یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۸

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب:

پیروزی بر جنایتکاران با کمک نیروهای مردمی میسر می شود

رحیم صفوی

کاشان - مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه دولت باید از امنیتی که حاصل خون شهدا است، برای توسعه کشور استفاده کند، اظهار داشت: پیروزی بر جنایتکاران علیه اسلام و انسانیت با کمک نیروهای مردمی میسر می شود.

به گزارش قدس آنلاین، سردار سرلشگر سید یحیی رحیم صفوی عصر یکشنبه در آئ‍ی‍ن‌ س‍‍ال‍روز ش‍‍ه‍‍ادت‌ ‌حضرت سلطان علی بن محمد باقر (ع) در مشهد اردهال کاشان با اشاره به اینکه دولت باید از امنیتی که حاصل خون شهدا و از خودگذشتگی جانبازان است، برای توسعه کشور استفاده کند، اظهار داشت: سابقه هشت ساله دفاع مقدس در ایران نشان داده است، که با کمک نیروهای مردمی می توان بر جنایتکاران اسلام و انسانیت پیروز شد.

وی ادامه داد: به رغم تلاش های اسرائیل و برخی کشورهای اروپایی، اما حکومت سوریه سرنگون نشد.

مشاور عالی رهبر معظم انقلاب با تاکید بر مقاومت در سوریه و عراق و همت مستشاران نظامی ایران برای کمک به این دو کشور، افزود: حضور این نیروها سبب شد تا لشگرهای مردمی در این کشور به وجود آید و گروه های مقاومت شکل گیرد.

وی اظهار داشت: تاکنون ۹۰ هزار تروریست از کشورهای عربستان، آسیای مرکزی، قطر و دیگر کشورها به سوریه طی مدت ۷۰ ماه اعزام شده اند که منجر به قتل عام ۲۰۰ هزار تن و آواره شدن شش میلیون نفر از مردم سوریه شده اند.

سرلشگر صفوی با اشاره به سالروز شهادت حضرت سلطان علی بن محمد باقر (ع) در مشهد اردهال کاشان و مقام والای شهدا در اخلاق و رفتار و عمل، اظهار داشت: تفکرات شهدا برخواسته از آموزه های قرآنی بود و به همین سبب شهدا، از نظر اسلام انسان های مطلوبی بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.