پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۳

کولیوند خبر داد

۱۰ هزار شعبه در انتخابات شوراها به صورت الکترونیک برگزار می‌شود

انتخابات شورا

نائب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از تعیین تکلیف برگزاری این انتخابات در سال آینده به صورت الکترونیک در هفته آینده خبر داد.

 به گزارش «قدس آنلاین»،  محمدجواد کولیوند نائب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، با اشاره به برگزاری الکترونیک این انتخابات در سال ۹۶ گفت: از سوی وزارت کشور سه پیشنهاد به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها برای برگزاری الکترونیک این انتخابات در سال آینده ارائه شده است.

وی ادامه داد: در نامه وزارت کشور به هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها پیشنهاداتی ارائه شده که این پیشنهادات شامل این است که یا در کلان‌شهرهای تهران و مشهد، مراکز استان‌ها، شهرهای با ۷ یا ۹ نفر عضو شوراها یا شهرهای ۵ عضوی برگزار شود که هنوز در مورد آن تصمیم‌گیری نشده  است.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه در نشست مشترک روز شنبه (۲۱ اسفند) اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها  با وزارت کشور و شورای نگهبان، برگزاری الکترونیک این انتخابات بررسی می‌شود، اظهار داشت: به طور قطع ۱۰ هزار شعبه در انتخابات شوراها به صورت الکترونیک برگزار می‌شود.

نائب رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی برای انتخابات شوراها نیز از ۲۵ اسفند فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.