جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷

در یک روز؛

حوادث رانندگی در مازندران ۱۷ مصدوم برجای گذاشت

تصادف

ساری- سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: حوادث رانندگی روز جمعه در مازندران ۱۷ مصدوم بر جای گذاشت و خوشبختانه هیچ بیماری با حال وخیم گزارش نگردید.

ذکریا اشکپور در گفتگو با  قدس آنلاین با اشاره به اینکه مصدومین این حوادث در از سوی اورژانس ۱۱۵ مورد رسیدگی و به مراکز درمانی انتقال یافتند، افزود: اولین حادثه در جاده گوهر باران ساری  روبروی پلاژ ارتش بین پراید و پیکان وانت رخ داد و منجر به مصدومیت پنج نفر شد که همه مصدومین توسط آمبولانسهای پایگاههای اورژانس زاغمرز، ولوجا و طوسکلا به بیمارستانهای امام حسین (ع) و بوعلی نکا منتقل شدند.

وی ادامه داد: تصادف دیگری در جاده قائم شهر محدوده پل تالار مصدومیت هفت نفر دیگر را رقم زد. در این حادثه خودروهای پراید، ریو و نیسان باهم برخورد کردند و مصدومان نیز به بیمارستانهای رازی و ولی عصر(عج) قائم‌شهر انتقال یافتند.

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران اضافه کرد: تصادف سوم واژگونی پراید در جاده پاسند بهشهر بوده و پنج سرنشین خودرو شامل یک مرد، یک زن و سه کودک ۲ تا ۸ ساله مصدوم و پس از اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر منتقل شدند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.