یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۵

وحید دستجردی:

فتاح آمادگی کمک به جبهه مردمی نیروهای انقلاب را دارد

نشست رویش فرهنگ با حضور دکتر مرضیه وحید دستجردی

سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در بیانیه ای تاکید کرد: آقای فتاح تاکید کردند که قصد کاندیداتوری برای ریاست جمهوری نداشته و ندارند ولی آمادگی کمک و یاری به جبهه را دارند.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از مهر، مرضیه وحید دستجردی سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب درباره کناره گیری فتاح از کاندیداتوری ریاست جمهوری بیانیه صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

«در مجمع عمومی اول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بنا بر پیشنهاد عده ای از اعضای جبهه، جناب آقای سید پرویز فتاح به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری مطرح شده و در میان ۱۰ نفر کاندیداهای مجمع به عنوان نفر دوم انتخاب شده اند.

در مجمع عمومی دوم جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی نیز ایشان به عنوان یکی از ۱۰ نفر کاندیداهای ریاست جمهوری مطرح و مورد رای و اقبال مجمع قرار گرفتند.

بنابر اطلاع واصله جناب آقای مهندس سید پرویز فتاح از اعضای مجمع عمومی تشکر کرده و با ذکر اینکه برای اعضای جبهه مردمی احترام قائلند، تاکید کردند که قصد کاندیداتوری برای ریاست جمهوری نداشته و ندارند ولی آمادگی کمک و یاری به جبهه را دارند.

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از حسن ظن و عنایت و برخورد توام با عقلانیت جناب آقای مهندس فتاح تشکر و سپاس داشته و از ابراز آمادگی ایشان برای کمک به این جبهه مشتاقانه استقبال می کند.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.