پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۹

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بیرجند:

رزمایش راهیان بیت‌المقدس در شهرستان بیرجند آغاز شد

پایان رزمایش پیامبر اعظم 11 نیروی زمینی سپاه

بیرجند- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بیرجند از آغازرزمایش راهیان بیت‌المقدس با حضور جمعی از گردان‌ها و بسیجیان شهرستان بیرجند خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین از بیرجند، سرهنگ غلامرضا فلاحی صبح پنج شنبه در آیین آغاز رزمایش راهیان بیت‌المقدس در جمع خبرنگاران بیان کرد: رزمایش راهیان بیت‌المقدس به مدت دو روز از امروز پنجم اسفندماه با حضور ۱۱ گردان و با اجرای تاکتیک‌های مشخص  اجرا می‌شود.

وی افزود: ایجاد وحدت و همدلی، حفظ انسجام بخشی به نیروها و بالابردن توان رزمی و توان آمادگی رزمی گردان‌های بیت‌المقدس، کوثر و امام علی(ع) شهرستان بیرجند از جمله اهداف برگزاری این رزمایش است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بیرجند اظهار داشت: فراخوانی و تمرین صامت گردان‌ها نسبت به تاکتیکی که‌ قرار است انجام دهند و پیاده‌روی شبانه و تاکتیکی از جمله برنامه‌های امروز این رزمایش است.

فلاحی تصریح کرد: دو گردان نیز امشب رزمایش دفاع از کوی و برزن را اجرا خواهند کرد همچنین در این رزمایش ۱۱ گردان، یک گردان کوثر، یک گردان امام علی(ع) و نه گردان بیت‌المقدس شرکت دارند و در کل شهرستان بیرجند این رزمایش برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه بسیج شهرستان بیرجند از برگزاری قسمتی از رزمایش در منطقه بیدخت شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: عملیات تأخیری نیز در جشن فوداج برگزار می‌شود.

وی به حضور بسیار خوب و قوی گردان‌ها در این رزمایش اشاره کرد و افزود: در این رزمایش در مجموع بالای ۹۵ درصد حضور گردان‌ها را شاهد هستیم و ۲ تا ۳ گردان نیز بالاتر از سقف مشخص شده در این رزمایش حضور دارند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.