یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲

دبیر کنگره تخصصی بین‌المللی امام سجاد(ع) خبر داد

برگزاری کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) در ١٢ کشور

کنگره تخصصی بین‌المللی امام سجاد(ع)

دبیر کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) گفت: در سال جاری این کنگره در ١� استان، ۱۲ کشور که در سه قاره آسیا، اروپا و افریقا قرار دارند برگزار شده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، علی علامه‌زاده عصر امروز در مراسم افتتاحیه کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) که با حضور آیت‌الله مقتدایی در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد، اظهار داشت: کنگره‌ای که در استان هرمزگان، ١� استان و ١٢ کشور در حال برگزاری است صد درصد غیردولتی بوده است.

وی افزود: آزادی شش زندانی غیر عمد و واگذاری مسکن به حدود ١� � نفر  از افراد زیرپوشش کمیته امداد ازجمله کارهایی بوده که این کنگره انجام داده است.

دبیر کنگره تخصصی امام سجاد(ع) تصریح کرد: در سال جاری این کنگره به‌طور هم‌زمان در 12 کشور برگزار شده است همچنین اداره‌هایی از جمله اداره آب و فاضلاب استان هرمزگان ما را در این امر همراهی کردند.

وی عنوان کرد: در این مرکز حدود 150 نفر از طلبه‌هایی که دارای مدرک سطح سه بودند ثبت‌نام‌شده‌اند که حدود 30 نفر از آنان در این مرکز پذیرفته‌ شده‌اند که با هماهنگی‌هایی لازم قرار است 10 نفر به‌صورت موضوعی بر روی این صحیفه به کار گرفته شود.

علامه‌زاده خاطرنشان کرد: یکی دیگر از دغدغه‌های صحیفه این است که کتابخانه تخصصی را در قم راه‌اندازی کند همچنین به دنبال اساتید مجرب در این رشته در سراسر کشور هستیم تا بتوانیم از آنان در این مرکز تخصصی استفاده لازم را داشته باشیم.

وی با اشاره به برگزاری همزمان این کنگره در ١٢ کشور در سال جاری، بیان کرد: در سال جاری این کنگره در ١� استان، 12 کشور که در سه قاره آسیا، اروپا و افریقا قرار دارند  برگزارشده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.