یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴

تغییر ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ماه مبارک رمضان

معاینه فنی خودرو

ساعات کاری مراکز معاینه فنی به مناسبت ماه مبارک رمصان تغییر یافته که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت آن به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند.

  به گزارش «قدس آنلاین»،  ساعات کاری مراکز به مناسبت ماه مبارک رمصان تغییر یافته که شهروندان می توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت آن به سایت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه نمایند.
در حال حاضر به مراکز معاینه فنی شهر تهران در حدود ۳۰۰۰ دستگاه خودرو مراجعه می‌نماید که با توجه به ظرفیت ایجاد شده در این مراکز و امکان پذیرش حداقل ۶۰۰۰ دستگاه خودرو به صورت روزانه در مراکز ۱۳ گانه معاینه فنی شهر تهران مدت انتظار بصورت میانگین جهت اخذ معاینه فنی کمتر از نیم ساعت بوده و شهروندان می توانند بدون معطلی نسبت به اخذ معاینه فنی خودور خود اقدام نمایند.
جهت به حداقل رسیدن مدت زمان معطلی در مراکز به شهروندان توصیه می گردد قبل از مراجعه نسبت به بازدید، انجام سرویس های دوره ای و برطرف کردن ایرادات خودرو خود اقدام نموده تا در همان مرحله اول گواهی معاینه فنی را اخذ نمایند و مجبور به مراجعات بعدی جهت آزمون های مجدد قسمت های معیوب نگردند. شهروندان جهت مطلع شدن از گردش کاری مراکز و آیتم هایی که در مراکز مورد کنترل قرار می گیرد می توانند به سایت ستاد معاینه فنی مراجعه نمایند.
ضمناً جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان در ایام ماه رمضان در روزهای جمعه پنج مرکز بیهقی، نیایش، آبشناسان، دماوند و امام رضا(ع) فعال می باشند.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.