگ برتر به مصاف فولاد خوزستان خواهد رفت که دو بازیکن اصلی این تیم در سمت راست دچار مصدومیت شدند و در این بازی غایب خواهند بود.

به گزارش قدس آنلاین، شاگردان علیرضا منصوریان که در سه هفته اخیر لیگ برتر موفق شدند به سه پیروزی دست پیدا کنند و خود را به رده پنجم جدول رده‌بندی برسانند، ساعت 18 روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف فولاد خواهند رفت.

اما منصوریان برای این دیدار که از اهمیت بالایی هم برخوردار است با یک بدشانسی مواجه شده و دو بازیکن اصلی سمت راستش را در اختیار نخواهد داشت.  جناح راست استقلال که در طول این فصل تقریبا از بازیکنان ثابتی مثل وریا غفوری و خسرو حیدری استفاده می‌کند دستخوش تغییر خواهد شد.

وریا غفوری که یکی از ثابت ترین بازیکنان استقلال در این فصل بوده، به دلیل مصدومیت کاروان آبی ها را در اهواز همراهی نخواهد کرد. از سوی دیگر خسرو حیدری که پیش از این با مصدومیت مواجه بود و به همین دلیل نیمه‌های  دوم دو بازی آخر استقلال را هم  از دست داده بود، ظاهرا دچار سرما خوردگی هم  شده و به همین دلیل امکان همراهی استقلال در سفر به اهواز را ندارد.

به این ترتیب جناح راست استقلال برای اولین بار در این فصل دستخوش تغییر می شود. احتمال حضور هرایر مگویان در دفاع راست و محسن کریمی در پست هافبک راست وجود دارد اما علیرضا منصوریان پس از بررسی شرایط بازیکنانش قبل از دیدار دیدار نفرات جانشین را انتخاب خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.