دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۹

فعالیت رادیو اربعین تا پایان ماه صفر تمدید شد

رادیو اربعین

معاونت صدای رسانه ملی با توجه به اقبال مخاطبان از شبکه رادیویی اربعین و پوشش اخبار و اطلاعات مربوط به بازگشت زائران حسینی (ع) به میهن اسلامی، مدت زمان فعالیت رادیو اربعین را تا پایان ماه صفر مصادف با 10 آذر ماه تمدید کرد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  خبرگزاری فارس، با توجه به تماس های مکرر هم‌میهنان عزیز مبنی بر ادامه فعالیت رادیو اربعین و همچنین نظر به لزوم آگاهی مردم از آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به بازگشت زائران حسینی (ع) به میهن اسلامی، فعالیت رادیو اربعین تا پایان ماه صفر مصادف با دهم آذرماه ادامه خواهد داشت.

این شبکه رادیویی از اول آبان ماه با هدف انعکاس آخرین اقدامات دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان به زائران و اطلاع رسانی لحظه به لحظه از اخبار مربوط به تجمع میلیونی اربعین حسینی (ع) با پخش 24 ساعته برروی موج اف ام ردیف 95.5 مگاهرتز در تهران، در نجف اشرف روی موج اف ام ردیف 91/9 مگاهرتز و در کربلای معلی روی موج اف ام ردیف 90/9 مگاهرتز آغاز به کار کرد.

مخاطبان همچنین می توانند از طریق دستگاه های ستاپ باکس، گیرنده های دیجیتال و اپلیکیشن تلفن همراه این شبکه را دریافت کنند.

همچنین مخاطبان می توانند برای تعامل بیشتر با شماره 30000955 با رادیو اربعین در ارتباط باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);