یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۵

رونمایی از اپلیکیشن جدید شبکه سه با حضور معاون سیما

شبکه سه

به منظور ارتباط تعاملی با مخاطبان از اپلیکیشن شبکه سه سیما با حضور میرباقری معاون سیما، رونمایی شد.

به گزارش «قدس آنلاین»،  مراسم رونمایی از اپلیکیشن شبکه سه سیما با حضور معاون سیما، مدیر شبکه سه و برخی از مدیران سیما برگزار شد.

معاون سیما در این مراسم گفت: شبکه سه به عنوان پر مخاطب ترین شبکه سیما و جوان بودن جامعه مخاطبانش در موقعیتی قرار دارد که لازم است با مخاطبان جوان خود به راحتی در ارتباط باشد. در همین راستا این رسانه بر آن شد تا متناسب با نیاز مخاطب برنامه های خود را تدوین کند.  

وی افزود نظام ارتباطی امروز نیز به گونه ای است که ما را به مخاطبان نزدیک می کند و این موضوع بستر مناسبی است که ما نیاز مخاطب را به راحتی شناسایی کنیم. یکی از این ابزار ها استفاده از همین اپلیکیشن ها بر روی گوشی های همراه مخاطبان است.

وی گفت لازم است در این راستا نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنیم تا بتوانیم برای شبکه های دیگر نیز این ارتباط نزدیک را با مخاطبان برقرار کنیم. این نوع اپلیکیشن ها همواره موقعیت بهتری را برای رسانه ملی فراهم می کنند و می توان گفت امروزه بقای رسانه ها وابسته به تعامل با مخاطب است و بقای یک رسانه را مخاطبان هوشیارش رقم می زنند.

امکان پخش زنده برنامه های تلویزیونی، پخش ویدیوها در کنداکتور، انتخاب و مشاهده ویدیوهای آرشیو شده، مشاهده لیست برنامه هایی که در آینده نزدیک پخش خواهد شد، قابلیت اعلان زمان پخش برنامه ها به کاربر و  مدیریت هم زمان صدها هزار کاربر در یک زمان از مهم ترین ویژگی های اپلیکیشن شبکه سه سیما است.

این اپلیکیشن قابل نصب بر روی انواع تلفن های هوشمند اندروید و ios است.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.