پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴

حسن بیگی خبر داد

کشف ۱۶ تن پرتقال ترکیه‌ای در میدان میوه و تره‌بار جنوب تهران

پرتقال

رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران، گفت: در پی گشت های تعزیراتی از میادین میوه و تره بار با احراز تخلف عرضه خارج از شبکه تنظیم بازار، ۱۶ تن پرتقال ترکیه‌ای کشف شد.

به گزارش «قدس آنلاین» بهمن حسن بیگی، رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: در قالب گشت سیار به همراه اصناف، ماموران نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های نطارتی از میدان میوه و تره بار مادر بازرسی شد.  

وی افزود: پس از حضور در میدان تره بار مادر در جنوب پایتخت، ۴ دستگاه خاور که در حال ورود به میدان تره بار بودند توقیف و پس از بازرسی مشخص شد که این وسایل نقلیه حامل ۱۶ تن پرتقال هستند که این محموله از کشور ترکیه وارد شده بود و با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که این میوه‌ها قرار بود تا به قیمت خارج از مصوبه ۳ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه شود که در همین راستا ۱۶ تن پرتقال ترکیه‌ای به نفع اتحادیه ضبط شد و قرار بر آن شد این پرتقال‌ها در شبکه رسمی به قیمت مصوب به مردم عرضه شود.  

رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی استان تهران در پایان گفت: با احراز تخلف عرضه خارج از شبکه تنظیم بازار، پرونده تخلفاتی برای این واحد تشکیل شد و جهت رسیدگی به شعبه رسیدگی کننده تعزیرات ارجاع شد.  

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان