پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹

پیش‌بینی رگبار و باران برای ۴ استان/هوای تهران جمعه صاف است

باران بهاری

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در روز جمعه در بخش‌های شمالی آذربایجان‌های غربی و شرقی، گیلان و ارتفاعات کرمان رگبار و باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش قدس آنلاین، احد وظیفه با اشار به وضعیت جوی کشور در روز جاری گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی و خروجی مدل‌ها، امروز (پنجشنبه ۴ خرداد) در برخی نقاط استان‌های خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات کرمان رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در روز جمعه، در بخش‌های شمالی آذربایجان‌های غربی و شرقی، گیلان و ارتفاعات کرمان و  در روز شنبه، در نیمه شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، خراسان رضوی و برخی نقاط گیلان رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: روز شنبه در برخی نقاط استان‌های واقع در غرب و جنوب غرب پدیده گرد و غبار دور از انتظار نیست.

به گفته وظیفه، امروز و فردا به سبب وزش باد شدید خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج خواهند بود و در سایر نقاط کشور طی سه روز آینده پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت.

وی در مورد وضعیت جوی تهران در روزهای آینده اظهار کرد: آسمان تهران در روز جمعه صاف، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۴ و ۲۲ درجه سانتیگراد و در روز شنبه صاف تا قسمتی ابری، در بعضی ساعات غبار محلی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۴ و ۲۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.