سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳

واکنش معاون سیدحسن نصرالله به سند جدید حماس

الشيخ نعيم قاسم

جانشین دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد، ما با مقاومتی که برای سازش مقدمه چینی می‌کند و فلسطین را به دو دولت تقسیم می‌کند نیستیم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از  شبکه خبری المنار، شیخ نعیم قاسم جانشین دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد هرگاه ما اسرائیل را متجاوز و اشغالگر به حساب آوردیم پس برآورد ما از دنیای استکبار نیز همین خواهد بود.

وی در دیدار با «جنبش جهانی بازگشت به فلسطین» گفت: ما تاکید  کرده‌ایم و دائما تاکید می‌کنیم که با مقاومت فلسطین هستیم به خاطر فلسطین با مقاومت هستیم و مقاومت در فلسطین یک شکل واحد ندارد و ملت فلسطین اصل و اساس مقاومت است؛ این ملت دیرزمانی است که ملتی مقاوم و از فداکار بوده است و این امید ما را افزایش می دهد که دست آوردهای بزرگی را رقم بزنیم.

وی افزود تا زمانی که مقاومت برای آزادی فلسطین از بحر تا نهر نباشد امکان ندارد که به بار بنشیند و ما با مقاومتی که برای سازش مقدمه چینی می‌کند نیستیم، ما با مقاومتی که فلسطین را به دو دولت تقسیم می‌کند نیستیم، ما با مقاومتی که خون را با زمین معامله می‌کند نیستیم، ما با مقاومتی هستیم که تنها به آزادی کامل سرزمین (فلسطین) بدون قید و شرط راضی می‌شود تا اینکه ملت فلسطین با عزت و کرامت به خاک خود برگردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعارهای دروغین کشورهای استکباری، افزود: آنگونه که ادعا می‌شود چیزی به  اسم حقوق بشر جهانی وجود ندارد و آنگونه که ادعا می‌کنند استکبار جهانی برای عدالت انسانی در بین ملت‌ها و کشورها کار نمی‌کنند،  آنها طرفدار  استقلال و حقوق ملت ها نیستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.