پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱

آخرین اخبار از دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

آغاز سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری ریاست جمهوری

ستاد انتخابات

سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دقایقی قبل در وزارت کشور آغاز شد.

  به گزارش «قدس آنلاین»،  سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دقایقی قبل در وزارت کشور آغاز شد.

براین اساس طبق اعلام ستاد انتخابات کشور در پایان زمان قانونی روز دوم ثبت نام از داوطلبان، کار ثبت نام ۲۸۷ نفر به طور کامل انجام شد که از این تعداد ۱۲۶ نفر در روز نخست ثبت نام کردند.

به گزارش مهر، ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری از روز سه شنبه ۲۲ فروردین آغاز شده و تا شنبه ۲۶ فروردین ادامه خواهد داشت.

براساس این گزارش جمعه ۲۹ اردیبهشت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در کشور برگزار خواهد شد.

ثبت نام ۶۴ نفر تا ساعت ۱۱ امروز

بر اساس امار اعلام شده تا ساعت ۱۱ امروز  ۱۲۲ نفر  به وزارت کشور رفته اند که ۶۴ نفر انها ثبت نامشان کامل شده اند. از این تعداد ۲ نفر خانم و مابقی آقا هستند.

صف طویل نام نویسی

در همین حال مشاهدات خبرنگاران مهر از صف طویل داوطلبان نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری در مقابل ساختمان وزارت کشور حکایت دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);