سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴

در پایان هفته جاری؛

سامانه بارشی خراسان رضوی را فرامی گیرد

بارش باران

مشهد- رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی از وقوع بارش های رگباری همراه با رعد و برق در استان از روز پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین، یحیی قاینی پور افزود: امروز و فردا جوی به نسبت پایدار در استان حاکم است و آسمان در اغلب نقاط این استان صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود که در عصرها ابرناکی افزایش می یابد.

وی بیان کرد: انتظار می رود که از عصر روز پنج شنبه بارش ها از نواحی غربی خراسان رضوی به شکل رگبار همراه با رعد و برق آغاز شود و به تدریج مناطق مختلف استان را فرا گیرد و تا روزهای ابتدایی هفته آتی ادامه یابد.

وی خاطرنشان کرد: در این مدت وزش باد به نسبت شدید تا شدید برای نواحی جنوبی و شرقی خراسان رضوی پیش بینی شده است.

قاینی پور با بیان اینکه روند افزایش دما تا روز پنج شنبه هفته جاری در خراسان رضوی ادامه دارد، اظهار کرد: از روز پنج شنبه شاهد کاهش چند درجه ای دما به علت بارش های رگباری باران در این استان خواهیم بود.

به گفته وی، افت دما در این مدت با توجه به اینکه سیستم بارشی گرم و جنوبی استان خراسان رضوی را تحت تاثیر قرار می دهد، محسوس نیست و در حد کاهش چند درجه ای رخ می دهد.

رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی بیشینه دمای امروز مشهد را ۲۹ درجه سلسیوس عنوان و اظهار کرد: بیشینه دمای مشهد برای فردا ۳۳ درجه سلسیوس پیش بینی شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.